18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Getto Warszawskie

LxDead • 2013-06-25, 18:21
Po kilku "inteligentnych" wypowiedziach pod tematem "W katyńskim lesie" doszedłem do wniosku że tego typu tematy powinny być wstawiane na główna by tutejsza gimbaza mogła się do edukować i nabrać choć odrobiny szacunku. Dlatego prosiłbym o nie przenoszenie tematu do działu "Dokumentalne". Z góry dziękuje.

Jest to fragment filmu z Warszawskiego Getta zrealizowany na osobiste zlecenie Goebbelsa. Okazał on się tak drastyczny, że nie został użyty nawet przez hitlerowskich propagandzistów z obawy przed wywołaniem współczucia u widza.


zehFTW

2013-06-26, 00:01
Plugawe żydki zwykłe podludzia

zypon

2013-06-26, 00:09
@zehFTW
plugawe to jest całe twoje plemię
życie doj***ło co ... ? Tatuś mówił do ciebie "ty plugawy żydku" jak cię napierda**ł ?

zielak300

2013-06-26, 00:22
zypon napisał/a:

@zehFTW
plugawe to jest całe twoje plemię
życie doj***ło co ... ? Tatuś mówił do ciebie "ty plugawy żydku" jak cię napierda**ł ?



:homer:

SoSad

2013-06-26, 01:00
NIGDY WIĘCEJ!!!NIGDY WIĘCEJ!!!NIGDY WIĘCEJ!!!...

MówięPrawdę

2013-06-26, 03:22
A tak mne k***a zastanawia kiedy wy na oczy żyda widzieliście????? Wieżę w różnice rasowe, są pewne cechy które toważyszą rasą (nie chce uogólniać bo chodzi mi o częstość na granicy 50% a nie 100) Ale wszystko to ludzie i nic nie usprawiedliwia tego co robili niemcy. To co się stało to wina niemców którzy udowodnili że są jednym z najzwierzętych narodów w historii świata.

Przepraszam za kompromitację ortograficzną. Zmęczenie.

RZ

gretasulik

2013-06-26, 11:22
nie wiem czy ten film może okazać się dość wzruszający po tym co oglądamy codziennie na sadolu :P aczkolwiek temat powinien być poruszany, a szczególnie podczas edukacji w szkołach - poruszane głównie są tematy mumii egipskich, a nie tak mało odległej od Nas historii.

Wierny Pies

2013-06-26, 16:29
Nic tak nie chwyta za serce jak widok cierpiącego dziecka. I naziści i komuniści to jedne bydlęta, podobne zbrodnie, podobny ból zadany ludziom. Najpierw Niemcy, potem sowieci do (czysto teoretycznie) do 1989 roku. Szkoda, że Polacy tak bardzo boją wyjść na ulicę i krzyczeć. Zagrabiono nam tyle, że żadne odszkodowania nie są w stanie oddać tego co straciliśmy. Ale warto mówić głośno o krzywdach. Co z tego, że śmierć i oficjalne okupacje skończyły się po kilkadziesiąt lat temu. Do dziś pozostałości tych ścierwojadów okupują najwyższe stanowiska. A nam zamyka się usta narzuceniem idei pokoju w Europie. Plują nam w twarz i mówią, że deszcz pada. Na pohybel sk***ysynom!