18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Feministka i szopka na ołtarzu

jarasn • 2013-12-26, 17:16
Lewackie ścierwo 25 grudnia w katedrze w Kolonii....







....Kobieta całe „przedstawienie” zakończyła z kilkoma siniakami. Okazuje się, że policja już prowadzi dochodzenie w sprawie … uszkodzenia jej ciała :idzwch*j:

presscot

2013-12-27, 12:38
pacekk napisał/a:

No zajebiście... Połowa osób zamieszczających tu filmy oraz jakieś poj***ne komentarze w stylu "j***ny ciapol" albo, daleko nie idąć "Szkoda ze tej wyzwolonej "kobiety" nie wyciagneli za kudly i nie przekopali za rogiem co by wiedzialas gdzie jej miejsce" itd. ma sie za katolików... Ogólnie to wcale mnie to nie dziwi. Dziwi mnie tylko to, iz ktoś kto wcześniej j***ł tzw ciapaków, teraz pisze "niech spróbuje tak w meczecie". Paranoja.
Ja to bym tam jeszcze nasrał na ten ołtarz... Pozdro cwe*e!



Sranie na ołtarze świadczy o wysokim poziomie IQ.

rune323

2013-12-27, 12:43
Co się dzieje z tym światem? Całkowite zdziczenie i chamstwo. Jak już ktoś wspominał, niech takich akcji próbują w meczetach, ewentualnie w synagodze. Wtedy zbulwersował by się cały świat, a w kościele, kogo to obchodzi, ot taki wybryk. Nie chodzę do kościoła, kolędy też nie wpuszczam do domu ale takie akcje są głupie, niesmaczne i powinny być wyciągane konsekwencje. Każdy kościół ma zajebiste udogodnienie w postaci dużych drzwi, jest budynkiem, który ciężko pomylić z czymś innym i wiadomo do czego służy i po co to tam się chodzi, więc nikt przypadkowo tam nie trafi. Obraziła uczucia religijne wielu osób, zakłóciła ich zadumę, zrobiła to świadomie. Teraz za to powinna ponieść karę, nie w postaci grzywny, czy aresztu tylko np. w jakimś hospicjum, tam gdzie wiara w Boga to ostatnia rzecz, która została pacjentom i niech im spróbuje przedstawić swoje racje i powody, które skłoniły ją do takiego manifestu.
Prawda jest taka, że całe to towarzystwo feministek, tęczowego multi-kulti żąda tolerancji w stosunku tylko do siebie, nie mając tolerancji dla innych ludzi, mają w sobie tyle tolerancji co drut kolczasty w Auschwitz- Birkenau.

pacekk

2013-12-27, 12:59
@presscot Pozdro! :)

Ne...........es

2013-12-27, 13:23
te to sa najlepsze :D "PRAWA i SZACUNEK DLA KOBIET" powiedziala pol naga k***a robiac posmiewisko

Sylarr napisał/a:





tyle w temacie ^^

miedziak

2013-12-27, 13:23
jak zaczną robić coś takiego w meczetach, to im nawet pół sadistica zacznie darowizny przesyłać, ale odpie**alanie czegoś takiego w kościele i to do tego podczas kadencji papieża Franciszka jest pozbawione sensu.

Cienió

2013-12-27, 14:13
Mogli na suce odprawić egzorcyzm to pewnie by ją miotało jak szatan.

Kukuszka

2013-12-27, 14:29
Przynajmniej nią sobie posadzkę wytarli :D

sidian

2013-12-27, 15:54
presscot napisał/a:



Wow wyczytałeś to w komentarzu innego nieogarniętego hipisa oszołoma, jesteś znawcą. Ta, jak ktoś wierzy to musi od razu oznaczać że jest krystalicznie dobry ? To bezwzględnie wina "katoli", że feministki srają na ołtarze. k***a logika Olejnik.



k***a, twoja logika mnie przeraża. A gdzie ja napisałem, że to wina katoli? Napisałem tylko, że prawdziwy katolik powinien to, zgodnie z naukami swojego boga, przyjąć inaczej niż "na krzyż i spalić". Nie zrobiła nikomu krzywdy. Ot, obraziła moralność. Zachowała się jak bydło? Tak. Czy należy ją za to powiesić? Nie. Równie dobrze mogła nasrać w restauracji. Dokładnie taki sam wyczyn, równie chamski. Czy za sranie w restauracji powinno się palić na stosie? Nie.

