18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Fraszka na polski

MCMerci • 2013-10-08, 22:30
Witam, pozwolę sobie zaprezentować swoją twórczość na polskim :mrgreen:

"sosnowiec"

Tam wszystko ludziom z rąk leci,
noże, progi, kocyki, dzieci.

Tam dzicz jest wielka,
a wystawiona jest na sprzedaż nawet Madzi kołderka.

Tam każdy gorol grosza swego przypatruje,
a ludzi chytrość i brak szarych komórek obejmuje.

Tej ziemi nienawiść nie jest zrodzona z niczego,
tylko z żywota obywateli niegodziwego.


Komu się nie podoba to :idzwch*j: po honorowe obywatelstwo wsi sosnowiec.

PS Przepraszam że nie ma zdjęcia dziewczyn sadola, ale ograniczam.

KucharzUmysłów

2013-10-09, 12:04
k***a sram juz tymi hejtami. Polowa ludzi tutaj to j***ne polaczkowate cioty i bezmozgie lemingi z zakodowanymi odr*chami pawłowa. Pokazac wam sosnowiec, warszawe, radom to plujecie jadem na wlasny kraj ze az szkoda czytac. Za to pokazac wam filmik czy artykul z powstania warszawskiego czy jakis filmik z dzialan gromu to odrazu kazdy jest "dumnym polakiem" i kocha swoj kraj. Ogarnijcie sie k***a bo sracie do wlasnego gniazda. Zupelnie jak w tym dowcipie ze w piekle kotla z Polakami nie trzeba pilnowac bo jak jeden sie chce wydostac to reszta go sciaga spowrotem. Wypie**alac z mojego kraju sk***ysyny.

Mr.Benny

2013-10-09, 12:05
Może tak dla równowagi powspominamy chytrą babę z Radomia?

Petrarka

2013-10-09, 13:14
Jak dobrze mieszkać w Dąbrowie Górniczej.

Ra...........py

2013-10-09, 13:18
KucharzUmysłów - wyluzyj

eligurf

2013-10-09, 13:45
W której klasie podstawówki przerabia się Kochanowskiego? W piątej? Dodałeś sobie lat "osiemnastolatku".

Do tego nie jest to fraszka, no i języka też się trochę doucz. Co to k***a za nowomowa:
"a ludzi chytrość i brak szarych komórek obejmuje"

Debil-grafoman OK. Ale kto mu dał prawie 70 piw?

Vabanek

2013-10-09, 14:41
Najgorsze jest to, że te kawały, fraszki i ch*j wie co jeszcze wymyślają zakompleksieni idioci z Katowic, Mysłowic. Przecież trzeba jakoś odreagować ciężki dzień żebrania na ulicy :) .

Pavulina

2013-10-09, 14:49
żal mi was w każdym mieście jest patologia to że sytuacja z Madzią miała miejsce akurat w Sosnowcu to przypadek moglo sie to stac wszedzie. Rozejrzyjcie sie po swojej okolicy a zobaczycie swoja patologie, chamstwo i znieczulice. Niestety Polska to kraj ludzi przepełnionych zawiścią. A hanysy tak czy siak zazdroszcza gorolom że sa bardziej przedsiebiorczy i że nie ma tyle syfu i brudu w ich miescie ;) .

MCMerci

2013-10-09, 15:11
eligurf napisał/a:

W której klasie podstawówki przerabia się Kochanowskiego? W piątej? Dodałeś sobie lat "osiemnastolatku".

Do tego nie jest to fraszka, no i języka też się trochę doucz. Co to k***a za nowomowa:
"a ludzi chytrość i brak szarych komórek obejmuje"

Debil-grafoman OK. Ale kto mu dał prawie 70 piw?



Widzę potężny ból odbytu i nieznajomość staropolszczyzny.
A pojazd na wiek jest taki dorosły... Rozumiem, że szanownemu panu w dupsku się poprzewracało i od roku na portalu po wrzuceniu paru sucharków już jest się wielkim sadolem?

norbi5544

2013-10-09, 15:27
Słabe chociaż maleńki plus za własną twórczość widać że nie każdy hanys jest tępy jak koza.

urotsukidoji

2013-10-09, 16:30
LxDead napisał/a:

Oda do Sosnowca.

Tak jak te brudne cygaństwo.



Won na j. polski!

Herhard

2013-10-09, 17:11
Walcie się na ryj z tymi hejtami na Sosnowiec.Tak ,mieszkam w tym mieście i tak jest ch*jowe i nie ma tam życia nocnego.Ale k***a pojechać wieczorem na Śląsk do np Bytomia to ja pie**ole,cygan na cyganie cyganem pogania.Inne miasta nie lepsze.Tyle w temacie.

EdmundKemper

2013-10-09, 17:53
Mieszkam obok Sosnowca i jak go nienawidzę z całego serca tak w Katowicach widziałem o wiele większą patologię i o wiele bardziej niesłychane rzeczy niż w Sosnowcu.

Dr.Val

2013-10-09, 22:04
Skonczyłem studia w Sosnowcu :D Zajebista pizza Max nieopodal zylety :D

Samudaripen

2013-10-09, 22:21
"gorole"? przecież w Sosnowcu są same gorole :D