18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gender

master0romus • 2014-02-28, 23:03
Było już o tym sporo ale to już przerasta wszystko. Niedługo jeszcze molestowanie własnego dziecka będzie wskazane i brane jako dobre wychowanie.. W ogóle im się w głowach już popie**oliło..


ra...........el

2014-03-01, 06:00
dobrze ktoś wcześniej zauważył, że takich dewiacji nie można nazywać GENDER bo gender to dziedzina nauki zajmująca się płcią w róznym kontekście czyli seksualnym, społecznym itp (to tak ogólnie, jeśli jednak źle mówię to proszę mnie poprawić). inna sprawa, czy ktoś może wrzucić jakies potwierdzenie tego o czym mówi tu ksiądz? jakieś źródło czy coś, o tym germańskim nauczaniu?

al...........10

2014-03-01, 06:06
Niech spróbują tylko to "skopiować" w Polsce. Bardzo chętnie pójdę do więzienia za storpedowanie takich "zajęć".

Mam nadzieję, że pójdziecie w moje ślady ;-)

miskolargol

2014-03-01, 07:44
Mieszkam w niemczech 14 lat i powiem wam jedno.ten kto wierzy w te bzdury powinien sie przebadac na ewentualny brak mózgu.
Wychowują trochę inaczej dzieci,ale napewno nie ma takich cyrkow.
Poza tym nawet im to wychodzi,bo niemki sie tak nie k***ia jak nase rodaczki.Większość polek ktore nie sa z polakami sa ciapkami.
W polsce kazdy lubi się wypowiadac o innych krajach nie wiedząc o nich nic.
....a prawda jest taka,że jestesmy meksykiem europy.

romozomo

2014-03-01, 08:08
Klecha autorytetem w każdej dziedzinie życia. To jest największe zagrożenie współczesnego świata.

kinko

2014-03-01, 09:36
kto to k***a jest? co to za oszołom? "seks-narkomani"?

nots

2014-03-01, 09:38
PS to prawda

Falsum

2014-03-01, 09:48
Gender [to krok w niewiadomo jakim kierunku, o ile nie wstecz] - od (nad)ludzi do podludzi :D

tatoo1

2014-03-01, 09:50
Wy qrwa jeszcze nie zrozumieliście? Ludzie którym pozwala się na prawie wszystkie pożądliwości i zachcianki, wychowuje się bez żadnego kręgosłupa moralnego i kulturowego są jak manekiny na sznurkach którymi można łatwiej sterować. Ludzie na więcej dla władzy pozwolą jeśli obieca im się pseudo wolność. Rozstrzelać z błogim uśmiechem na twarzy i tyle

Ob...........py

2014-03-01, 09:55
Moja kuzynka od małego wychowywała się w niemczech i pamiętam, że jak mieliśmy tak po 14 lat to opowiadała że mieli lekcje jak nakładać prezerwatywę na penisa, wprawdzie o lizaniu nic nie opowiadała ale myślę ze to co mówi ten ksiądz to całkowita prawda. A jeżeli nie wyślesz dzieciaka na lekcje z lizania penisa to zabiorą ci dziecko, bo ono nie jest twoje tylko pedalskiego państwa. U nas próbują wprowadzić to samo. Podziękujmy wszyscy PO, TR, SLD i tym popieprzonym feministkom.

Tuathanach

2014-03-01, 09:57
Wyłączyłem to bo nie rozumiem tego co słyszałem.Pojeby z EU i k***y genderowskie do pieca!!!

Li...........94

2014-03-01, 10:19
Hahhah ja pie**ole, ale się uśmiałem słuchając tego gówna. NIGDZIE W NIEMCZECH TAM NIE MA, LUDZIE BY SIĘ TAM Wk***ILI. Znalazł się a'la profesor, który za kasę gada pierdoły na rzecz feministek. Studiuję w Niemczech i z lizaniem ku*asów przez dzieci jeszcze się nie spotkałem XD jakiś fanatyk katolicki robi wodę z mózgu ludziom, a niektózy debile widzę, że w to uwierzyli.

blablablablablabla

2014-03-01, 10:29
Nigdzie tak nie ma nawet w tym artykule który był podany kilka postów wyżej. Obudźcie się ludzie.
Wpiszcie sobie w google "Niemcy uczą seksu 5-latki".

So...........ar

2014-03-01, 11:07
k***a mać, TVN, GW i ch*j wie jeszcze co to manipulacyjna tuba judeobolszewików, ale już losowy niedoj***ny quasi-videobloger to wasz mentor. Zobaczycie nagram podobny filmik i trafi to na główną i zaciągniecie się tym jak motopompa piachem z niewybetonowanego szamba.

NarevKenoki

2014-03-01, 11:58
nie będę się wypowiadał nie wiadomo jak długo, powiem tylko jedno - czytając komentarze niektórych z was, jeszcze bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że na świecie jest za dużo ludzi, za dużo DEBILI, którzy łykają wszystko, co im się poda, pod warunkiem, że jest to przedstawione w internecie i pod maską "pana Prófesóra". i tylko zaraz sie zacznie - wina Tuska, wina rządu! - ogarnijcie się, bo to właśnie tacy jak wy pro-patrioci, zaślepieni przez flage i "honór", pójdą pierwsi na odstrzał za moralny debilizm.

Tassadar

2014-03-01, 15:42
Gender to ta sama k***a co inna fanatyczna skrajność jak nazizm faszyzm komunizm. Każde w nadmiarze nie prowadzi do niczego dobrego.