18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Forgive Us

peniseusz • 2010-06-16, 18:12
Wojtyła Song

pa...........ix

2010-06-19, 14:30
słyszałem to już. leciało ostatnio na MTV

japa180

2010-06-19, 15:39
"bardzo sadystyczny i zabawny filmik. laczmy sie w modlitwie. idzcie w ch*j." jaki Ty jestes plytki i malo inteligenty. Widzac Twoj nick jakos dlugo sie nie zastanawialem dlaczego... nie zauwazasz tego ze tam sa sceny przewaznie z filmow wojennych a wojna sama w sobie jest sadystyczna. czy dla Ciebie sadystyczne jest to jak widzisz zdj. goscia ktory nie ma konczy badz mozg obok czaszki? owszem sadystyczny widok jest, na takiej wojnie myslisz ze czegos takiego nie ma? nawet samo to ze zwykly Kowalski zostawia rodzine i jedzie do Iraku na "misje pokojowa" teskni za rodzina dziecmi a i oni za nim. mam 18 lat ojca widuje zadko taka praca nie jest to mile ani przyjemne uwierz...

elemelek

2010-06-19, 18:39
nie ma sensu strzępić sobie ozora na ten film i się dołować czy jaki ch*j, 2 min to obejrzeniu go nikt już nie pamięta co widział :D

pureinsane

2010-06-19, 19:05
radeksz82 napisał/a:

Jeden z najlepszych filmików jakie oglądałem na sadistic.pl



to Ty chyba wczoraj się ku... a zarejestrowałeś!! ch*jnia w ch*j

zdzisko

2010-06-20, 13:24
@ Natureza
Nie mówiłem ze nie pójdę zagłosować! Znam pojęcie mniejszego zła. Chodziło mi raczej o to, że od zbytniego myślenia o wadach Systemu można ogłupieć i czasem trzeba sie znieczulić Wiem, że warto oddać głos na najodpowiedniejszego wg siebie kandydata. Chociażby po to, żeby podstarzałe zmanipulowane babcie i nie tylko nie zagłosowały za ciebie. Nie mniej jednak trzeba oddać głos mądrze, nie wybierać spośród 2 naczelnych i promowanych kandydatów ale z wszystkich. Twoj post oskarża mnie o zabijanie polski i alkoholizm - "zanim coś powiesz zastanów się trzy razy"