18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gapienie się na policję

CrazyEdek • 2014-02-10, 11:54
taki tam trolling naszych geniuszy


BykoZauruz

2014-02-10, 15:17
Kiepska podróba Wardegi


go...........ek

2014-02-10, 15:18
Szron napisał/a:

Spałować, spałować ... A może lepszą kadrę do Policji przyjmować?
Chłopaczek chciał pokazać ich słabości i to zrobił.

Żyjemy w Euro kołchozie, tak czy nie?
To taki pan na służbie powinien przynajmniej znać te kilka słówek po angielsku.
Słówek nie byle jakich bo wręcz zawodowych.
No tak czy nie?

A wyobraźcie sobie taką sytuację.
W Polsce wybucha rewolucja.
Jak wiadomo rudy i reszta złodziej przepchnęła ustawę o "braterskiej pomocy" w trosce o swoje dupska.

I wpada do Polski kilka oddziałów służb porządkowych np. z Anglii, Niemiec, Francji.

Myślicie że nie zrobi się jeszcze większy burdel, jak jeden mosiek z drugim ani be ani me po angielsku?

Będą wydawane sprzeczne rozkazy. A burdel będzie z godziny na godzinę większy i większy.



to niech anglicy, fracuzi i niemcy uczą się polskiego jak mieli by tu przyjechać.. a tak w ogóle to jakiś niedoj***ny jesteś bo nie wiem nawet jak to co napisałeś ma się do tego filmiku.

NazgulTom89

2014-02-10, 15:26
myślałem że głos jest tak cicho że napisy dali. A tam k***a policja gada po engliszu, no myślę sobie IMEJZING !

LordFlorex

2014-02-10, 15:55
mare30ks@ Jak zginie to cię znajdę...

Shanne

2014-02-10, 16:06
@Mare30ks Ty k***o! jak mogłeś?

RockyWood

2014-02-10, 16:41
myślę że jak tak dalej pójdzie... tzn mam na myśli:
- ciasteczkowe telefony podczas jazdy
- picie wody z butelki (lub udawanie) w parku
- nagłe uciekanie na widok patrolu
- gapienie się na funkcjonariuszy

I TAK DALEJ

Wszystko to jest niepotrzebnym zajmowaniem funkcjonariuszy podczas służby i w końcu nasz ukochana władza się wk***i i wyda nowelkę do KK - za trolling idziesz np. siedzieć na tydzień albo grzywna. Zresztą już chyba jest podobny paragraf.

To jest co prawda irytująco-diotyczne lub też zdarzy się że jest śmieszne ale jednak odwraca to uwagę policjanta, który jest w danym miejscu nie po to by się pie**olić z trollem tylko po to by dbać o ład, porządek i bezpieczeństwo. W/g mnie większość takich akcji jest z dupy i powinni za to karać.

Modrzew88

2014-02-10, 16:44
Widzę, że idioci wszędzie zobaczą żydów, komunę, lewaków, prawicowców, homopropagandę, faszyzm, gender i inne gówna, nawet w materiale, który nie ma z tymi rzeczami nic do czynienia. Idźcie się leczyć/do pracy/przespać.

Opis i instrukcja co do filmu: facet podchodzi do policjantów i intensywnie się w nich wpatruje co wywołuje konsternację u funkcjonariuszy. Są dwie możliwości:

- może to kogoś interesować/śmieszyć
- może to kogoś nie interesować/nie śmieszyć

Resztę pojebów, których powyższy filmik denerwuje, frustruje lub obraża i którzy dopatrują się w nim (3 minutowym materiale zrobionym z nudów dla zabawy) zdrady stanu, winy Tuska, nielegalnego dopingu biegaczek narciarskich, zatracenia człowieczeństwa i upadku moralności ludzkiej pozdrawiam środkowym palcem.

Rael3251

2014-02-10, 16:55
raf-ret napisał/a:

w zasadzie mogli go zatrzymać. Wygląda jak debil, może chciał się przyznać że właśnie kogoś zabił, nie chciał okazać dokumentów i uciekał no i z innej beczki w jakim cudownym mieście można spotkać komisariat w kiosku ?


Wrocław
ten kiosk jest w razie potrzeby na przeciwko ambasady niemiec :D

Ru-D

2014-02-10, 17:26
Ostatnio się tak ubawiłem jak wiązałem sandały

Catacombe

2014-02-10, 17:30
mare30ks napisał/a:


PS w nowym odcinku walking dead Rick ginie :P




dzarul

2014-02-10, 18:11
mare30ks napisał/a:

nastepny debil szukajacy slawy w internetach,


PS w nowym odcinku walking dead Rick ginie :P


ch*ja prawda!!!! Żyje!!! A ten łoś was okłamuje

Sosen9

2014-02-10, 18:30
Powinni zakuć dziada wobec podejżenia odużenia narkotykami . Przestałby pajacować.

Buruniu

2014-02-10, 19:06
raf-ret napisał/a:

no i z innej beczki w jakim cudownym mieście można spotkać komisariat w kiosku ?



Wrocław. Zapraszamy.

Tutaj współrzędne do Google Maps:
51° 6.376', 17° 2.483'

:-D

tranzystor

2014-02-10, 21:17
Szron napisał/a:

Spałować, spałować ... A może lepszą kadrę do Policji przyjmować?
Chłopaczek chciał pokazać ich słabości i to zrobił.




Jakie słabości, debilu? Że się patrzał jak kretyn i się tym zainteresowali? Wyglądał jak upośledzony uciekinier z jakiegoś ośrodka zamkniętego.

Gabranth

2014-02-11, 00:24
Bez sensu ten filmik. Przecież gość się słowem nie odezwał. Równie dobrze mógł być obywatelem Timoru Wschodniego i nie mówić po angielsku czy polsku. Powinni się upewnić czy nie zaginął albo nie uciekł skądś. Bo amnezja czy jakieś schorzenie to najbardziej chyba prawdopodobne w takiej sytuacji.