18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Geriatrochroniarz walczy do upadłego...

Halman • 2022-09-01, 08:37

ale z odsieczą przybywa doborowa 45 kilogramowa blond ochrona... :ubawdolez:


żródło

Adae

2022-09-01, 13:26
ojcieckogut napisał/a:

Ja tam jestem zachwycony postawą uczestników tego wydarzenia. Porównajcie sobie ten filmik z filmami z USA.
Polski ochroniarz walczy do końca o kradziony towar, a złodziej ma tyle szacunku dla drugiego człowieka, ze nawet pomaga ochroniarzowi wstać. To honorowa walka dwóch ludzi. Jeden jest oddany sprawie której poprzysiągł bronić, a jego adwersarz szanuje go za to jako przeciwnika.
W USA złodziej kradnie, wszyscy się patrzą, każdy się boi oskarżenia o rasizmi. Jak policja przyjedzie to złodziej jeszcze wyciągnie pistolet albo nóż.
Dzicy ludzie.



Ale szanuję ten komentarz, nie byłbym w stanie tego lepiej wyrazić.

Piwo dla waszej trójki.

eMCeONe

2022-09-01, 14:18
Już dawno to rozkminiłem.. Przyjmowanie seniorów na stanowiska ochroniarskie to zajebisty pomysł.
Po pierwsze sklep jest ubezpieczony od kradzieży czy zniszczeń, więc totalnie wyj***ne jeśli coś się stanie.
Po drugie dostają jakieś tam kwity za przyjmowanie kolejek z przychodni geriatrycznej do swoich szeregów.
Po trzecie, przestępca będzie bał się cokolwiek zrobić dziadkowi/babci, że pójdzie siedzieć za nieumyślne spowodowanie śmierci.
Cwane ch*jki xD Gdyby się dało to by dzieci zatrudniali, żeby dało się to jeszcze pod pedofilię podpiąć :D

boowa1986

2022-09-01, 18:09
eMCeONe napisał/a:

Już dawno to rozkminiłem.. Przyjmowanie seniorów na stanowiska ochroniarskie to zajebisty pomysł.
Po pierwsze sklep jest ubezpieczony od kradzieży czy zniszczeń, więc totalnie wyj***ne jeśli coś się stanie.




Mądrego to aż miło posłuchać. Wszystkie zakłady, sklepy itp mają taką ochronę tzw ''komando foki'' bo taki jest wymóg ubezpieczyciela by dostać jakikolwiek hajs w razie kradzieży itp.

A co do filmu plot twist jak ja pie**olę, najpierw go przewrócił, pomógł wstać, potem znowu go wyj***ł, taki złodziej, ale z dobrym sercem :D

freddy.krueger

2022-09-01, 18:42
Tą blond kukiełkę złodziej to może sobie na ch*ju zawiesić a stary knur może robić za materac ...

cellmemory

2022-09-01, 19:29
nie chcial mu krzywdy zrobic

Tekamaru

2022-09-01, 21:08
Ta blondyna to chyba po szkoleniu zdalnym

WQuty

2022-09-01, 22:23
Przecież on powinien po prostu zwrócić uwagę i natychmiast zgłosić kradzież a nie rzucać się na niego z łapami żeby mu to zabrać.

marcino_zly

2022-09-01, 22:58
Igorek95 napisał/a:

Wk***iają mnie te dziadki w marketach, oni tam są bo siedzą za pół darmo z tymi rentami i mają tylko patrzeć w kamery, a niektórym wydaje się że robią w Secret Service i patrzą na każdego jak na potencjalnego terrorystę



I bardzo kuewa dobrze.

Kamklo4215

2022-09-02, 00:57
W sumie to więcej starty z tej ochrony niż pożytku .... Bo jeszcze sprzątać teraz trzeba .... :roll:

panar3

2022-09-02, 13:50
dennissliwa napisał/a:

Złodziej jak pomagał ochronie wstyać



k***a, chłopie! Uważaj jak piszesz. Przeczytałem "wysrać" i już myślałem że niedowidzę...