18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francja ustanowi zakaz orkeśleń: Ojciec i Matka

Autor • 2013-06-10, 16:22
No cóż jak w temacie...
Skrótowo " W związku z prawną instytucjonalizacją – wbrew zdecydowanej większości obywateli – tzw. małżeństw homoseksualnych, francuski rząd przygotuje projekt ustawy zakazującej używania w dokumentach określeń „matka” i „ojciec”
Źródło :
http://www.pch24.pl/francja-ustanowi-zakaz-uzywania-okreslen-matka-i-ojciec,15436,i.html
http://gazeta-polska.pl/?p=193097

Coraz lepiej... :homer:

bananakiller

2013-06-10, 17:36
k***a mać, ale się poj***ło. pie**olona poprawność polityczna...

Anders Breivik

2013-06-10, 17:37
Polskie media jak zwykle niezawodne i szybkie. Wiadomo od września tamtego roku. TOP LEL.

Taboretto

2013-06-10, 17:39
k***a jeszcze trochę i w ogóle zdelegalizują normalne związki. To jest chore... Tylko czekać co pan Kolonko na to powie.

stalowyszczur

2013-06-10, 17:41
Cytat:

a z drugiej jawnie popierają islamizację?
O co tutaj chodzi i kto na tym najwięcej zyskuje?



Zgaduj. Jako podpowiedz powiem ci, ze smierdza czosnkiem.

XtravaganZa

2013-06-10, 17:42
Vof napisał/a:



Obrazek
Christiane Taubira



Jakim prawem czarne ścierwo sobie pozwala na wyskakiwanie z projektami w rządzie? Poprawność polityczna osiągnęła szczyty z tym i zmianami w dokumentach :roll:
Ja do gejów nic nie mam ale zbyt dużo zamieszania przez nich zaczyna być. Znam parę gejowską i jeden z nich ma dziecko z najlepszą przyjaciółką - to jest jeszcze w miarę zdrowe podejście, bo dzieciak ma swoich rodziców i wzorce, jakby nie patrzeć. A że jego macocha jest wąsata, to i najlepszym się zdarza. Jeszcze arabom niech dadzą władzę i będzie słodko!

ellsworth

2013-06-10, 17:43
Guzik mnie obchodzi jak oni się tam wzajemnie nazywają we Francji. Ich pewnie też mało obchodzi jak jest u nas, więc o co ten szum? Niech się nazywają jak im się żywcem podoba. Ich politycy, sami sobie przecież wybrali. Nie spodoba im się? To zmienią w wyborach na innych.

Lemon19

2013-06-10, 17:48
Ja mam pomysł. Jak już się rozpanoszą te pedały tam, to wysłać hmm oddział 1000 żołnierzy polskich (może to zbyt duża liczba) do Paryża, zająć go w ciągu jednego dnia (lub kilku minut), wyj***ć pedałków gdzieś na jakieś wyspy i zrobić z Francji państwo lenne :krejzi:
Dzięki czemu to Niemcy będą srać po gaciach, bo będą mieli nas z obu stron :D

Cossmos

2013-06-10, 17:51
A ja sobie spokojnie siedzę i czekam, aż coś pie**olnie i zupełnie jak 200 lat temu Paryżanie znowu poniosą bydło na bagnetach. Amen.

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-10, 17:56
ellsworth napisał/a:

Guzik mnie obchodzi jak oni się tam wzajemnie nazywają we Francji. Ich pewnie też mało obchodzi jak jest u nas, więc o co ten szum? Niech się nazywają jak im się żywcem podoba. Ich politycy, sami sobie przecież wybrali. Nie spodoba im się? To zmienią w wyborach na innych.



Problem jest tego typu że jesteśmy w tej pie**olonej unii europejskiej.
Zacznie się we Francji, pedalstwo zobaczy że się udało i pójdzie dalej.
To trzeba w zarodku tępić a nie czekać aż z tego wielki wrzód wyrośnie (w sumie już wyrósł).

