18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy karny kutas to za mało

gumol • 2013-02-04, 02:11


gdy ku*as za ch*jowe parkowanie to za mało, w Rosji idą na całość

okar19

2013-02-04, 03:19
Kim oni są, że przyklejają na szyby jakieś durne naklejki. Jeden z drugim powinien w mordę dostać. To tak jakby ktoś wciskał Ci coś na siłę, oglądając ten film już mnie nosi, gdybym tam był wyj***łbym jednemu i drugiemu ( wiem, nic bym nie zrobił) Takie są realia, jak zapchane ulice, parkingi to człowiek staje gdzie może. Tutaj w Nowym Jorku, też zaparkowanie graniczy z cudem. Czasami trzeba czekać kilkanaście minut na miejsce. Ludzie stają w niedozwolonych miejscach, ale zaraz policja wlepia ticket. Nie wiem jak w Rosji.

raper900

2013-02-04, 03:56
@up A kim są debile, którzy parkują na miejscach dla inwalidów lub na innych miejscach niedozwolonych, blokując ruch (i niejednokrotnie inne, prawidłowo zaparkowane pojazdy), widoczność i stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego? Przepisy są jasno określone, jeśli nie wolno to k***a nie wolno parkować, a jak się do tego nie dostosujesz to jesteś po prostu ch*j złamany, który w nosie ma to, że inni mają gorzej, bo tobie chce się mieć lepiej.
Jak się nie podoba, to zapie**alaj komunikacją miejską.

~Velture

2013-02-04, 04:00
Ta blondi w 1.30 dobra dupa :D

vass

2013-02-04, 04:58
Trafią na jakiegoś gangstera i będzie koniec zabawy :)
ps.
Kibicuje gangsterowi ;)

okar19

2013-02-04, 05:56
@raper900
gdyby ktoś dotykał Twoją wlasnosc, naklejal cos na nia, patrzylbys na to spokojnie? nie wazne czy zrobiles cos zle. oni nie sa z wymiaru sprawiedliwosci, moga jedynie zawiadomic odpowiednie organy, nie maja prawa do naklejania tego gowna na szyby i prowokowania w ten sposob. byly wielokrotnie tutaj filmy przedstawiajace 'miłośników' prawa, ktorzy spotykali sie z agresja z przeciwnej strony. kazdy z nas by tak zareagowal. oni dobrze wiedza, ze druga strona odpowie atakiem na ich zaczepki a ci dalej w to brna. nie wiem w jakim celu. chca zaistniec w sieci? spuscilbym wpie**ol tym wyp***kom.

raper900

2013-02-04, 07:40
@up Akurat o tych ludziach naklejających karne ku*asy nie powiedziałem ani słowa. Mimo wszystko są to ludzie, którzy odpowiadają chamstwem na chamstwo, jeśli inaczej nie można, to cóż - trzeba tak.
Z twojej pierwszej wypowiedzi wywnioskowałem, że popierasz parkowanie w każdym możliwym wolnym miejscu - nawet jeśli jest to miejsce przeznaczone dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej lub będące newralgicznym punktem dla bezpieczeństwa. Dla mnie jest to po prostu chamstwo, a argument, że musisz czekać kilkanaście minut na znalezienie miejsca jest co najmniej śmieszny.

Poza tym - ci naklejkarze najpierw grzecznie proszą ludzi (tych co akurat parkują) o przestawienie wozu, bo źle zaparkowali. Dopiero po odmowie odpowiadają chamstwem.

Borys_

2013-02-04, 08:56
walił by tą blond ściere

GloomyUndertaker

2013-02-04, 10:27
okar19

Jakby kiedyś przydarzył Ci się jakiś wypadek i potrzebowałbyś pomocy (czego osobiście Ci nie życzę) a jakiś palant stanąłby tak że zablokowałby przejazd karetce to byś inaczej śpiewał. A swoją drogą, najlepszą metodą na szkolenie debili jest "strażacki przejazd" - nie ma pie**olenia się że fura stoi, tylko jazda po blachach i zderzakach.

Harry Pojeb

2013-02-04, 11:54
zrobiłbym im na złość smiejąc sie im w ryj z tych smiesznych naklejek

pakicito

2013-02-04, 12:36
Cytat:

Trafią na jakiegoś gangstera i będzie koniec zabawy


Gdzieś oglądałem jak ten gość pokazywał filmiki dla samego Putina i Putin go chwalił. A który ruski się rzuci do ziomka Putina?

Sledziu_w

2013-02-04, 14:51
Po opisie myślałem, że będę im się spuszczać na samochód. Kobiety.

Ja...........88

2013-02-04, 15:07
Blondyna wymaga srogiego chędożenia. Zgłaszam się na ochotnika.

arrdo

2013-02-04, 15:14
tej w 1:57 mógł przyj***ć, w końcu to i tak Rosja

kr...........wa

2013-02-04, 15:16
że ja się nie uczyłem rosyjskiego... :ks_homer: