18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

,,Gdzieś to już słyszałem'' - wszystkie odcinki

xBaker • 2013-08-02, 15:16
Wczoraj wrzuciłem jeden z odcinków, a że nie jest ich na razie dużo to postanowiłem umieścić tutaj wszystkie ;)
Mogłem to zrobić od razu, no ale cóz, nie pomyślałem.
Także tego, endźoj.





Floyd_The_Barber

2013-08-02, 15:18
Porównajcie:
Killing Joke - Eighties i Nirvana - Come as you are :D
Perfect - Ale w koło jest wesoło i Rolling Stones - One Hit (to the body)

xBaker

2013-08-02, 15:25
Jeszcze jeden będzie, nie zuploadował się ;_;

GhostScarface

2013-08-02, 15:31
kolego szanowny nie znam cie ale z całym szacunkiem "ch*jmnieto???" kto tu jest tępy do k***y nedzy Flo Rida czy publika ??a ci co najwiecej szczekają że ch*jnia że cover itd, jak typ co prowadzi ten zj***ny program(widać że pajac) to są pierwsi do tańca na baletach i śpiewania tego typu tekstów jadąc k***a samochodem , ja zostałem wychowany na innym rodzaju muzyki ale jak wbijam skuć ryja z ekipą to wolę żeby to właśnie taka pozytywna muzyka leciała jak H.Metal czy coś po czym masz ochotę wj***ć płody z zupką chinską,ale to tylko moja opinia.

xBaker

2013-08-02, 15:37
Ja również wychowałem się na innej muzyce, ale powiedz szczerze, co innego usłyszysz po właczeniu radia jak nie te piosenki? Już nawet antyradio puszcza jakieś disco-ścierwo.

papryk

2013-08-02, 16:00
@Ghost po co tyle spiny. z całym szacunkiem ale mnie jebie na czym sie wychowałeś. ja tam slucham wszystkiego, albo mi sie podoba albo nie, ch*j czy rock, metal, rap czy dub step. Jak jest fajne to jest fajne, tyle wtym temacie.
Fajny temat i ciekawy, czy przypadkiem podobne, czy rzeczywiście zaj***ne żywcem a może i po prostu sample za ugodą.
Warto czasem pomyślec jak dziala rynek muzyczny, ze różne hity z różnych czasów uzywaja tych samych fragmentow. Że z potencjalnie nieskonczone ilości kombinacji tekstów i dzwieków akurta te zapadaja w ucho i pamiec i staja sie "hitami".
Dla autora piwko!


mazurpl

2013-08-02, 17:00
Behemoth-Conquer All i Anthrax-Be All End All

xBaker

2013-08-02, 17:02
Nie mogę już zedytować pierwszego postu, a skleroza robi swoje, także:
#5

GhostScarface

2013-08-02, 17:28
@papryk napisałeś to samo tylko innymi słowami ,a co do spinania sie to ja sie spinam :shock: ??? a kto wymyslił ten zj***ny program ?

Re...........ms

2013-08-02, 17:59
e tam pie**olenie, że z kogoś ściągają. Te "gwiazdy" nie napisały ani jednej piosenki ani też nie skomponowały muzyki. Oni mają wyglądać a piosenki i muzyka są robione pod publikę przez specjalistów.

papryk

2013-08-02, 17:59
@Ghost
Nie, nie napisałem tego samego. Wręcz przeciwnie, mi sie program spodobał, bo ciekawy porusza temat.(napisałem juz nawet dlaczego)
Swoja drogą, szaczun dla np takiego Pitbulla, nakosił kasy i jest znany a co zrobił? muzyka ze starszej piosenki, pare lasek, "uno dos tres kłatro" i hej platynki i $$.
Moża hejtowac taki jak Pitbull ale gdybym sam mial szanse na gruba kase, to tez bym robil takie badziewne hity, skoro jest popyt czemu tego nie wykorzystać?
jest ch*jowe, nieslucham i zyje dalej, a dlatakich jak on props ze maja wyj***ne i odwalaja chałe skoro innym sie podoba.

sadystycznie bolesny

2013-08-02, 18:11
Oddział Zamknięty - Murek & Guns N' Roses - Nightrain

albo

Dżem - Kilka Zdartych Płyt & Rolling Stones - Satisfaction

Ale zwycięzcą i tak jest polski zespół MECH. Porównajcie ich "Brudną Muzykę" z "Livin' on a Prayer" Bon Jovi oraz "Realny Świat" z "Destruction Overdrive" Black Label Society :)

Trollerson

2013-08-02, 19:23
hehehehhehyhyhyhyhyhyhy, jam jest muszyn wasz pan, klękacje pszede mno poladzki!! onone XDXDXD

Endiegs

2013-08-02, 19:36
Ale te współczesny "hity" są strasznie prymitywne muzycznie. Wystarczy choć trochę znać teorię muzyki. Za takie gówno płacą tyle kasy. Każdy matoł może zostać producentem i kompozytorem.

Philipek

2013-08-02, 20:01
szkoda, ze dzieci slysza najpierw te szajskie covery :( jestem 91' wiec wiekszosc orginalow jest duuuzo starsza odemnie ale i tak je (prawie) wszystkie znam.