18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Façade - najbardziej rewolucyjna gra ostatnich lat

Dz...........ak • 2013-04-25, 10:50
Gra Façade jako jedyna daje graczowi pełną swobodę w kwestii prowadzenia rozmów. Dialog z postaciami nie sprowadza się tu do klasycznego wybierania jednej z kilku przygotowanych przez twórców opcji dialogowych, a tekście w języku angielskim, który wpisujemy bezpośrednio. Możemy napisać cokolwiek! Nic nas nie ogranicza. :-)



Fabuła w tej grze jest niemniej oryginalna od mechaniki. Naszym zadaniem jest... uratowanie małżeństwa Tripa i Grace. Możemy także doprowadzić ich związek do rozpadu. Znowu - nic nas nie ogranicza. Możemy załagodzić spór tej pary lub jeszcze go zaognić.
Co ciekawe, ta niepozorna gierka ma zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji. Postaci potrafią dość rozsądnie reagować na zachowanie gracza i dzięki temu sprawiają wrażenie bardziej inteligentnych, niż są w rzeczywisyości. :-)


"Façade" jest całkowicie darmowa, a od momentu premiery ściągnęło ją już ponad milion osób. Zdobyła także parę nagród i nominacji na festiwalach gier niezależnych.



Tutaj można ściągnąć:
http://download.chip.eu/pl/Facade_148699.html

remi1982

2013-04-25, 19:57
@~Suty_dziobaka jesteś moim idolem. Ślęczę k***a nad tym dziadostwem 2 godziny i ni ch*ja, zawsze mnie wypie**olą.

N0rtH

2013-04-25, 20:00
jak poprowadziłeś dialog? :D

genghiskhan

2013-04-25, 20:42
N0rtH napisał/a:

jak poprowadziłeś dialog? :D


pewnie wpisywał po polsku.... :lodowka:

Chicago

2013-04-25, 21:02
kulwon przez f napisał/a:

co za gowno, nie wiem jak ten filmik moze kogokolwiek zachecic do sciagania gry, przeciez oni w ogole nie reaguja na to co bohater gada



To może zacznij pisać po angielsku :krejzi:

Dziobak mistrz!

Asteroth

2013-04-25, 21:16
Taka gra juz jest /byla.
Planeshift - mmorpg gdzie komunikacja z NPC odbywala sie wlasnie przez pisanie zdan. Wydaje mi sie, ze wycofali sie z tego, ze wzgledu na niebotyczna uciazliwosc takiego rozwiazania i wprowadzili wybor dialogow z listy.

Mr...........to

2013-04-25, 21:36
Dziobak mistrz przerobił foty w paincie i zrobił w ch*ja połowe sadola :D

kulwon przez f

2013-04-25, 22:00
Chicago napisał/a:



To może zacznij pisać po angielsku :krejzi:

Dziobak mistrz!


a czy ciebie, nedzny przyglupie, nie nauczyli w domu dziecka czytac ze zrozumieniem?

chimek

2013-04-25, 22:05
jak szybko przer*chac ta suke ?

norbi7631

2013-04-25, 22:07
Suty_dziobaka jest mistrzem w bzykaniu wirtualnych lasek, nawet jeśli przerobione w paincie :D

chimek

2013-04-25, 22:27
nie wiem jak szmate p[rzeleciec nie chce sie dać :P

Mr...........to

2013-04-25, 22:44
chimek napisał/a:

jak szybko przer*chac ta suke ?



chimek napisał/a:

nie wiem jak szmate p[rzeleciec nie chce sie dać :P



remi1982 napisał/a:

@~Suty_dziobaka jesteś moim idolem. Ślęczę k***a nad tym dziadostwem 2 godziny i ni ch*ja, zawsze mnie wypie**olą.




Janeo

2013-04-29, 11:46

A to moje :krejzi: