18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Geriatrochroniarz walczy do upadłego...

Halman • 2022-09-01, 08:37

ale z odsieczą przybywa doborowa 45 kilogramowa blond ochrona... :ubawdolez:


żródło

silwerbalk

2022-09-01, 08:55
k***a i takich przyjmują .... :roll: serio niektórzy niech lepiej siedzą na socjalu. I co dziadek nie jest od łapania gnojków on ma max wezwać interwencyjna i tyle i policję.... Ps sklep dostanie nawet odszkodowanie im to na rękę.
Biorą takich na umowę o pracę grupa II inwalidztwa.... By nie płacić podatków.... Robiłem jako cieć to wiem jak wygląda w środku. Bardziej komedia niż dramat

joeblacktwo

2022-09-01, 09:01
Jeśli kochasz swoją pracę to nie przepracujesz nawet jednego dnia

dennissliwa

2022-09-01, 09:03
Złodziej jak pomagał ochronie wstyać :D

pablohasan

2022-09-01, 09:38
Mam niestety dużo wspólnego z firmami ochroniarskimi. Biorą dziadów po 3 zawałach., ludzi z problemem alkoholowym itd. Kiedys to przynajmniej trzeba było mieć zaświadczenie o niekaralności a teraz... ch*j biorą każdego. Chętnie z niepełnosprawnościami. Umowa o gówno, stawka 16zł/h. A chętni jeszcze się ustawiąją w kolejkach. Żenada.

Payan

2022-09-01, 09:45
Dziadki na ochronie, co taki zrobi - nic!

zwierzak30

2022-09-01, 10:41
Payan napisał/a:

Dziadki na ochronie, co taki zrobi - nic!



Zaoszczędzi swojemu "pracodawcy"- ZUS,ubezpieczenie,podatki ...
Tylko po to tam jest. :)

JednorękiBandyta

2022-09-01, 10:54
dennissliwa napisał/a:

Złodziej jak pomagał ochronie wstyać



Pewnie wpływ lokalnej czarnej społeczności nauczył go kraść, jednak jakaś część białego człowieka w nim została i nie skakał mu po głowie :)

Heliar

2022-09-01, 11:19
pablohasan napisał/a:

Mam niestety dużo wspólnego z firmami ochroniarskimi. Biorą dziadów po 3 zawałach., ludzi z problemem alkoholowym itd. Kiedys to przynajmniej trzeba było mieć zaświadczenie o niekaralności a teraz... ch*j biorą każdego. Chętnie z niepełnosprawnościami. Umowa o gówno, stawka 16zł/h. A chętni jeszcze się ustawiąją w kolejkach. Żenada.



Życie, a nie żenada. Jeść też trzeba. Kiedyś to się nazywało recepcjonista, cieciu, woźny. Teraz pod ochronę ich podpięli. Tylko po h*ja gość próbował się wykazać. Robi za najniższą i wszystko dobrze póki coś się nie stanie.

Sonal

2022-09-01, 11:46
zwierzak30 napisał/a:

Zaoszczędzi swojemu "pracodawcy"- ZUS,ubezpieczenie,podatki ...
Tylko po to tam jest.



Wskażesz jak - czy tylko pie**olisz jakieś mity?
ZUS - płaci jak dla każdego innego.
Podatek (jego, potrącony z listy płac) - płaci jak od każdego innego, a czasami wyższy jak ma emeryturę/rentę
Ewentualnie może otrzymać comiesięczne dofinansowanie z PFRON - ale to nie są kokosy. Dla lekkiej niepełnosprawności to tylko 450,00 zł
Matematyka na poziomie klasy podstawowej się kłania - wyda więcej na jego wynagrodzenie + ZUS - niż zyska na podatkach (wpisując w koszty) i dofinansowaniu z PFRON.

Taniej by go wyszło nie zatrudniać takiego ochroniarza i pozwolić zaj***ć od czasu do czasu flaszkę.

kaiel

2022-09-01, 12:19

Jednym ciosem jak Najmana :)

ojcieckogut

2022-09-01, 12:26

Ja tam jestem zachwycony postawą uczestników tego wydarzenia. Porównajcie sobie ten filmik z filmami z USA.
Polski ochroniarz walczy do końca o kradziony towar, a złodziej ma tyle szacunku dla drugiego człowieka, ze nawet pomaga ochroniarzowi wstać. To honorowa walka dwóch ludzi. Jeden jest oddany sprawie której poprzysiągł bronić, a jego adwersarz szanuje go za to jako przeciwnika.

W USA złodziej kradnie, wszyscy się patrzą, każdy się boi oskarżenia o rasizmi. Jak policja przyjedzie to złodziej jeszcze wyciągnie pistolet albo nóż.
Dzicy ludzie.

Igorek95

2022-09-01, 12:31
Wk***iają mnie te dziadki w marketach, oni tam są bo siedzą za pół darmo z tymi rentami i mają tylko patrzeć w kamery, a niektórym wydaje się że robią w Secret Service i patrzą na każdego jak na potencjalnego terrorystę

Atdomcienl

2022-09-01, 13:10
A co ma zaświadczenie o nie karalności z ochroniarzem że było wymagane to co ... Wolał bym typa po wyroku ale normalnego niż takiego paralityka upośledzonego co się łamie jak zapałka ..