18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gadżet do "wiosła"

ASAKKU • 2015-02-21, 16:39
Nie mam zielonego pojęcia co to jest i jaką ma nazwę, ale intrygujący bajer... 8-)

oc...........ki

2015-02-21, 16:50
a nie jest to po prostu stroik??

NikeR

2015-02-21, 16:50
Bo to jest stroik

ASAKKU

2015-02-21, 16:51
oczami30latki napisał/a:

a nie jest to po prostu stroik??


Tego to się domyśliłem, ale jak on k***a kluczami steruje...??? :shock:

An...........5C

2015-02-21, 17:15
Jak to jak? Rencami mechanicznymi.

bloodwar

2015-02-21, 17:28
Kobiety Cię totalnie rozj***ły ASAKKU jeżeli chodzi o wiedzę techniczną :)

nectovelius

2015-02-21, 17:30
Czyli tak... samo stroi, za niedługo będzie samo uderzało w odpowiednią strunę i wciskało na odpowiednich progach, a gitarzyście pozostanie tylko trzymanie gitary i wydurnianie się :D A dawniej trzeba było stroić "na słuch"... jak to się szybko zmienia :)
A ma to inne strojenia czy tylko podstawowe :?:

ASAKKU

2015-02-21, 17:43
bloodwar napisał/a:

Kobiety Cię totalnie rozj***ły ASAKKU jeżeli chodzi o wiedzę techniczną :)


Chwilunia... Jeszcze żadna nie napisała jak to ustrojstwo działa, że zdalnie steruje kluczami...
Jednak miło, że kobitki się trochę na wiosełkach znają... Miłe zaskoczenie... Serio... :mrgreen:

Szywski_Snb

2015-02-21, 18:14
Kolejny bajer do strojenia gitary dla gitarzystów bez słuchu muzycznego. Jak się ma słuch to w 15 sekund się nastroi wiosło.

ASAKKU

2015-02-21, 18:48
oczami30latki napisał/a:

tyle pomysłów na czym najlepiej zacząć


Polecam klasyczną na dzień dobry, ponieważ jak ją opanujesz to na każdej zagrasz a na elektryku, to już w ogóle będzie dla Ciebie szok, że da się tak "łatwo"...

PS: Może być i bez całowania, skoro się upierasz... :-P

oc...........ki

2015-02-21, 19:37
@up
Bo właśnie na elektryku chciałabym ostatecznie grać i znajomy mi powiedział, że lepiej od razu zacząć nauczyć się grać na takiej, na której chce się skończyć...
A wychodzę z założenia, że jak człowiek uczy się grać na gitarze to nie po to aby brzdąkać, ale aby napie**alać... ;)

ASAKKU

2015-02-21, 19:52
oczami30latki napisał/a:

nie po to aby brzdąkać, ale aby napie**alać


Może się nie znam, ale brzdąkać na klasycznej, to trochę nietrafne stwierdzenie... :-/ Nauka "od razu" na elektrycznej, to jak dla mnie jest pomyłka, bo podstawowe riffy łatwo napie**alać, ale już o solówkach możesz zapomnieć...
Spójrz dla przykładu na tego kolesia (niejaki Tobias Rauscher) co odpie**ala z "pudłem" (akustykiem, choć mogę się mylić, bo ekspertę nie jestem) i uwierz mi, że choćby nigdy w rękach nie miał elektrycznej, to napie**alałby na niej jak opetany i to bez większego wysiłku:

TheMozg01

2015-02-21, 20:18
Ja zaczynałem na elektrycznej i później na akustyku problemu nie miałem ;) Na klasycznej grać nie zamierzałem nigdy. Także takie pie**olenie, chcesz grać, graj na takiej na jakiej chcesz. Jeśli będziesz chciała to i z elektryka przesiądziesz się na akustyk i odwrotnie.