18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fani Honoru nie bedą zadowoleni.

koopa • 2009-11-17, 12:57
Niezła przeróbka.



ps. Bez napinania w temacie. Dobry murzyn to martwy murzyn.

.:...........:.

2009-11-17, 13:00
Fiu fiu, chyba widziałem ajs ti.

ba...........ta

2009-11-17, 13:05
Fiu fiu, chyba widziałem biegające krupnioki.

Mariano Mexicano

2009-11-17, 13:28
Fiu fiu, ktoś coś takiego robi to jednak zły dotyk boli całe życie.

un...........ak

2009-11-17, 14:01
Ja tam nic do murzynów nic nie mam, ba! Nawet uważam, że każdy powinien mieć swojego!

alexdelarge

2009-11-17, 14:03
Body Count i Honor? Szczery biedactwo, przewraca sie w grobie.

kosmal88

2009-11-17, 14:25
No, nie jestem:)

nikos

2009-11-17, 14:27
Coś się nie zgadza "aryjska rasa" a koleś śpiewa po polsku. Z czego pamiętam to Polacy zaliczają się do "rasy" słowiańskiej a nie aryjskiej wiec ostanie słowa "rasy swojej broń" nie za bardzo pasują.
Brawo Polacy neonaziści. To tak samo jak żyd albo murzyn neonazista.
Człowieka krew zalewa jak takie młotki śpiewają o hitlerze albo o wyższości rasy aryjskiej.
Szkoda ze nigdy nie spotkają hitlera i jego nazistów bo zapewne by trochę zmienili swoje poglądy. Większość tych niedorozwojów myli rasizm z nazizmem A TO NIE TO SAMO!

Magik2501

2009-11-17, 14:33
nikos napisał/a:

Coś się nie zgadza "aryjska rasa" a koleś śpiewa po polsku. Z czego pamiętam to Polacy zaliczają się do "rasy" słowiańskiej a nie aryjskiej wiec ostanie słowa "rasy swojej broń" nie za bardzo pasują.
Brawo Polacy neonaziści. To tak samo jak żyd albo murzyn neonazista.
Człowieka krew zalewa jak takie młotki śpiewają o hitlerze albo o wyższości rasy aryjskiej.
Szkoda ze nigdy nie spotkają hitlera i jego nazistów bo zapewne by trochę zmienili swoje poglądy. Większość tych niedorozwojów myli rasizm z nazizmem A TO NIE TO SAMO!



Słowianie podchodzą pod Arykczyków. Aryjczyk to każdy indoeuropejskczyk, ale są i mniejsze podziały na słowian, bałtów, nordyków itp.
BTW powiedzenie, że Słowianin nie jest Arykczykiem to tak, jakby powiedzieć, że Poznaniak nie jest Polakiem.

nikos

2009-11-17, 14:47
Masz racje, mój błąd.
Mówiąc o Aryjczykach mam na myśli teorię nazistów.
Ale nie to jest głównym celem mojego posta tylko to ze jak ktoś jest rasistom to od razu musi dokładać do tego teorie nazistowskie.

pasholvon88

2009-11-17, 14:53
Poznaniak nie jest Polakiem, to szkocki emigrant wygnany z kraju za skąpstwo.

Linmarin

2009-11-17, 14:59
A mnie tam wsio, murzyn, azjata... Mięso to mięso. A "Honor" lubię.
'Tak! Bóg wojny zesłał do nas tych...' :]

Magik2501

2009-11-17, 15:42
nikos -
1) rasistą, nie rasistom
2) taka dziś retoryka mediów :) Krzyczysz na manifestacji "Bóg, honor i ojczyzna" czy "Wolność słowa dla nacjonalistów" i w gazecie piszą, że manifestanci wznosili hasła...faszystowskie, neonazistowskie i antysemickie :D hasło podane przeze mnie o wolności słowa jest w owej gazecie przykładem okrzyku neonazistowskiego (albo antysemickiego, nie pamiętam) :D

Także nie ważne czy słuchacie Honoru, bo Szczerski fajnie japę drze, nie ważne, że jesteście patriotami, albo rasistami. Dziś i tak będziecie nazistami ;) ewentualnie dostaniecie jeszcze zajebisty przedrostek "neo". Pozdrawiam! ;)

Blackdevil

2009-11-17, 18:35
dla mnie piosenkarz z Honoru ma glos jak wisniewski z ich troje nie lubie tej kapeli:/ Wole juz Konkwiste 88

Ra...........og

2009-11-17, 19:08
jeszcze głupszej piosenki nie słyszałem w życiu... To przebija nawet Rhianne- Umbrella
:facepalm: