18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Faszystowski transparent

Lexus23K • 2013-08-25, 10:52


Według relacji redaktorów TVN24, skandaliczna i bulwersująca oprawa o treści "litewski, meksykański, hiszpański chamie, klęknij przed polski panem" zawisła dziś na meczu B klasy. Za przygotowanie oprawy jest odpowiedzialny pewien kibol - faszysta nieznany jeszcze nikomu z imienia i nazwiska. Policja zapowiedziała, że dołoży wszelkich starań, aby sprawcę tego przestępstwa wywleczono o 6 rano z domu, zakuto w kajdanki i doprowadzono do prokuratury w świetle medialnych fleszy. :lol:

mr_9mm

2013-08-25, 13:10
@bloodwar
Haha piwo, rozj***łeś mi globus tą wstawką :krejzi:


@Yggdrasil
Nie zrozumiałeś sensu komiksu :-D

fun88

2013-08-25, 13:18
bloodwar napisał/a:

Obrazek Polacy, dumna rasa panów!




Chyba ci sie flagi popie**oliły gimbusku :idzwch*j:

lolo41

2013-08-25, 13:20
fun88 napisał/a:




Chyba ci sie flagi popie**oliły gimbusku :idzwch*j:



Wpisz se w google 'Polandball' gimbusku

Qleczko

2013-08-25, 13:34
@lolo41

Co kogo może obchodzić jakiś żałosny komiks zrobiony przez "gimbusków" lub tępaków, którzy prawdopodobnie sami zapie**alają na emigracji i kible czyszczą?

Ogólnie nie rozumiem fenomenu tego mema, jak zresztą większości w internecie, ale to tylko potwierdza moje przekonanie że społeczeństwo głupieje.

Wurt

2013-08-25, 13:58
ej dziecko ale ci zrobili pranie mózgu pozdro z Irlandii z pensją 8 tys miesięcznie bauahahahahaahaha

tralalala1

2013-08-25, 14:15
6 tysi mam w polsce ale zapie**alam u siebie na jeden dom:P

gurpegi

2013-08-25, 14:15
Yggdrasil napisał/a:

Ostatnio widziałem, że dziennikarze TVN przyj***li się do jakiegoś napisu w którym ponoć litery "S" namalowane były w sposób podobny do pioruna, co niby miało symbolizować naszą sympatię do SS


Słyszysz, że dzwoni, a idziesz do meczetu... To UEFA się dowaliła do Legii i zamknęła trybunę północną (żyletę). Chciałeś zabłysnąć, polecieć z nurtem napinaczy, a ci wyraźnie nie wyszło. Piszesz o tvnie a sam manipulujesz hehe. Brawo!

PRG

2013-08-25, 14:22
pie**olić polske i jakąkolwiek przynależnośc narodową woohoo!







a matka boska to k***a !

DamianH

2013-08-25, 14:27
^ Na PRG mówią bosek

wyrwiszmat88

2013-08-25, 14:28
@up wyczuwam anarchopedalskolewacką ciotę

mr_9mm

2013-08-25, 14:53
@LordJamaican
Dzięki chopie!!!1 :lol: Wincyj kuhwa!! Dobry obrazek, zaraz sobię :wali: :orgazm:

sharqylbj

2013-08-25, 15:25
To już mamy 4 lewackie cioty na tej stronie?

oc...........an

2013-08-25, 15:44
Polandia miało swoje 5 minut w XVI wieku i w ciągu 100 lat przej***li wszystko co tylko można było przegrać. Dziś w statystykach przegranych powstań jesteśmy w ścisłej czołówce, ale murzyny i kozojeby od 90 lat ciężko pracują żeby nas strącić z podium <smuteczek>

Dziś jesteśmy 6 gospodarką UE i całkiem nieźle się rozwijamy, ale i tak zarabiamy mniej niż bezrobotny murzyn Somalijski siedzący na zasiłku we Francji.

Polacy może kiedyś jeszcze będą jako tako silnym krajem, ale jak na razie jesteśmy na dnie i zarabiamy takie grosze, że nie warto nawet szukać pracy w PL.

PS: To prawda

PS2: samo to, że Piłsudskiego, który zamordował wielu działaczy wolnej Polski (jest cały rząd ich grobów na Powązkach), zrobił przewrót, rządził krajem jako dyktator i stworzył pierwsze na świecie obozy koncentracyjne (Strzałków, Tuchola, Bereza Kartuska) nazywamy patriotą, wielkim polakiem i stawiamy tego sk***ysyna za przykład dużo mówi o tym jak głupim jesteśmy narodem i jak wiele wody jeszcze musi upłynąć w Wiśle zanim zmądrzejemy...