18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Faktoid Tygodnik niecodzienny [zbiorczy]

charlietheunicorn • 2011-01-17, 14:41
Polecam nowy "niecodzienny tygodnik" wyśmiewający naszą rzeczywistość:


Faktoid


Polecam zostanie fanem, wtedy regularnie raz w tygodniu będziecie mogli go czytać na bieżąco.


http://www.facebook.com/faktoid#!/pages/Faktoid/139859259404389








Dzięki i pozdrawiam

Websterthe1

2014-02-20, 21:50
Teraz to juz Faktoid z wczora, gdzie do k***y jest Ukraina...

Herhard

2014-02-20, 21:52
Kto to gówno kupuje i czyta?

Mikul58

2014-02-20, 22:12
@Herhard
Ty tak poważnie? :D

So...........lu

2014-02-20, 22:18

jbone

2014-02-22, 13:11
thewhitestar napisał/a:

Łał, jesteś taki zajebisty.





jak nie mam transwestyty w avatarze ty pedrylu.idź spytaj się rodziców skąd się wziąłeś.to pewnie bardzo mili panowie i dogłębnie ci to wytłumaczą.


TFU!

raf-ret

2014-02-26, 19:11
Biedna studentka chętnie bym jej pomógł trzymać te ściany

KrisCFC

2014-02-26, 19:15
Ten temat skomentuję po japońsku:

Nach*jtotu ?
:amused:

barmac

2014-02-27, 12:18
jestem w stanie zrozumieć tworzenie głupoty aby na tym zarobić, biznes jak biznes.
Nie jestem natomiast w stanie zrozumieć natrafianie na jej objawy i promowanie jej poprzez rozpowszechnianie, co za czasy... :/

sz...........r9

2014-02-27, 12:31
W życiu nie kupiłem żadnej gazety. NIGDY. Jak byłem mały to kupowałem tylko CD ACTION, żeby mieć zasraną gierke. Na przykładzie tej gazety widać jakie tam są bzdety. A ludzie to kupują i czytają. Czy ludzie to aż takie DNO, żeby to czytać? No k***a. Już by sobie k***a lepiej weszli tutaj i Hard pooglądali, lepiej by im to posłużyło

bizzy

2014-02-27, 12:33
@barmac hahahah a Ty co robisz pisząc takie zdanie? najpierw coś piszesz, że rozumiesz tworzenie głupoty żeby na niej zarobić a potem od razu że nie rozumiesz jej promowania przez rozpowszechnianie. Jebie głąbem.

A faktoid to jest mistrz świata gazeta satyryczna. Rozk***ia tematy dnia codziennego stylem faktu w mistrzowskim stylu.


Zarammoth

2014-02-27, 12:41
Nie wrzucajcie tu Faktoida, bo jest tu zbyt wielu debili, którzy biorą to na poważnie. Ech, przydałaby się selekcja ze względu na IQ i późniejsza utylizacja dla dobra przyszłych pokoleń...

Ne...........es

2014-02-27, 12:41
raf-ret napisał/a:

Biedna studentka chętnie bym jej pomógł trzymać te ściany



nie dla psa kielbasa

Avalanger

2014-02-27, 12:48
FAKToid to te samo żydostwo co GównoWyborcze czy FAKT...
Sam pryszczaty redaktorek tego ścierwa przyznał, że pracuje dla AGORy, ech, ale o czym ja mam z Wami rozmawiać? Przeciętnie rozgarnięty grafik odpie**oliłby taką gazetkę w 10minut, a gimbusy się podniecają, bo "DYZYS ONLI FOR FAN! heheheszki"

Prawda jest taka, że ktoś tam na górze dostał fajnego oświecenia : Jak rozpromować gówno wyborcze wśród dzieciaków? PÓJŚĆ Z DUCHEM CZASU! I tak powstało niewinne faktoidowe dziadostwo.

Wy mowicie, że to tylko zbita, a ja widzę w tym więcej.
Nie dość, że te gówno robi gówno z mózgu (pod otoczką "śmiesznej" satyry) to wartości ma identyczne jak wspomniana wyżej gw. Dlaczego?

Wy może nie śledzicie tego od początku, ale jeśli pojawi się wrzuta na rząd (sławne taki mamy klimat czy dowolne odpie**alanie maniany przez tuska) to wiedzcie, że niebawem pojawi się odpowiednio więcej wrzut na PiS i Ruch Narodowy.

Przykro mi się ogląda te lewackie gówno na sadolu.
Ale to ukazuje, jakimi debilami są niektórzy userzy. Ale tak, tak, przecież to pismo APOLITYCZNE. ;]
:homer:
Bo komuś z Agory opłacałoby się marnować swój 'cenny' czas na takie gówno, i to NA PEWNO bez wiedzy szefa. Głupi jesteście i tyle...

bizzy

2014-02-27, 12:51
Avalanger napisał/a:


Bo komuś z Agory opłacałoby się marnować swój 'cenny' czas na takie gówno, i to NA PEWNO bez wiedzy szefa. Głupi jesteście i tyle... [/size][/color]



A Ciebie boli dupa tylko dlatego bo ktoś zarabia hajs. na czymś śmiesznym. Pewnie nawet jednej czesci nie czytałeś tylko wspierasz sie wiedzą z wikipedii lub wp - dwóch wielkich skarbnic rzetelności.
X