18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gender

master0romus • 2014-02-28, 23:03
Było już o tym sporo ale to już przerasta wszystko. Niedługo jeszcze molestowanie własnego dziecka będzie wskazane i brane jako dobre wychowanie.. W ogóle im się w głowach już popie**oliło..


Em...........ee

2014-02-28, 23:11
Niemcy zawsze były gniazdem największego sk***ienia, nieważne jakiego. Wcześniej centrum nazizmu, teraz pedalstwa, zboczenia i chorej "tolerancji" (oczywiście tylko dla brudasów i ciepłych). Teraz rzeczywiście nie jestem pewnien, co jest gorsze, ideologia Hitlera czy ideologia, tfu, gender (chociaż ideologia to określenei trochę na wyrost).

Autor

2014-02-28, 23:12
k***a nie wierzę, że to jest prawda.
k***a no nie!

el...........wy

2014-03-01, 00:29
Tu chodzi o produkcję kastratów umysłowych, którzy w końcu sami się wybiją i wyginą. Niedługo państwo będzie kazało posyłać dzieci w wieku 5 lat do szkół, a za parę lat państwo będzie jak w korei nacjonalizować dzieci i tworzyć podludzi niezdolnych do samodzielnego myślenia.
"Po co nacjonalizować fabryki, nacjonalizujmy ludzi" Hitler, to się właśnie dzieje

Czarnarzepa

2014-03-01, 00:45
Tak jest! Mojego kolegi brat cioteczny mieszka u szwabów i opowiadali mi o takich zajęciach, że facet może sobie lalke wybrać :D , a rodzice obserwują to..

GerWaZyProtaZy

2014-03-01, 00:45
Multi kulti k***a mać pie**olone! Nie będzie Niemców, nie będzie Francuzów, nie może być Anglików. Będą j***ni, zboczeni, zjednoczeni europejczycy, bez historii, bez kultury, bez rasy bez granic, ......................................................

Panie Boże Wszechmogący! Ty to widzisz i nie grzmisz!

Tarvil

2014-03-01, 00:46
k***a nie wierzę że łykacie te pierdoły jak młode pelikany. pie**olicie o zmanipulowaniu, a anonimowy chłopek w internecie jest dla was mentorem.

bombelaz

2014-03-01, 00:48
i na ch*j nam ta unia

ktbffh

2014-03-01, 00:48
Co on gada? Przecież, żaden z jego argumentów nie jest powiązany z gender.

dadek69

2014-03-01, 00:51
źródła proszę

kam332

2014-03-01, 00:52
ja się pytam się. Kto zarobił na tym genderze ?? Bo coś to za długo trwa na zwykłą modę. Kto ciopie hajs z gendera?

croyna

2014-03-01, 00:55
ktbffh napisał/a:

Co on gada? Przecież, żaden z jego argumentów nie jest powiązany z gender.



bo tak Ci powiedziały feministki z Feminoteki? ideologia gender jest wielowątkowa. propagatorki gender teraz wmawiają, że "gender to tylko równość płci, nic więcej!", ale to bzdury.

polecam cały wykład ks. prof. Oko. Ja widziałem od początku do końca i w zasadzie nie było fragmentu, do którego (biorąc pod uwagę kontekst) mógłbym się przyczepić. Wycinając ten kontekst, można z każdego zrobić debila. Czy to z Korwina, Pawłowicz czy Oko.


kawałchuja88

2014-03-01, 01:26
k***a koniec świata.Śmierć gender!