A co Francuzów to jakoś się nie dziwię że to się u nich zaczyna.
Przecież to zawsze był pedałkowaty, zniewieściały kraj.
A teraz jeszcze nawpuszczali brudasów i odmieńców do siebie i mamy combo :D

elektryk74

2013-06-10, 18:02
Mamo, mamo !!! zrób mi śniadanie.
To że sypiam z twoim ojcem nie upoważnia cię do tego by mi mówić MAMA.
A jak ??
Normalnie Andrzej

Deionarra

2013-06-10, 18:02
Nauczcie się weryfikować informacje, bo to że ani GPC ani PCh tego nie potrafią jest tajemnicą poliszynela.

Francja w żaden sposób nie planuje zakazać określeń "matka" i "ojciec", a tylko dostosowują terminologię w ustawach do stanu obowiązującego.
Gdyby prawo zabraniało kobietom prowadzić i zmieniono by te przepisy to także trzeba by każdy akt, uchwałę, artykuł w kodeksie poprawić tak, by odzwierciedlał nowe przepisy (tj. zarówno mężczyzna i kobieta mogą być kierowcami). Nikt tu nic nie zakazuje, po prostu naszej kochanej prawicy znowu żyłka pękła i albo standardowo nie zrozumieli, o co chodzi albo celowo naginają prawdę, by nakręcić kolejną nagonkę.
Zaś co do poparcia małżeństw homoseksualnych. Zamiast spoglądać na jedną linijkę w niezweryfikowanych newsach na tendencyjnych stronach, polecam sprawdzić Eurobarometr, który pokazuje, że poparcie dla małżeństw homoseksualnych we Francji to ok 50%. Nie znaczy to oczywiście, że ludzie są podzieleni. Większość przeciwników (których jest ok. 20%, reszta badanych jest obojętna na tę sprawę) to pieniacze pokroju LePena i arabowie, których jeszcze niedawno nieszczególnie tu się lubiło. Poparcie więc jest, a to że znaleźli się protestujący nie sprawia, że mają większość, bo dane mówią co innego.

Tak więc na przyszłośc radzę weryfikować informacje, zanim skoczycie po widły.

Gniecu

2013-06-10, 18:04
Co się dziwicie, przecież mają prezydenta euro-cwe*a.

dagins

2013-06-10, 18:04
Skoro Francja upadnie, a wraz z nią Niemcy, UK i reszta tej wesołej kompanii, to my zyskamy przewagę.

Deionarra

2013-06-10, 18:09
Co za bzdura, rodem z umysłów naszych uroczych prawicowców, którzy widzą więcej niż faktycznie jest.
Francja dostosowuje terminologię w uchwałach, kodeksach do obowiązującego stanu rzeczy, gdzie rodzicami mogą być nie tylko kobieta i mężczyzna (prawnymi, oczywiście). Inaczej mielibyśmy sprzeczność aktów prawnych o różnej hierarchii. Na tej samej zasadzie zmieniono by terminologię, gdyby ustanowiono np. drugi język urzędowy - wszystkie przepisy musiałyby zostać poprawione, by to uwzględnić. Nikt tu niczego nie zakazuje, to tylko urojenia PoloniiChristiany i Gazety Smoleńskiej Codziennej (które zresztą mają długą historię zafałszowywania informacji ideologicznym pitu pitu).

Same małżeństwa są popierane przez większość społeczeństwa. Tj. w okolicach 48%, podczas gdy przeciwnicy to ok. 25%. Reszcie sprawa ta obojętna. Polecam zaglądać do badań statystycznych, takich jak Eurobarometr, zamiast ślepego wierzenia zideologizowanym portalom.

Raiton

2013-06-10, 18:10
Związki pedałów legalizują, muzułmanie zaczynają dominować Europę, coś czuje, że temu na górze cierpliwość się wyczerpuje, jak pie**olnie to tylko raz.