18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Feminazistka porównuje mężczyzn do prymitywnych stworzeń

kroguletz • 2023-02-12, 13:05
Chyba jakaś wdowa po Chadzie :loldev:


Robajson

2023-02-12, 23:22
Znowu ta pie**olnięta baba...

B420

2023-02-12, 23:54
Kolejna kobitka która nie potrafi zaspokoić faceta.

Ranger

2023-02-13, 00:07
A ja użyję przykładów ze współczesności. Weźmy sobie zwyczajną laskę 5/10, która ma konto na fejsie/insta/tiktoku etc. i zobaczmy jej prywatne wiadomości od simpów i stulejarzy. Weźmy też faceta 5/10 i sprawdźmy jego skrzynkę... Gwarantuję wam, że jest tam pustka, jak we łbie tej typiary.... Bycie normikiem w dzisiejszych czasach nie jest wcale takie łatwe, a chady i celebryci to jakieś 2% męskiej populacji. Zatem jeśli faktycznie ten facet włożył "fallusa" w inną typiarę to może jednak to w jego partnerce tkwi problem? I nie usprawiedliwiam w żadnym wypadku zdrady, bo jest to czyste sk***ysyństwo, ale jednak fakty są takie, że życie(niestety) nie wygląda tak, że jako facet,, mozesz sobie pojechać 300km od domu w delegację i zar*chać bez problemu...

kuflandia

2023-02-13, 01:12
spinaczel napisał/a:

Nie wymawia 'Rrr' - to przez to.



Ma obite migdałki.

Vanitas

2023-02-13, 01:32
Ta? To ciekawe co sądzi o Hitlerze...

Serret

2023-02-13, 01:48
dominik267 napisał/a:

Co to za idiotka?



Jakaś p*zda co dawno bolca nie widziała

damian15snk

2023-02-13, 02:39
dominik267 napisał/a:

Co to za idiotka?



A co kuhwa nie widzisz phimitywie ?

Janko

2023-02-13, 06:00
Och ty k***o zdychaj ścierwo j***ne z tą kurewską krzywą mordą

Atdomcienl

2023-02-13, 06:34
Takiego cwe*a z cyckami to nawet orangutan by ku*asem nie dotykal

Antoni79

2023-02-13, 08:17
Ja od niej nic nie chcę. Nie chcę żeby ten szlauf z wadą wymowy usiłował zaspokoić jakąkolwiek moją potrzebę. Bolec to babom jest potrzebny, bo bez niego głupieją i dostają zespołu Karchera. Ugotować i wyprać sobie potrafię i nie jest mi do tego potrzebna przemądrzała zmywara. Seks- lepiej żyć w celibacie, niż usiłować ruchnąć takiego trzeszczącego szlaufa, czy jaką zidiociałą Dżesikę, czy Karynę.

pawelns1

2023-02-13, 09:09
bez tych głupich mężczyzn mieszkała by w lesie i srała do dziury w ziemi :!:

Leatherface

2023-02-13, 09:35
VeIture napisał/a:

Czy to nie jest ta p*zda co się z czarnym r*chała i potem została z małym nigletem sama?
Serio, czy to nie ona? Po zachowaniu podobna, gada tak samo jak tamta też z wadą wymowy na literze "R" i ma bardzo podobne rysy twarzy oraz wiekowo by się zgadzało z tym ile minęło.
Czy mi się poj***ło?



Radziedzcy naukowcy swego czasu próbowali zapłodnić ludzką kobietę nasieniem szympansa, jednak bez powodzenia, a tu proszę, taki numer :-D

Exclip

2023-02-13, 10:11
Geraldinio napisał/a:

W Polsce to się nie sprawdza, co widać po wyborcach pisu. Im większa patologia i mniejsze wykształcenie, tym częściej na nich głosują. Choćby kamień na kamieniu nie został w tym kraju, gospodarka w ruinie, hiperinflacja, to najważniejsze, że dajo 500+ i 13-stki, 14-stki itp itd. a co Tusk doł? nic nie doł xd
a co do laski wyżej, facet to prosty organizm, ale niezwykle efektywny, matka natura dobrze to wymyśliła. Gdyby był powściągliwy w seksie i strzelał fochy jak każda baba, to nasza cywilizacja wyginęłaby, zanim zeszlibyśmy z drzew.



Nie wem co dał ale 156 miliardów polakom zabral

acab997

2023-02-13, 12:17
Przecież prawdę powiedziała, o co się burzycie? Do tego właśnie jest potrzebna mężczyźnie kobieta - do j***nia. Jeśli mam wszystko inne (przypie**alanie się o bzdury) tylko nie j***nie, to pani wypie**ala.

Parkometr

2023-02-13, 12:46
"mężczyźnie nie jest nic potrzebne do życia, oprócz... (Kobiety i jedzenia)"

Co za wysyp debili twierdzących, że ona prawdę mówi... Serio ameby nie macie ambicji? Właśnie przez taki tępy tłum jak wy takie samice mają wybujałe ego.

Praktycznie wszystkie wynalazki stworzyli mężczyźni, prawie każdą wielką firmą zarządza mężczyzna. Za każdą wielką ideą stoi mężczyzna. Jak myślicie dlaczego? Bo chce mieć co jeść i r*chać?

Mężczyzna lubi prowadzić zajebiste życie, chodzić na siłownię, inwestować, budować, tworzyć itd. Kobieta i jedzenie nie jest w centrum jego życia. Może dla takich skończonych stulejarzy jak wy.

Mężczyźni pchają ten świat do przodu i wynika to z czynników BIOLOGICZNYCH i kulturowych. Jak widać, spora część mężczyzn ma tak niskie ambicje, że jedyne o czym myslą to jak zadowolić kobietę, żeby por*chać. Gratulacje debile