18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ghetto Workout

kRukson. • 2012-06-13, 17:11
wiem, wiem, większość was mnie zjedzie za brak sadyzmu w tym filmie - ale sprawa jest prosta, nie podoba się to nie oglądaj.
W filmiku głównie chodzi o to, że biedni Afroamerykanie nie mając pomysłu na życie zaczęli ćwiczyć na placu zabaw, na drabinkach. Doprowadzili się do takiego stanu, że założyli grupę i szkolą innych, zarabiając przy tym pieniądze. Ćwiczenia wykonują tylko na rurkach, robią pompki i podnoszenia. Nigdy nie byli na siłowni.

rogalina

2012-06-13, 22:37
kRukson. napisał/a:

Afroamerykanie



kto? :kupa:

ogonix

2012-06-13, 22:50
no wlasnie przeciez murzyni latwiej zdobywaja mase miesniowa i to jest sprawa genetyki.

slonzok

2012-06-13, 22:52
ile razy oni sie witaja na dzien? Mega wnerwiajace sa te pozerskie 'pozdrowki'

arbuzIE

2012-06-13, 23:11
przech*je !!! dla mnie bomba !!! sam smigam na silownie i wiem ile trzeba pracy zeby tak robic !!! wiekie SZACU dla tych kolesssssi !!!!

Kadim

2012-06-13, 23:13
Biedni to oni na pewno nie są.

LICH0

2012-06-13, 23:27
No co się dziwicie.... zatęsknili za dżunglą :D

Suq-Madiq

2012-06-13, 23:34
Nie no, szacuken za wytrwalosc, bo to musialo byc naprawde w ch*j pracy. Z drugiej strony najprawdopodobniej po 200m biegu padliby na ryj.

lpk5

2012-06-13, 23:39
miejsce asfaltu jest na ziemi

Sl...........nx

2012-06-14, 00:03
kRukson. napisał/a:

ale sprawa jest prosta, nie podoba się to nie oglądaj.


Skąd mam wiedzieć, czy mi się podoba, jeżeli mam nie oglądać, gdy mi się nie spodoba?

glinglqnglowy glunglak

2012-06-14, 00:27
I to jest temat dla pajaca, który pieprzył coś o chłopakach z siłowni przy okazji filmu z Fedorem.

jajcok

2012-06-14, 00:30
Sile wzgledna chlopaki maja konkretna. Nie wierze, iz nie korzystaja/korzystali z hantli badz cwiczen z gryfem i rowniez nie wierze, iz nie uzywali zadnych sterydow anabolicznych.

matx

2012-06-14, 02:11
Sadysci na sile k***a. Sami albo chudzi jak deski albo grubi, ze z fotela nie moga wstac wiec jedyne co im zostalo to nazwac tych chlopakow "malpami"..

Uwazacie, ze user sadistica musi zdeptac czarnych. Szkoda, ze waszych komentarzy nie ma na hardzie wielcy sadysci.

Szacun dla tych chlopakow z filmu. Z takimi sylwetkami kazdy z nich wyrwal wiecej lasek niz cala ta pie**olona grupa hejterow razem wzieta do konca swego przykrego zycia.

fezer44

2012-06-14, 07:48
@matx

Skoro oni tylko ćwiczyli i nigdzie nie pracowali to z czego brali pieniądze żeby się utrzymać?Pewnie kradli innym,i to są bezduszne małpy gdyby doszedł do władzy drugi Hitler to byśmy ich sprawę rozwiązali szybko,i w ogóle wszystkie obce rasy z europy wypie**olić w p*zdu, a my byśmy byli Panami,tylko idioci tego nie rozumieją a żydzi niosą zamęt żeby upokorzyć nas europejczyków i osłabić państwa europejskie przez sprowadzanie ludzi obcych ras.A izrael rośnie w siłę, każdy żyd ma więcej niż 3 dzieci.

gangstareso

2012-06-14, 09:27
problem większości murzynów polega na tym że w przeciwieństwie do nas byczą się całymi dniami a my po 8 czy 12 godzinach pracy mamy ochotę tylko spokojnie usiąść na kanapie i się odprężyć

Jackyll

2012-06-14, 10:04
Małpi Gaj :)

No jestem pod wrażeniem, na plantacji muszą dawać radę za dwóch :mrgreen: . Też bym sobie takiego kupił :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Bo rozumiem, że to reklama tak :roll: .

A tak poważnie to teraz to biali polacy zapie**alają jak kiedyś czarni, a oni sobie skaczą jak małpki po placu zabaw ze złotem na szyi, a my jebiemy za pół darmo LOL. Praca za mieszkanie i jedzenie-z czymś mi się to kojarzy-bo często właśnie na tyle "wypłata" wystarczy...