18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Feministka i szopka na ołtarzu

jarasn • 2013-12-26, 17:16
Lewackie ścierwo 25 grudnia w katedrze w Kolonii....







....Kobieta całe „przedstawienie” zakończyła z kilkoma siniakami. Okazuje się, że policja już prowadzi dochodzenie w sprawie … uszkodzenia jej ciała :idzwch*j:

pacekk

2013-12-27, 11:12
j***ć katoli... Tyle w temacie :)

BryanK

2013-12-27, 11:14
widac ,ze nie byla kochana w dziecinstwie.. albo za bardzo - przez tatusia :D

Gawciu

2013-12-27, 11:19
Zabić k***iszcze!

Mycroft

2013-12-27, 11:20
Niech powtórzy ten numer w meczecie w Emiratach...

Masteroo

2013-12-27, 11:20
@pacekk
Jak tam po świetach? Co dostales od mamy pod choinke?? :)

Dupa_Zza_Krzaka

2013-12-27, 11:24
Jestem bezwyznaniowcem, ale jak widzę takich debili (na filmiku i w komentarzach) to mam ochotę zacząć bronić kościół.

sidian

2013-12-27, 11:27
No i? Wlazła na ołtarz i darła mordę. Straszne. Krzywdę komuś zrobiła? Co was, popie**oleńców, składania do myślenia o paleniu na stosie? Katolicka moralność, jak mniemam? A gdzie nastawianie drugiego policzka? Gdzie Chrystusowy dialog? Gdzie miłowanie bliźniego swego? Prawda jest taka, że nawet gdyby nasrała tam na ołtarz, to żadnego z was by nie obraziła, bo jesteście tacy katolicy jak z koziej dupy trąba. Z dziesięciu przykazań rozumiecie tylko trzy pierwsze.

@Masteroo: Mówisz o rzymskiej tradycji dawania prezentów w dniu 24-25 grudnia zwaną Saturnalia? Pod choinką, czyli zwyczajem wprowadzonym prawdopodobnie przez pogan, a już z całą pewnością przez protestantów (Marcina Lutra), których katolicy, o ile dobrze pamiętam, masowo mordowali. A idź w cholerę.

Sylarr

2013-12-27, 11:28
jarasn napisał/a:

Kobieta




de_ent

2013-12-27, 11:36
Dopóki kościół nie wpadnie na to żeby procesować się z fundacją która finansuje femen nic się nie zmieni a prędko na to nie wpadną. Jak sami księża mawiają: kościół mysli wiekami. Sęk w tym że bez pomocy kogoś rozgarniętego nawet po tych wiekach nic nie wymyśli ;) Feministki też stworzył Bóg, powinno się zapraszać femen na pasterki, procesje itp. Dawniej w czasie takich uroczystości kościelnych zapraszano błaznów by bawili gawiedź, ja bym zapraszał te wojujące lesby bo ubaw świetny

presscot

2013-12-27, 11:37
sidian napisał/a:

No i? Wlazła na ołtarz i darła mordę. Straszne. Krzywdę komuś zrobiła? Co was, popie**oleńców, składania do myślenia o paleniu na stosie? Katolicka moralność, jak mniemam? A gdzie nastawianie drugiego policzka? Gdzie Chrystusowy dialog? Gdzie miłowanie bliźniego swego? Prawda jest taka, że nawet gdyby nasrała tam na ołtarz, to żadnego z was by nie obraziła, bo jesteście tacy katolicy jak z koziej dupy trąba. Z dziesięciu przykazań rozumiecie tylko trzy pierwsze.

@Masteroo: Mówisz o rzymskiej tradycji dawania prezentów w dniu 24-25 grudnia zwaną Saturnalia? Pod choinką, czyli zwyczajem wprowadzonym prawdopodobnie przez pogan, a już z całą pewnością przez protestantów (Marcina Lutra), których katolicy, o ile dobrze pamiętam, masowo mordowali. A idź w cholerę.



Wow wyczytałeś to w komentarzu innego nieogarniętego hipisa oszołoma, jesteś znawcą. Ta, jak ktoś wierzy to musi od razu oznaczać że jest krystalicznie dobry ? To bezwzględnie wina "katoli", że feministki srają na ołtarze. k***a logika Olejnik.

Pravicow

2013-12-27, 12:01
Czy nie mógłby w końcu zapanować spokój? Zamknijmy kościoły, meczety, synagogi, etc. Niech kobiety powrócą na łona domów swych i niech powróci dawny, nawet chrześcijański porządek.

Niech katolicy i inni modlą się w domach; niech obowiązuje swoboda religijna, ale bez budowania niepotrzebnych świątyń; niech rządzą ludzie po pracy, a nie w pracy - mniejsza korupcja oraz większe poświecenie dla państwa.

Niech w końcu zostanie zniesiony podatek dochodowy; niech w końcu zostanie przywrócona kara śmierci za wielokrotne morderstwo; niech w końcu wprowadzą obowiązek pracy dla więźniów; niech w końcu wprowadzą podatek od bezrobocia; niech zostanie zniszczona cywilizacja wyznawców islamu, albo niech nie wstępują na ziemię naszą - europejską; niech społeczeństwo powróci do dawnego porządku.

Zapraszam wszystkich lewaków do dyskusji i otwartej krytyki; nie no, żartuję, mam gdzieś waszą opinię i nawet nie mam zamiaru jej czytać, jeżeli nie popieracie większości ww. sugestii, to jesteście po prostu debilami.

Pozdrawiam. :mrgreen:

Lord_Viader

2013-12-27, 12:04
Kolega sidian jest tak bardzo ateistyczny, że pomija zwykłą, szeroko pojętą kulturę osobistą (a na tym filmiku kultura jest boleśnie gwałcona) jako normę społeczną - w skrócie jest j***nym lewackim hipisem. Boże Narodzenie to zajebiste święto, kiedy można spotkać się z rodziną i mieć kilka dni spokoju przy świetnym żarciu.


PS: jestem ateistą, śpiewam kolędy, lubię atmosferę świąt, nie atakuję KK bo jako jedyny trzyma ludzi w ryzach i przekazuje największym idiotom, że obowiązują ograniczenia moralne i od wieków się to sprawdza.

Maxwell

2013-12-27, 12:15
Na takie głupie k***y powinni w kościołach na chórach ustawiać snajperów... ;-)

Promek

2013-12-27, 12:18
Szkoda ze tej wyzwolonej "kobiety" nie wyciagneli za kudly i nie przekopali za rogiem co by wiedzialas gdzie jej miejsce

pacekk

2013-12-27, 12:33
No zajebiście... Połowa osób zamieszczających tu filmy oraz jakieś poj***ne komentarze w stylu "j***ny ciapol" albo, daleko nie idąć "Szkoda ze tej wyzwolonej "kobiety" nie wyciagneli za kudly i nie przekopali za rogiem co by wiedzialas gdzie jej miejsce" itd. ma sie za katolików... Ogólnie to wcale mnie to nie dziwi. Dziwi mnie tylko to, iz ktoś kto wcześniej j***ł tzw ciapaków, teraz pisze "niech spróbuje tak w meczecie". Paranoja.
Ja to bym tam jeszcze nasrał na ten ołtarz... Pozdro cwe*e!