18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy karny kutas to za mało

gumol • 2013-02-04, 02:11


gdy ku*as za ch*jowe parkowanie to za mało, w Rosji idą na całość

ja...........91

2013-02-04, 19:13
Zwalczaja chamstwo chamstwem.

Typowo wschodnio Europejski tryb zycia.

MrSpook

2013-02-04, 19:38
Cyrk napisał/a:

Jebnąłbym jej. Cały immunitet przed laniem jaki przysługuje kobietom znika w momencie, gdy to kobieta jest agresorem.


@Up ,ale p*zduś jesteś, tyle ci z dobrej woli nie chciało dać, że teraz w babskiego boksera się zabawiasz.
Agresywną idiotkę się najwyżej obezwładnia i w conajwyżej krzaczorach wpycha...

Kaprys

2013-02-04, 20:17
Ja miałem problem z notorycznym parkowaniem pewnych delikwentów na prywatnym (moim) gruncie. Nie mogłem nic zrobić, bo teren nieoznakowany. Tak, ch*ja możecie zrobić, gdy ktoś postawi auto na waszym terenie, gdy nie ma zakazów i nie ma jasno oznaczonego terenu prywatnego - dotknij samochodu, a będziesz oskarżony o uszkodzenie, i przegrasz. W końcu zamontowałem składane bramki. Od tej pory spokój. Nikt nie ryzykuje, że zaparkuje, a ja podniosę bramki, i pójdę spać. Raz jeden się zdarzyło, zapytałem grzecznie, czy podnieść bramki i zadzwonić po Straż Miejską? Powiedziałem, że to moje pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. I się skończyło babci sranie.

kustoms123

2013-02-04, 21:10
Co to za sampel (melodia) od 7sekundy?

amcio

2013-02-04, 21:56
moim zdaniem wszyscy wylewający tu swoje żale już nie raz zdrapywali tą czarno-białą naklejeczke z szyby
kiedy mi wjazd to garażu zajeżdżały cwaniaczki i bezczelnie stawały 20 cm przed znakiem zakazu zatrzymywania, a ja musiałem niszczyć zawieszenie wjeżdżajac pod wysoki krawężnik, to bardzo pomogło, teraz grzecznie odjeżdżają 200-300m dalej na parking z tego co widze :idzwch*j:

~Beny

2013-02-04, 23:34
raper900 politycy?

Lenart

2013-02-04, 23:57
okar19 napisał/a:

Kim oni są, że przyklejają na szyby jakieś durne naklejki. Jeden z drugim powinien w mordę dostać. To tak jakby ktoś wciskał Ci coś na siłę, oglądając ten film już mnie nosi, gdybym tam był wyj***łbym jednemu i drugiemu ( wiem, nic bym nie zrobił) Takie są realia, jak zapchane ulice, parkingi to człowiek staje gdzie może. Tutaj w Nowym Jorku, też zaparkowanie graniczy z cudem. Czasami trzeba czekać kilkanaście minut na miejsce. Ludzie stają w niedozwolonych miejscach, ale zaraz policja wlepia ticket. Nie wiem jak w Rosji.



Ty się chyba k***a na wigilię z choinki urwałeś? Ja się pytam dlaczego nie nadupcają tych naklejek od strony kierowcy. Przecież te j***ne ruskie k***y tylko pokazuja takim zachowaniem zę kto ma hajs ten robi co chce. A tej blond piździe ta ruda powinna wyk***ić w tej dz**karski pysk.

Warriorov

2013-02-05, 01:38
SZUKAM speca od muzyki, co to za kawałek od 5 sekundy ? ;D

darknock

2013-02-05, 18:16
ta blondynka bardzo dobrze zrobiła, kim oni k***a są żeby kogoś oceniać, nie pasuje coś to dzwonić na policję a nie niszczyć czyjąś własność. Ukradła im coś k***a?? ch*j im w dupy!

raper900

2013-02-05, 19:39
Lenart napisał/a:

Ja się pytam dlaczego nie nadupcają tych naklejek od strony kierowcy.


Ano dlatego, żeby kierowca mógł bezpiecznie zwolnić bezprawnie zajmowane miejsce.

MrSpook

2013-02-06, 04:41
Kaprys napisał/a:

Ja miałem problem z notorycznym parkowaniem pewnych delikwentów na prywatnym (moim) gruncie. Nie mogłem nic zrobić, bo teren nieoznakowany. Tak, ch*ja możecie zrobić, gdy ktoś postawi auto na waszym terenie, gdy nie ma zakazów i nie ma jasno oznaczonego terenu prywatnego - dotknij samochodu, a będziesz oskarżony o uszkodzenie, i przegrasz. W końcu zamontowałem składane bramki. Od tej pory spokój. Nikt nie ryzykuje, że zaparkuje, a ja podniosę bramki, i pójdę spać. Raz jeden się zdarzyło, zapytałem grzecznie, czy podnieść bramki i zadzwonić po Straż Miejską? Powiedziałem, że to moje pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. I się skończyło babci sranie.



Tak to jest jak żyjemy w kraju gdzie nie ma własności prywatnej - nie ma, bo państwo swoją statutowy obowiązek egzekwowania jej ochrony ma w du...