18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gadżet do "wiosła"

ASAKKU • 2015-02-21, 16:39
Nie mam zielonego pojęcia co to jest i jaką ma nazwę, ale intrygujący bajer... 8-)

CenteK93

2015-02-21, 23:24
mazin napisał/a:




Że akustyk, to widać po pudle i strunach, że elektro - po gałkach potencjomentrów. No i brzmi jak akustyk, nie klasyczna.



Nie ważne nie widziałem filmiku w komentarzach.

mariuszexxxx

2015-02-22, 00:28
Ja bym się bał tego używać. Założone grube struny do drop B nie ten guzik i w najlepszym wypadku pozrywane... w najgorszym rozj***ny gryf.

masterwow

2015-02-22, 01:13
sprzęt dla kalek bez słuchu

tranzystor

2015-02-22, 12:27
ASAKKU napisał/a:


, ale jak on k***a kluczami steruje...??? :shock:



Małe silniki krokowe i przekładnia.

niemamskarpet. napisał/a:

to jest kolejny upośledzający gadżet............. niedługo gitara będzie miała po prostu jeden przycisk



Obecnie większość nagrań jest tak ulepszana cyfrowo, że dźwięk, którego słuchasz ma niewiele wspólnego z tym jaki wydobyli z siebie "artyści". Ten stroik mechaniczny udoskonala dźwięk przed zapisem, więc bez większej różnicy, bo i tak jest modyfikowany.

W............R.

2015-02-22, 15:38
Co do pierwszej gitary, polecam Fendera CD-60. Gitary z tej serii są bardzo przyzwoicie wykonane, mają niską akcję strun (nie tną palców i łatwiej nauczysz się "palcówek"), a kosztują 500-600 zł. Sam obecnie mam takiego i jest to obecnie moja ulubiona gitarka (miałem w sumie 11, obecnie mam 4... pozostałe 7 zajeździłem na śmierć :-) ).

Sloner

2015-02-22, 21:26
To i ja dorzucę trzy grosze.
Sam zaczynałem od razu na elektryku i przy nim zostałem. Obstawiam, że gdybym zaczął od akustyka albo co gorsza klasyka to bym się zaj***ł na początku.
Nauka na elektryku od początku dawała mi frajdę i szybko było widać "jakieś" efekty. A po latach grania na elektryku jestem w stanie wziąć akustyka i normalnie na nim grać (oczywiście nie tak jak wymiatacze, którzy grają fingerstyle 8 godzin dziennie). W przeciwieństwie do gitarzystów akustycznych, którym dasz distortion i słychać tylko pierdzenie.
Na akustyku i elektryku gra się po prostu inaczej i najlepiej od razu grać to co się chce i na czym się chce.
Tak więc początkujący gitarzyści, jeśli chcecie napie**alać metal to pie**olcie akustyka na początku, bo po miesiącu rzucicie go w kąt.

maciuch2

2015-02-23, 17:49
k***a gitara na LPG