18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

,,Gdzieś to już słyszałem'' - wszystkie odcinki

xBaker • 2013-08-02, 15:16
Wczoraj wrzuciłem jeden z odcinków, a że nie jest ich na razie dużo to postanowiłem umieścić tutaj wszystkie ;)
Mogłem to zrobić od razu, no ale cóz, nie pomyślałem.
Także tego, endźoj.





xBaker

2013-08-07, 14:12
:banany:



deluxe

2014-01-17, 21:22
Troche szkoda... :-/

Polandball

2014-01-17, 21:37
Nic nowego polscy "artyści", k***a, po 5 latach studiów teatralnych , muzycznych i filmowych potrafią jedynie się wysilić do tego by zerżnąć od kogoś pomysł - w kinie, telewizji, muzyce itp.
a najlepsze jest jeszcze to, że często biorą za to niemały hajs od państwa w ramach "szerzenia kultury polskiej"..

kondziu7

2014-01-17, 21:43
Żelazna kurtyna to napędzała, nikt wtedy nie mógł usłyszeć nawet co się dzieje po drugiej stronie. A jak nie można było usłyszeć to kto niby miał by ich wtedy oskarżyć o plagiat. A teraz? Pieniądze zgarneli i mają w dupie.
Panie Marku@ A co dają takie studia? Jeśli jakakolwiek kreatywność w szkołach od dziecka jest niszczona programem z góry...

peron

2014-01-17, 21:45
wedle tego zestawienia modelowego w 2:58 mozna by stwierdzic, ze the police plagiatowal ryszarda...

Ptoon

2014-01-17, 21:58
Plagiat plagiatowi nierówny. Tworząc muzykę popularną mamy do wyboru ogromną, ale skończoną ilość brzmień i to zupełnie naturalne, że część piosenek będzie bardzo podobna. Zresztą jeżeli ktoś kiedyś próbował sam coś zagrać to wie, że bardzo trudno jest wywalić wszystkie motywy muzyczne z głowy i specjalnie koncentrować się tylko na tym żeby to było coś niepodobnego. Zresztą można usłyszeć jakąś piosenkę raz przypadkiem i bezwiednie stworzyć coś podobnego i trudno wymagać wtedy od artysty żeby prześledził całą historię muzyki żeby stwierdzić, że to nie jest plagiat.
Dla tych co uważają, że to tylko kwestia robienia kasy i duch w polskim narodzie umarł (@up'y) polecam ten filmik

Wszystkie te kawałki są stworzone na tych samych czterech akordach.

Polandball

2014-01-17, 22:12
@kondziu7 no właśnie absolutnie nic - talent trzeba mieć, a nie go się wyuczyć... w mojej opini to tylko marnotrawstwo państwowej kasy

Presty

2014-01-17, 23:00
Ściągali, nie ściągali.
Nikt ich póki co nie ściga, a niektóre kraje maja surowsze prawo niż nasze.
Ja nie słyszałem oryginałów, za to przy ich przebojach świetnie się bawiłem.
Kawał mojego życia.
Szczęśliwego życia.
I chwała naszym wykonawcom, że tak, a nie inaczej to zrobili :)

kubalagt

2014-01-17, 23:18
Zwyczajnie kradzione bity, wielkie mi halo.

hudziel

2014-01-17, 23:36
Polscy "artyści" murzynami przemysłu muzycznego.

deluxe

2014-01-18, 01:37
No i jak tu żyć, skoro nawet nasi wokaliści i wokalistki kradną? Jedynie w pierwszej nucie wyszliśmy na okradzionych...

Ezoteryk

2014-01-18, 03:31
vass, Kierwa dobre .

enduroboy

2014-01-18, 09:03
gdzie sa te polskie Megahity???