18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Forgive Us

peniseusz • 2010-06-16, 18:12
Wojtyła Song

Basika063

2010-06-18, 11:05
to jest właśnie nasze człowieczeństwo...

cwaniak82

2010-06-19, 09:33
Jeden z najlepszych filmików jakie oglądałem na sadistic.pl

VeQe

2010-06-19, 09:48
American history X- bardzo fajny film

Natureza

2010-06-19, 09:49
Jak mnie takie filmiki wk***iają.
Obejrzy je byle kto, kto nie zadaje pytań "dlaczego tak, a nie inaczej" albo "co ja mogę zrobić, żeby to zmienić", a potem pie**oli na forach że -takie jest nasze człowieczeństwo.
Nie no jasne, przecież to tylko od robienia broni, żałoby po papieżu, zabijania się nawzajem i czasem jakiś koncert się da.

A pisarze? A malarze? A rzeźbiarze? A Jasio którego ojciec zginął na wojnie? A ch*j-wie-kto ryzykujący/a życiem w pomocy humanitarnej? A Jasio 20lat później, kochający mąż i ojciec, zarabiający w pocie czoła kasę, żeby dzieciaki miały co do pyska włożyć, a żona w kuchni mogła siedzieć ?[hrhr, musiałem to przemycić :D ], A zakochane pary? A filozofowie? A userzy sadziola? Itp itd

No ale spoko, siedź na dupie, ogladaj takie filmiki, a potem marudź że "takie nasze człowieczeństwo", bo w końcu zamiast zacząc pytać i sprawdzić jakie to człowieczeństwo jest, to lepiej obejrzyć jakiś filmik, który ch*j Ci daje, bo tak łatwiej.

Pseudo-filozofowie, co "poznali sens życia" - idźcie się powiesić, bo tylko zużywacie tlen dla całej reszty.

Zafirah

2010-06-19, 10:01
zlepek paru scen ze starych wyjatkowo otrzaskanych filmow (conajmniej 2 kubricka) i co teraz? mam sie poplakac czy zaziewac na smierc? :/ na dupastic.pl z tym szajsem nie na sadistic :d

utopjec

2010-06-19, 10:15
filmik fajny, dobrze się komponuje z muzyczką, bo czy jakiś papież był kiedyś przeciwko jakiejś "słusznej" wojnie?

a to że ludzie są poj***ni, to widzę na co dzień, wojna ogólnie mnie zgrzewa :lol:

peniseusz

2010-06-19, 10:27
to ja wrzuciłem ten filmik, i spodziewałem się że wyląduje gdzieś na 10 stronie jak nie w sucharach.... przyznam początek fajnie się do muzyki komponuje ale reszta kicha (można ułożyć lepszy miks z tą muzyczką i materiałem z harda).
samo to że to jest naszego papy to warto to zobaczyć dla odmiany bo takto sama krytyka katoli na tym portalu.

Wa...........is

2010-06-19, 10:55
Gdyby papież żył to tańczył by teraz z Mariuszem Pudzianowskim w tańcu z gwiazdami. I wtedy by umarł \o/.

zdzisko

2010-06-19, 11:46
Żadna nowość, wiadomo jak jest. I tak nie mamy na to wpływu jako jednostki. Żadna nowość, że fanatycy za swoich bogów, bożków, figurek itp są w stanie zabijać. Żadna nowość, że ludzie chcą się wytłuc aby dominować. Żadna nowość, że wybuchają wojny tam, gdzie idzie się nachapać. Nie masz na to wpływu nie wiadomo jak głośno będziesz krzyczeć.
Tak to już jest : psy szczekają, karawana jedzie dalej.
Zamiast o tym gadać i się wk***iać na System lepiej iść się naj***ć :wodka:

jasium85

2010-06-19, 12:10
"Forgive Us" ten filmik to forma przeprosin dla hakierów którzy kiedyś zhackowali sadolka za nabijanie się z Karola... może nam przebaczą...

Natureza

2010-06-19, 12:57
zdzisko napisał/a:

Nie masz na to wpływu nie wiadomo jak głośno będziesz krzyczeć.
Tak to już jest : psy szczekają, karawana jedzie dalej.
Zamiast o tym gadać i się wk***iać na System lepiej iść się naj***ć :wodka:


I ty jutro masz prawo głosować, ehhh :(

Nie mam złudzeń, że sam zmiany nie dokonam, ale więcej takich ćwoków jak Ty, i dalej byśmy gadali po niemiecku/rusku [zależy pod którym zaborem się było].

Więcej ludzi którzy mają takie podejście jak Ty, tak ze 2miliony, jak nie więcej. Akurat by było głosów które mogą przeważyć wybory na korzyść kandydata ch*jowego, i tego innego - ch*jowego mniej.

Ale spoko, nie głosuj, pomóż udupić ten kraj, grunt że wódka jest.

CHWDJP2

2010-06-19, 13:08
bardzo sadystyczny i zabawny filmik. laczmy sie w modlitwie. idzcie w ch*j

jonek00

2010-06-19, 13:16
to ty natureza idź obalać babilon, a ja jednak pójdę za radą zdziska.

może ktoś jeszcze nie zauważył, sadistic należy do tych portali, na których niepospolicie ch*jowo się gada na poważne tematy (i całe szczęście, bo by się zrobił kącik filozoficzno-herbaciany)

zn...........nu

2010-06-19, 14:16
Moim zdaniem słaby podkład, do tego manipulacyjnego szajsu z wyciętymi sekwencjami filmowy z dobrych filmów bardziej pasował by Justin Bieber. Komercha.,