18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fani Honoru nie bedą zadowoleni.

koopa • 2009-11-17, 12:57
Niezła przeróbka.



ps. Bez napinania w temacie. Dobry murzyn to martwy murzyn.

KamykHC

2009-11-17, 19:59
Bo ty Baalp słuchasz tylko Mezo i Verby więc Ci nie podchodzi Honor. Czasem pewnie nawet Kanikuły zapuścisz.

luki24

2009-11-17, 20:31
Magik2501 napisał/a:



Słowianie podchodzą pod Arykczyków. Aryjczyk to każdy indoeuropejskczyk, ale są i mniejsze podziały na słowian, bałtów, nordyków itp.
BTW powiedzenie, że Słowianin nie jest Arykczykiem to tak, jakby powiedzieć, że Poznaniak nie jest Polakiem.

To czemu hitler chciał nas zaj***ć? Tłumacząc to tym że potrzebna jest przestrzeń życiowa dla aryjskiej rasy panów... Może on nie wiedział że jesteśmy aryjczykami? Taki mały hitlerfail?

Magik2501

2009-11-17, 21:15
1) bo był głupi
2) bo kilka razy chciał z nami sojusz,a my za każdym razem odrzucaliśmy. Dlatego, że partyzantka w Polsce była na najwyższym poziomie. Przeczytaj sobie zresztą dyrektywę Hitlera do Himmera (jest na necia). Adi napisał tam, że Polacy są znacznie lepsi niż myślał, trzeba połączyć krew polską i niemiecką, będzie wtedy nadczłowiek bla bla bla. Posiedź w temacie, to pogadamy, nie chce mi się opisywać już bo lecę na browar.

luki24

2009-11-17, 23:29
aha, to dla połączenia krwi powstały obozy koncentracyjne, żeby skupić tą krew w jednym miejscu...

Bogna

2009-11-17, 23:37
JokerHS napisał/a:

Bo ty Baalp słuchasz tylko Mezo i Verby więc Ci nie podchodzi Honor. Czasem pewnie nawet Kanikuły zapuścisz.


Dosranie miesiąca :facepalm: . Dawno czegoś tak marnego nie widziałam (może dlatego, że omijam część komentarzy tutaj).

Ra...........og

2009-11-17, 23:41
Bogna napisał/a:

(może dlatego, że omijam część komentarzy tutaj).


Ja staram się czytać wszystkie, ale na większość podobnych nie odpowiadam. Po prostu szkoda mi czasu ;-)

Bogna

2009-11-17, 23:52
Baalp napisał/a:

Ja staram się czytać wszystkie, ale na większość podobnych nie odpowiadam. Po prostu szkoda mi czasu ;-)


Jak dobrze, że nie jestem moderatorem ;) . Szkoda mojego czasu na czytanie komentarzy, przeglądam jedynie za doklejonymi filmami czy obrazkami, na resztę szkoda mych nerwów.

Ra...........og

2009-11-17, 23:59
Bogna, sprawdź ostrzeżenia JokerHS'a a to, czemu napisał taki post stanie się jasne :P

Bogna

2009-11-18, 00:14
Jeden z powodów do nieczytania komentarzy ;) .

KamykHC

2009-11-18, 03:32
Bogna, sram na twoje zdanie. Dziwi mnie tylko, że nie jesteś w kuchni. Chyba, że tam masz komputer wmontowany w zlew. A jeśli chodzi o Ciebie drogi Baalpie, panie modzie, który jest prawdziwy, wśród modów jedyny: Mam również gdzieś twoje ostrzeżenia. Chcesz wpie**ol mi jeszcze 100 takich. Tylko dziwi mnie to, że jesteś "pan mądry", który ciska się jak ja pie**ole. Coś jest dla Ciebie niefajne, nie znaczy, że jest głupie. Może twoja tró muzyka jest wyj***na w kosmos dla Ciebie, a dla innych może być głupia. Zazwyczaj jak chce się powiedzieć coś złego, obrażającego kogoś lepiej zamknąć pysk, czego ty na pewno nie jesteś w stanie zrobić. Rozumiem, jednostki "wybitne" jak ty są fuck yeah boskie i w ogóle ale jakbyś zamknął swój parszywy pysk, w tym wypadku połamał palce albo uciął sobie to byłbym Ci wdzięczny (tylko wrzuć filmik na neta jak je obcinasz). Jesteś dla mnie tępym ch*jem, który tylko pisać potrafi. Chciałbym z Tobą pogadać na żywo lub chociaż przez jakiś śmieszny skype. Możesz mi dać za to ostrzeżenie. Nie interesuje mnie to. Chcę tylko byś znał moje zdanie na twój temat. Z "poważaniem" i pozdrowieniami twój wielbiciel Marcin ;-)

[ Komentarz dodany przez: Baalp: 2009-11-18, 09:26 ]
yhym

Bogna

2009-11-18, 12:06
JokerHS napisał/a:

Bogna, sram na twoje zdanie.


Łał, masz supermoce? :facepalm:
JokerHS napisał/a:

Dziwi mnie tylko, że nie jesteś w kuchni.


:facepalm:
JokerHS napisał/a:

Chyba, że tam masz komputer wmontowany w zlew.


:facepalm:
JokerHS napisał/a:

Zazwyczaj jak chce się powiedzieć coś złego, obrażającego kogoś lepiej zamknąć pysk,


Te, panie mądry, zabraniasz mieć własne zdanie inne od Twojego?
JokerHS napisał/a:

Chcesz wpie**ol mi jeszcze 100 takich.


Wystarczy 5, żebyś miał odpoczynek od tego forum...

Baalp, to dalej pkt 6, prawda? ;)

[ Komentarz dodany przez: Baalp: 2009-11-18, 19:23 ]
tak pkt 6, tu się zgadzamy :mrgreen:

RudaSlava

2010-06-05, 14:38
Na miejscu Szczerego to wykonałabym w grobie obrót o 360 stopni za profanacje tego utworu.


Ps.Są gusta i guściki,nie każdy musi słuchac Dody,Feel i inne tzw.talenty

gonzdog

2010-07-08, 22:58
j***ć tych kretynów w ortopedycznych butach i po chemioterapii !

zone811

2021-07-29, 17:49
Czarni są dumni z bycia czarnymi ,jak biały jest dumny z bycia białym to już rasizm dlatego j***ć murzynów .