18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gazeta (nie Wyborcza) wali po oczach

hohoniowy • 2017-03-10, 08:20
Ciekawe tytuły w jednej z gazet. Jakby media codziennie tak kawę na ławę wykładały to byśmy szybko zmienili tę kolonię w normalny kraj. Zasłoniłem tytuł żeby nie było że reklama.


To jeszcze objaśnię - Tusk folksdojcz, wiadomo o co chodzi.

PO - wspiera niemiecką politykę regionalizmów. Duża kasa idzie od Niemców na "kaszubkość", "śląskość" , itp. A że jeszcze traktatu pokojowego po II WŚ nie podpisali to wiadomo o co chodzi.

ABW - no jak typowa polska służba. Chłopaki z CBŚ kradną sobie perfumy od tych których zamknęli w nalocie, a lepsze służby mogą więcej ... Wiadomo o co chodzi.

Gersdorf z Sądu Najwyższego - nikt jej nie chce ruszyć choć ma dużo za paznokciami. Wiadomo o co chodzi, więcej info nadaje ten gość na Twitterze: https://twitter.com/TRUSTandCONTROL

mygyry

2017-03-10, 08:24
W sumie jodłowanie może by mu lepiej szło, niż gadanie po angielsku

TT4

2017-03-10, 08:25
hohoniowy napisał/a:

Zasłoniłem tytuł żeby nie było że reklama.



C.Z.E.S.I.E.K

2017-03-10, 08:26
Na samą myśl, jak prezes z pisiorami srali ogniem ze złości, się micha cieszy.

~Velture

2017-03-10, 08:28
Cytat:

Zasłoniłem tytuł żeby nie było że reklama.


Aha. k***a ninja z ciebie. Szkoda, że zapomniałeś zasłonić pod ceną, nad kodem kreskowym.

hohoniowy

2017-03-10, 08:31
Velture napisał/a:


Aha. k***a ninja z ciebie. Szkoda, że zapomniałeś zasłonić pod ceną, nad kodem kreskowym.


Tym którzy są bardzo ciekawi co to za gazeta umożliwiłem znalezienie tej informacji. Jak kogoś to nie obchodzi to małych literek nie czyta. Jeśli twierdzisz że jest inaczej proszę o przytoczenie z pamięci tekstu pod ostatnią reklamą leku, którą widziałeś w TV! :mrgreen:

C.Z.E.S.I.E.K

2017-03-10, 08:36
hohoniowy, choć mieszkam 350 km od Warszawy, po samym tytule mogę zgadnąć co to za gazeta.

P.S Gość chciał dobrze, a Wy przeżywacie.

Gwozdzik_85

2017-03-10, 08:38
"Zasłoniłem tytuł żeby nie było że reklama" GENIALNE !!!

hohoniowy

2017-03-10, 08:52
Hejterom wysyłam pocztówkę z Paryża.

~Velture

2017-03-10, 08:59
Cytat:

proszę o przytoczenie z pamięci tekstu pod ostatnią reklamą leku, którą widziałeś w TV!


Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

hohoniowy

2017-03-10, 09:02
Velture napisał/a:


Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


chodziło raczej o skład leku i przeciwskazania

nowynick

2017-03-10, 10:09
Dlaczego rząd niemiecki tak szybko się dogaduje i tworzy koalicje?

Bo tam każdy miał dziadka w wermachcie :D

sumka

2017-03-10, 18:10
Dlaczego Polacy walczą miedzy sobą?

Bo żaden z nas nie jest Polakiem :D

tranzystor

2017-03-10, 23:11
hohoniowy napisał/a:

Zasłoniłem tytuł żeby nie było że reklama.




Zasłoniłeś tytuł, żeby normalni ludzie cię nie zlinczowali. Propaganda na poziomie PiSu.

hohoniowy

2017-03-11, 00:18
tranzystor napisał/a:




Zasłoniłeś tytuł, żeby normalni ludzie cię nie zlinczowali. Propaganda na poziomie PiSu.



Propaganda PiS jest na poziomie propagandy telewizji stworzonych przez komunistycznych agenciaków, czyli TVN czy Polsat, tylko o przeciwnym zwrocie wektora. Przynajmniej jest teraz jakiś wybór.