18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francja: jedzenie kanapki z szynką obraża uczucia religijne?

gówniaczek • 2013-06-21, 02:50

Od kilku lat muzułmańscy taksówkarze w Minneapolis odmawiają wożenia pasażerów przewożących alkohol. Władze miasta zmuszone były ustąpić, bo każdy może odmówić świadczenia usługi osobie, która obraża jego wiarę lub uczucia. Dziś kolejny absurd w Zjednoczonych Emiratach Francuskich nie wolno jeść kanapki z szynką.

Teraz policja w Paryżu musiała poważnie pochylić się nad argumentami dwóch muzułmanów którzy zaatakowali w tramwaju pasażera, który w ich obecności jadł kanapkę z szynką. Napastnicy całkiem poważnie zwrócili się do pasażera, żeby natychmiast wyrzucił kanapkę, bo to obraża ich uczucia religijne. Kiedy ten nie posłuchał pobili go. Policja zastanawia się czy sprawę ma traktować jako zwykły rozbój czy konflikt na tle religijnym.

Brzmi to niewiarygodne, ale niestety takie są realia w zachodniej Europie. 23-letni mężczyzna złożył skargę na początku czerwca po tym jak został zaatakowany wieczorem o 21:30 przez dwóch muzułmanów za jedzenie kanapki z szynką. Czy następny krok to bicie kobiet z odsłoniętymi twarzami?

źródło: parezja.pl

Dz...........ak

2013-06-21, 09:14
Czas najwyższy, by ci panowie powrócili:


geniuszę

2013-06-21, 09:32
Do piachu z tym gównem

erhard

2013-06-21, 09:33
można powiedzieć, że każda religia ma swojego bzika

Tylko, że u muslimów ze względu na poziom intelektualny objawia się to na skalę masową :badyl:

artur_sz13

2013-06-21, 09:33
..JOK3R.. napisał/a:

za 50 lat we francji zalegalizują związki między gatunkowe pod presją kozojebców



Nie za 50... za 20

_P...........K_

2013-06-21, 09:34
2 x @up

Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma :-D

skcsadol

2013-06-21, 09:41


rozwiązanie problemu islamu....

artur_sz13

2013-06-21, 09:44
Jeśli to prawda to zobaczcie jak już oni mają tam przerąbane... Zachód chyba jest stracony. Że kurde nikt mu nie pomógł... Najgorsze że jak te brudasy tam przejmą władzę to będzie ich fizycznie za dużo żeby Polska mogła im się oprzeć. Trzeba zagadać z USA żeby głowice atomówek w Polsce rozmieścili. A jak nie z USA to nawet z Ruskimi... Może kiedyś władza rosyjska sie ogarnie (jak Putin umrze bo wcześniej nie ma co na to liczyć to car Rosji:)) i da się z nimi współpracować. Tylko jak u Ruskich 40% wojska to też muslimy. Mam nadzieje że chociaż do uranu ich nie dopuszczają..

Szok i przerażenie. Też bym rzucił mu tą kanapką prosto w twarz. A wcześniej bym rozpołowił żeby była szynka na wierzchu...

Dawajcie warna lub nie ale trzeba tępić to w zarodku bo będzie tak jak jest na zachodzie. A ekstremistom którzy z chrześcijaństwa przeszll na islam to kiełbasa krakowska w dupę po same gardło...

U nas też kwiatki się PSLowi uboju rytualnego zachcialo. Po kiego nam to? Głosowałem na nich i będę głosował ale Piechociński :idzwch*j:

_P...........K_

2013-06-21, 09:55
artur_sz13 napisał/a:

Trzeba zagadać z USA żeby głowice atomówek w Polsce rozmieścili. A jak nie z USA to nawet z Ruskimi...



O USA zapomnij, Barack Hussein Obama jest muslimem :mrgreen: i prędzej na nas zrzuci atomówki, jak będziemy przeszkadzać w islamizacji. Jak nam ruskie nie pomogą, to sami Świata nie uratujemy, ale może chociaż siebie samych ;-)

Suty_dziobaka napisał/a:

Czas najwyższy, by ci panowie powrócili



No nie wiem, z deszczu pod rynnę. Wierzysz w boga? Nie? To łeb ścięty mieczem, dlatego wolałbym Husarię :roll:

Dobrutro

2013-06-21, 10:08
O ile chrześcijaństwo ma już swoje średniowiecze za sobą, to o tyle islam dopiero przechodzi własne. Wg kalendarza muzułmańskiego dzisiaj to jest 21 czerwca 2013 roku dla nich jest 12 Shaban 1434, najlepszy jest u nich 10ty miesiąc, który jest tłumaczony jako "powodujący powstawanie, dosiadanie wielbłądów".

Downnian

2013-06-21, 10:15
Szkoda, że nie rzucił w nich tą szynką.

pr...........as

2013-06-21, 10:24
już wiem co zrobić na śniadanie :D viva kanapka z szynką! :D

Hrodgar

2013-06-21, 10:25
Ja pie**olę, ciapaty może odmówić obsłużenia klienta, który wpieprza szyneczkę i nic mu nie grozi, ale jak ja k***a mać odmówię obsłużenia murzyna to już k***a afera na cały kraj, a jak żydka to ja pie**olę zrobią ze mnie 2-go hitrela.

voidinfinity

2013-06-21, 10:36
Potrafię zrozumieć że jakiś pie**olony muslim nie chce przewieźć np. niewidomego z psem, albo kogoś wpie**alającego kanapkę z prosiaczkiem...jako człowiek cywilizowany jestem w stanie zrozumieć, inną kulturę...

ALE :mrgreen:

- Jako pracodawca chce mieć możliwość wyj***nia takiego leszcza z roboty - bo skoro religia ważniejsza od pracy - to niech bóg mu da.

- Jako nabywca towaru lub usług - chce mieć możliwość zaznaczenia że nie chce być obsługiwany przez kogoś, kto rżnie kozy (bo skoro on może mi odmówić - to dlaczego nie ja jemu?).

- Osoby propagujące reguły kulturowe, sprzeczne z obowiązującymi na terenie danego kraju - automatycznie tracą wszelkie przywileje socjalne (prosta klauzula, pozwalająca trzymać wszystkich muslimów pod butem).

Jak się komuś nie podoba to niech wypie**ala wspierać arabską wiosnę :evil:

LICH0

2013-06-21, 10:57
:smiechzula: Witajcie w Unii Europejskiej.

_P...........K_

2013-06-21, 11:05
Libertinus napisał/a:

:smiechzula: Witajcie w Unii Europejskiej.



Dokładniej to w Unii Jewropejskiej :-D