18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Faszystowski transparent

Lexus23K • 2013-08-25, 10:52


Według relacji redaktorów TVN24, skandaliczna i bulwersująca oprawa o treści "litewski, meksykański, hiszpański chamie, klęknij przed polski panem" zawisła dziś na meczu B klasy. Za przygotowanie oprawy jest odpowiedzialny pewien kibol - faszysta nieznany jeszcze nikomu z imienia i nazwiska. Policja zapowiedziała, że dołoży wszelkich starań, aby sprawcę tego przestępstwa wywleczono o 6 rano z domu, zakuto w kajdanki i doprowadzono do prokuratury w świetle medialnych fleszy. :lol:

Vi...........et

2013-08-25, 10:55
Nie rozumiem. Wszystko jest w jak najlepszym porządku.

bloodwar

2013-08-25, 11:04
Polacy, dumna rasa panów!

zulugula

2013-08-25, 11:20
bloodwar zajebista flaga Monaco , nie poszlo Ci tym razem ;)














Lexus23K

2013-08-25, 11:28
@up

To jest Polska -.- za mało internetów czytasz

Yggdrasil

2013-08-25, 11:33
bloodwar napisał/a:

Obrazek Polacy, dumna rasa panów!


Jeśłi miało to być obraźliwe / prześmiewcze to troche nie wyszło. Żadna praca nie hańbi, każdy zawód jest potrzebny (śmieciarz, kanalarz, szambiarz itp. bo inaczej byśmy brudem zarośli gdyby tych osób nie było. Obecnie z tego co czytam to problemem obecnej Europy (północ w szczególności) jest to, że każdy chce być dyrektorem i panem na wysokim stanowisku "biurowym", a prostej, fizycznej roboty nikt nie chce odwalać. Stąd teraz taki bum na Polaków, bo nie oszukujmy się - jeśli zarobek jest godziwy to Polacy wszystko zrobią ;) Poza tym jeśli byłoby to nieopłacalne to nikt by nie jeździł sprzątać kibli ;-)

PS. Nie wiem skąd teraz taka nagonka na te stadionowe napisy czy jak to się tam nazywa. Kilku jełopów bez szkoły walnie jakiś transparent i już płacz w mediach, że jesteśmy agresywni. Ostatnio widziałem, że dziennikarze TVN przyj***li się do jakiegoś napisu w którym ponoć litery "S" namalowane były w sposób podobny do pioruna, co niby miało symbolizować naszą sympatię do SS :homer:

Hauer88

2013-08-25, 11:54
Yggdrasil napisał/a:



PS. Nie wiem skąd teraz taka nagonka na te stadionowe napisy czy jak to się tam nazywa. Kilku jełopów bez szkoły walnie jakiś transparent i już płacz w mediach, że jesteśmy agresywni. Ostatnio widziałem, że dziennikarze TVN przyj***li się do jakiegoś napisu w którym ponoć litery "S" namalowane były w sposób podobny do pioruna, co niby miało symbolizować naszą sympatię do SS :homer:




Tak to jest gdy za "specjalistów i doradców" ma się nierobów z fundacji Nigdy Więcej" - którzy żyją z tropienia faszyzmu, nazizmu, rasizmu, ksenofobii, homofobi, antysemityzmu i innych pochodnych pojęć używanych pod byle pretekstem.

pumba

2013-08-25, 12:16
w szkole średniej byłem na wymianie w Niemczech i brat szwaba, u którego mieszkałem był jakimś skinheadem który bił się na meczach czy inne gówno. podobno mówił że jeżdżą na mecze reprezentacji wszędzie tylko nie do Polski i rosji, bo się boją :P nie wiem czy to prawda, ale mimo że nie popieram burd na stadionach poczułem dumę :mrgreen:

yoyoyo

2013-08-25, 12:27
"Przepraszamy świat za krzywdy, których doświadczyliśmy" D. Tusk

pumba

2013-08-25, 12:31
yoyoyo, Niech nas rudy przeprosi za krzywdy które doświadczyliśmy przez niego.

tranzystor

2013-08-25, 12:34
k***a, pretendent do nagrody "suchar roku". Widać, że jakiś spedalony gimbus to robił, bo starsi zazwyczaj nie używają kredek.

BoryzSadek

2013-08-25, 12:41
Płakać mi się chce jak widzę, co się dzieje z polską.. Zamiast stać za swoimi to w dzisiejszych czasach media wolą obsmarować swoich a moi rodacy (najczęściej zagranicą) nazywają mnie "Polaczkiem", można się naprawdę załamać..

kickyourheadoff

2013-08-25, 12:48
jaracie się wielkim sukcesem "śledczych reporterów TVN"; nie ma co pi****li sensację na miarę watergate

co do wywlekania, prokuratury itp to mogą skoczyć temu dzieciakowi co to namalował kredkami świecowymi





Lexus23K

2013-08-25, 12:59
@up
Nie wiem czy wiesz, ale tekst pod transparentem nie jest na serio -.-

Zgon14

2013-08-25, 13:00
Rozumiem dul dópy o litwinów ale k***a, meksykanie są po drugiej stronie Ziemii i mają w nas wyj***ne, popie**olone sąstereotypy, że paru marynażyków chciało wpie**ol to już zaraz k***a wszyscy niby chcą, a do hiszpanów to ja k***a nie wiem o co kaman.