18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Frugo i neonki

milox • 2012-10-08, 19:56
Tytułem wstępu.
Dzisiaj wracając z uczelni postanowiłem kupić sobie Frugo. Wychodzę z biedry, odkręcam nakrętkę i czytam co następuje :

:shock: :shock: :shock:
Myślę sobie albo spece od wymyślania tych jingsów spod nakretek mają tutaj konto i naoglądali się harda albo ja jako akwarysta jestem już przewrażliwiony( niedoinformowany). Po dojechaniu do domu odpalam kompa odwiedzam wujka Google. I tak sobie czytam:

"Warunki hodowlane

Toleruje prawie każdą wodę, jednakże najlepiej jak jest to woda miękka do średnio twardej. Neon Innesa lepiej adoptuje się do różnych odczynów pH, niż neon czerwony. Pamiętajmy jednak, że nie zniosą zaniedbywania podmiany wody, czego często wynikiem jest słabe natlenienie i duża zawartość azotanów. Światło niezbyt jaskrawe. Gatunek ten nadaje się do akwarium towarzyskiego, jeśli nie zamieszkują w nim duże ryby, ponieważ neony mogłyby stać się ich pożywieniem. Neon Innesa nie wymaga zbyt dużej uwagi akwarysty, ale powinien być hodowany w większym stadzie. Gatunek ten źle znosi zbyt jasne podłoże i oświetlenie. Bardzo dobrze czuje się w akwarium z bujną roślinnością i wolna przestrzenią do pływania. Jest rybą dosyć spokojną, ale wrażliwą na zmiany parametrów wody."

Jak tak patrze na to wszystko to za parę dni/tygodni w TV może powstać nowy reportaż o tym jak nasza kochana gimbaza "adoptuje" nowych milusińskich :samoboj:




Nie nie jestem z greenpeace. Ani z innego ekogówna

saf6

2012-10-09, 10:35
frugo juz nie tylko robi spustoszenie w ograznizmie ale i w mentalności

landryn8

2012-10-09, 10:35
Aż strach pomyśleć co by było napisane jakby na prezerwatywy wymyślali Takie jingsy :szczerbaty:

tomqj

2012-10-09, 10:50
milox napisał/a:

Nikt normalny nie bierze tego na serio. Ale już np małe dziecko które nakłoni płaczem i krzykiem rodzica już mnie na ten przykład przeraża. Bo przecież tak pisało to ja tak chce i ch*j.


a to już się nazywa ch*jowe wychowanie.
A raczej jego brak.

A jeśli chodzi o to co jest napisane pod nakrętkami to nie żaden pracownik Foodcare pisze, tylko agencja reklamowa, która jest bardzo "kreatywna" i jest do wszystkiego czyli do niczego. Ot w tym przypadku taki k***a przygłup po markietingu nagle jest mistrzem akwarystyki, a po chwili będzie mistrzem Edisonem i napisze radę, żeby wpie**olić pręt do środka, jebnąć pod 230V i mieć wyk***istą stajlową lampke.

Sadoll

2012-10-09, 11:03
Mi od razu przyszło do głowy że gdybyśmy żyli w hameryce to ktoś by pozwał koncern o znęcanie się nad zwierzętami i wygrał grube bańki, połowa społeczeństwa zaczęła by hodować rybki, a Aple by to opatentowało :D

Mardog

2012-10-09, 12:28
No i co?

Nie wiem czy mam się doszukiwać czegoś głębszego w tym temacie, czy po prostu uznać to za gówno.

peso

2012-10-09, 14:05
Po nazwie tematu i pierwszym zdjęciu liczyłem na to, że to sprawdzisz... cóż...

Kserx

2012-10-09, 15:22
w teksty z tymbarka pewno też bierzesz na poważnie ?

Janeo

2012-10-09, 16:07
Eeeee tam, myślałam, że postawnowiłeś wcielić swój plan w życie jak na sadola przystało.. ale nie.. rozczarowałam się :<

puxynn

2012-10-09, 16:21
a ja mam pare neonków w akwarium :D ale niemam frugo :(

meatball

2012-10-09, 18:49
Największą porażką jest słowo "zajefajnie". k***a, to zajebiście czy fajnie?

Kirk666

2012-10-09, 19:03
za "ekogówno" masz piwo :D

ArkaSzatana

2012-10-09, 22:17
Robiąc debilom na złość, postawię piwo jako temat własny. Bo "alfy i omegi" k***a tylko narzekać potrafią.

wiktor4024 napisał/a:

Tyś jest gimbazja, że w ogóle Cię to zainteresowało ...


Odezwał się gość, który dopiero co chował się w gimnazjalych kiblach z kiepem w ryju.

jeyjey344

2012-10-10, 23:50
@rockface123, bulwersujesz się bo dopiero co poznałeś frugo ;-)

~Sunday

2012-10-12, 19:00
peso napisał/a:

Po nazwie tematu i pierwszym zdjęciu liczyłem na to, że to sprawdzisz... cóż...


Wasza kolej: