18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

German Fest 2011

BornToBeGenius • 2012-10-13, 13:51
Ostatnio pojawił się obrazek przedstawiający "wieśniacko przerobionego golfa". Dodatkowo niektórzy mówili że jest to okropne, brzydkie i niepraktyczne. Daję wam tutaj filmik z German Fest'u. Może zmienicie zdanie. Bez zbędnych pierdół na autach. 3 słowa - nisko, ciemno i szeroko.

PS.
Czekam na hejty odnośnie "dresowozów". A prawda taka, że jakbyście dostali takie BMW, to byście srali w gacie z zachwytu..


makabrax

2012-10-14, 13:40
Cytat:

Czekam na hejty odnośnie "dresowozów". A prawda taka, że jakbyście dostali takie BMW, to byście srali w gacie z zachwytu..



jak bym dostał takie auto to bym je sprzedał tego samego dnia, a za kase kupił coś w czym na drodze nie byłbym postrzegany jako burak i debil...

The Pain

2012-10-14, 13:49
To białe na blachach "WD" w 2:10 mega zajebiście wygląda na żywo

Czary

2012-10-14, 13:54
No i k***a na filmiku musiało być popisywanie się z paleniem gumy i bączkami, to jest właśnie wk***iające DLA MNIE w ludziach którzy posiadają bety.

NcLR

2012-10-14, 14:46
Ładnie, czysto, szeroko i nisko:)

Loaloa

2012-10-14, 14:46
Który najbardziej ch*jowy? Jury będzie miało twardy orzech do zgryzienia.

Butter

2012-10-14, 15:14
a ja tam wole swojego poloneza

panrower

2012-10-14, 16:29
Anders Breivik napisał/a:


NO to doj***łeś.
Po 1 fury GS nie wyglądają jak "świecąca tandeta" bo najczęściej są jednolite w kolorze (pewnie czarne) i nie mają zbędnych, tandetnych pierdół jakie występują w rodzinnym tuningu (ch*jowe spoilery, kolorowe naklejki sport czy inne wymysły z odpustu)
Po 2 nie każdego stać na furę z salonu, a wyróżniać się i mieć ładny i gustowny samochód chce mieć każdy. A jeżeli można to osiągnąć "niewielkim" (w porównaniu do fury z salonu) wkładem finansowym i pracą własną przy samochodzie w czasie wolnym ( co dla niektórych samo w sobie jest przyjemnością) to czemu nie?



Tak! Jak najbardziej! Zgadzam się w stu procentach!

Pełen szacun dla każdego kto wkłada własną pracę w ładny i gustowny samochód! Tyle, że chłopcy z tego filmiku wkładają swoją pracę w zamiane ładnego i gustownego samochodu w brzydki i tandetny.

Ładny i gustowny samochód jest jak piękna kobieta. Samochody z tego filmiku - "nisko i szeroko" są jak grube karlice (z całym szacunkiem do grubych karlic, ja po prostu wole panie szczupłe i wysokie).

Przejrzyj sobie fabryczny tuning bmw. Nie bez powodu nie znajdziesz w nim "nisko i szeroko".

Anders Breivik napisał/a:


a wyróżniać się i mieć ładny i gustowny samochód chce mieć każdy.



Nie, nie każdy.

meier

2012-10-14, 22:14
cos pieknego:)

grzechu86tonie

2012-10-14, 22:40
BMW tak ale nie w gazie!!! WV wieksza wieś i dresowóz.
ładnie i wysoko?? To już koza nie samochód, ale z tym nisko to bez przesady, komfort jazdy na zero w takim aucie