18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gapienie się na policję

CrazyEdek • 2014-02-10, 11:54
taki tam trolling naszych geniuszy


mare30ks

2014-02-10, 12:03
nastepny debil szukajacy slawy w internetach, lepiej niech sie wezmie za porzadna robote a nie struganie debila



PS w nowym odcinku walking dead Rick ginie :P

einsatzkommando

2014-02-10, 12:09
ch*ja prawda, bez ricka nie bedzie serialu!

tomi898

2014-02-10, 12:10
Prawidłowa reakcja policji. Dopytywali się czy coś się stało bo mógł być w szoku po zobaczeniu jakiegoś przestępstwa.

PS. Czasami żałuję że policja nie ma uprawnień spałować człowieka za jego głupotę. Ten gość nie jest zabawny, ale irytujący.

Pater patriae

2014-02-10, 13:04
Crazy_Edek napisał/a:

taki tam trolling naszych geniuszy



Tak, tak jp na 99% procent i w ogóle. Wiadomo, że może się czasem trafić jakiś ch*jowy policjant, ale większość z nich to porządni ludzie, których praca jest potrzebna w porównaniu np. do pracy urzędników.
A większość rzeczy która w nich potrafi wk***ić człowieka jest niezależna od nich, bo np. picie w parku jest wykroczeniem i ich pracą jest pilnowanie porządku, to nie oni stworzyli te przepisy.

ps Co do tego picia w parku, to nawet wtedy często można porozmawiać z nimi spokojnie i obędzie się bez mandaciku, oczywiście jeżeli nie zachowujemy się jak jakaś dzicz i nie wyskakujemy do nich z mordą.

Szron

2014-02-10, 13:05
Spałować, spałować ... A może lepszą kadrę do Policji przyjmować?
Chłopaczek chciał pokazać ich słabości i to zrobił.

Żyjemy w Euro kołchozie, tak czy nie?
To taki pan na służbie powinien przynajmniej znać te kilka słówek po angielsku.
Słówek nie byle jakich bo wręcz zawodowych.
No tak czy nie?

A wyobraźcie sobie taką sytuację.
W Polsce wybucha rewolucja.
Jak wiadomo rudy i reszta złodziej przepchnęła ustawę o "braterskiej pomocy" w trosce o swoje dupska.

I wpada do Polski kilka oddziałów służb porządkowych np. z Anglii, Niemiec, Francji.

Myślicie że nie zrobi się jeszcze większy burdel, jak jeden mosiek z drugim ani be ani me po angielsku?

Będą wydawane sprzeczne rozkazy. A burdel będzie z godziny na godzinę większy i większy.

Steven

2014-02-10, 13:40
Dwa pytania:
1. Jakich naszych?
2. Jakich geniuszy?

~Vuko

2014-02-10, 13:51
Szron napisał/a:

Żyjemy w Euro kołchozie, tak czy nie?
To taki pan na służbie powinien przynajmniej znać te kilka słówek po angielsku.
Słówek nie byle jakich bo wręcz zawodowych.
No tak czy nie?


Czemu zakładasz że powinni od razu do niego po angielsku gadać? Facet mógł być zwyczajnie głuchy lub po prostu niedoj***ny, a oni na to już nie poradzą, bo język migowy to wyższa szkoła jazdy i nie każdy go ogarnie.

Policjant przede wszystkim powinien umieć dobrze przypie**olić takim cwaniakom jak Ty w odpowiedniej sytuacji ;)

raf-ret

2014-02-10, 13:58
w zasadzie mogli go zatrzymać. Wygląda jak debil, może chciał się przyznać że właśnie kogoś zabił, nie chciał okazać dokumentów i uciekał no i z innej beczki w jakim cudownym mieście można spotkać komisariat w kiosku ?

qu4si

2014-02-10, 14:13
Gdyby nie Ci geniusze to z domu byś nie wyszedł... a po za tym to też ludzie, też ich państwo w ch*ja robi.
Prawda czasem zdarzy się jakich społeczniak ale to jak w każdym zawodzie.

EdmundKemper

2014-02-10, 14:56
Sadam z Wrocławia. Niektóre żarty mu wychodzą. A co do policjantów to chyba prawidłowo reagują? Skoro gość się nie odzywa to równie dobrze mogą do niego gadać w języku suahili co po angielsku.

Zimny_browar

2014-02-10, 15:09
Gość ma ryj jak seryjny morderca :D

LukaRMC1

2014-02-10, 15:12
Ale zajebisty tupek!!! Beka wchuuuuj!

No k***a? Po co to robisz chłopie? Każdy z nich Ci coś zrobił złego? Potrafię zrozumieć jakieś prowokacje pod typa który Ci życie niszczy, gnębi, śledzi itp. Ale zakładam, że po prostu łaziłeś po mieście i szukałeś sensacji. ch*ja znalazłeś, powinni Ci jeszcze operatora opie**olić z kamery i we dwójkę musielibyście iść do tych strolowanych panów po pomoc... no chyba że jesteś taki kozak jak Wardęga i tata Ci kupi nowe rzeczy jak poprosisz.
Wk***iajcie ludzi, którzy kładą ch*ja na pracę, są na stołku państwowym i świetnie żyją. Poza tym normalny facet jakoś się realizuje w życiu, a nie błaznuje w internecie.

Wiercik102

2014-02-10, 15:14
@mare30ks
Ty ch.. :P Jak mogłes mi to zdradzić ! Jeszcze nie oglądałem a Tutaj taki 1 komentarz k***a !
:D
Nie miałem na celu Cię obrażenia