Lord_Viader napisał/a:

Kolega sidian jest tak bardzo ateistyczny, że pomija zwykłą, szeroko pojętą kulturę osobistą (a na tym filmiku kultura jest boleśnie gwałcona) jako normę społeczną - w skrócie jest j***nym lewackim hipisem. Boże Narodzenie to zajebiste święto, kiedy można spotkać się z rodziną i mieć kilka dni spokoju przy świetnym żarciu.



Powiedział kulturalny prawicowiec. Ani ze mnie hipis ani lewak ani nawet ateista. Odpowiadając zatem na twoim poziomie, nie tylko kultury nie masz za grosz, ale jeszcze jesteś debilem. A odpowiadając na moim poziomie: nie pominąłem tego, napisałem tylko, że darła mordę i nic wielkiego się nie stało. Napisałem, że niewspółmierne wydaje mi się skazywanie za takie przestępstwo na stos, zwłaszcza przez katolików.

Lord_Viader napisał/a:

PS: jestem ateistą, śpiewam kolędy, lubię atmosferę świąt, nie atakuję KK bo jako jedyny trzyma ludzi w ryzach i przekazuje największym idiotom, że obowiązują ograniczenia moralne i od wieków się to sprawdza.



Brawo. Zwróć tylko uwagę, że chrześcijaństwo odciska swoje realne piętno na ludzkości od jakichś 400 lat. W Europie znacznie dłużej. Rozumiem zatem, że wszelkie narody świata przed nastaniem chrześcijaństwa nie miały ograniczeń moralnych? Np. Grecy? Rzymianie (za starych bogów)? Egipcjanie? Hindusi? Chińczycy? Japończycy? Przeceniasz rolę chrześcijaństwa. A normy moralne opierają się dzisiaj na prawach naturalnych. Te nie mają z kościołem (ani z chrześcijaństwem) nic wspólnego.

dugi

2013-12-27, 18:14
sidian napisał/a:

Równie dobrze mogła nasrać w restauracji. Dokładnie taki sam wyczyn, równie chamski. Czy za sranie w restauracji powinno się palić na stosie? Nie.



Powinno - to by ostudziło zapędy tego bydła.

sidian napisał/a:

... napisałem tylko, że darła mordę i nic wielkiego się nie stało


No to zależy dla kogo, dla Ciebie może nie, ale dla babci czy księdza moze to obraza - i takie było najprawdopodobniej zamierzenie tej pani. Gbyby nie chciała skandalu "wyraziła" by swoje poglądy mniej widowiskowo. Jednak ona najwyraźniej w tym wszystkim postawiła na pierwszym miejscu obraze ludzi.

sidian napisał/a:


Lord_Viader napisał/a:


PS: jestem ateistą, śpiewam kolędy, lubię atmosferę świąt, nie atakuję KK bo jako jedyny trzyma ludzi w ryzach i przekazuje największym idiotom, że obowiązują ograniczenia moralne i od wieków się to sprawdza.




Brawo. Zwróć tylko uwagę, że chrześcijaństwo odciska swoje realne piętno na ludzkości od jakichś 400 lat. W Europie znacznie dłużej. Rozumiem zatem, że wszelkie narody świata przed nastaniem chrześcijaństwa nie miały ograniczeń moralnych? Np. Grecy? Rzymianie (za starych bogów)? Egipcjanie? Hindusi? Chińczycy? Japończycy? Przeceniasz rolę chrześcijaństwa. A normy moralne opierają się dzisiaj na prawach naturalnych. Te nie mają z kościołem (ani z chrześcijaństwem) nic wspólnego.



Jemu chodziło pewnie o tych:
Lord_Viader napisał/a:

...największym idiotom...


To ci którzy nie potrafili by bez zewnętrznego wpojenia pojąć norm społecznych - a jestem prawie na 100% pewien, że istnieją ludzie których zmienił kościół(albo wpoił im zasady moralne)

Piotr.werwolf

2013-12-28, 16:13
Ciekawe co na to ojciec tej idiotki?

pingu

2013-12-28, 23:41
zapraszam na Podkarpacie na SUME o 11 :)

ra...........el

2013-12-30, 00:13
są cycki a do tego pojazd na jakąś j***na sektę. jak normalnemu człowiekowi może sie to nie podobać?