18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

FA Brutal hits.

memekx • 2012-10-26, 14:33


Jako że co raz więcej słyszy się na sadisticu hejtów że FA jest dla p*zdeczek a Rugby dla prawdziwych facetów to zapraszam do oglądniecia tych highlights . Takie sporty jak ten czy Rugby są dla kozaków , a ochraniacze przy stylu gry w FA chronią zawodnika przed trwałym uszczerbku na zdrowiu bądź nawet śmiercią , to tak jakby mieć pretensje do żołnierza o to że nosi kamizelkę z Kevlaru. :dead:

AnalnyKsiaze

2012-10-26, 14:48
Ci którzy mówią że Futbol Hamerykański jest dla p*zdeczek, najczęściej siedzą przed komputerem z wielkimi dupami wpie**alajac czipsy i czekających aż mamusia przyniesie ciepły obiadek, sam nie gram, ale mam kolegów którzy grają profesjonalnie w moim zdaniem najlepszym klube w polsce, i wiem że to ciężki kawałek chleba. Już nie mówiąc o tym jak są obici i poturbowani po meczach. Peace !

Mestiner

2012-10-26, 15:31
takie tam z rugby

Niemniej jednak to sporty bardzo podobne, w rugby nie ma takiej agresji, w futbolu amerykańskim zawodnicy mogą sobie pozwolić na atak na pełnej k***ie wiedząc że ochraniacze pomogą przetrwać przeciwnikowi

vass

2012-10-26, 15:38
Ja nie mówię, że to sport dla p*zdeczek, ale nudny w ch*j, 90% czasu gry bez gry, co chwilę przerwy.
Sport fajny, ale dla graczy, w piłce nożnej efektywny czas gry 60-70% lepiej się to ogląda.

EvilPenguin

2012-10-26, 19:20
Za Chicago Bears i Baltimore Ravens zawsze piwo!

Sarkos

2012-10-26, 19:45
Obydwa te sporty są zajebiście kontaktowe i trzeba mieć jaja żeby w to grać, nie zmienia to jednak faktu, że rugby jest bardziej techniczne. Piszę to oglądając mecze, nie miałem okazji grać w football amerykański, grałem kilka lat w rugby.

clinton

2012-10-26, 20:00
Twoje hajlgligththss są hypnotajzyyyn :D mocne bicie, nie ma co..

imbryg

2012-10-26, 20:03
nie wiem jak jest w praktyce, ale sądzę mimo, że podcięcia w nogi, są chyba najbardziej widowiskowe, to są same w sobie najmniej kontuzyjne. chyba brutalniejszymi są zderzenia typu jak to w 1:10, gdzie koles mu zajebiał od frontu w tułów.

btw. sam myślałem, o zaczęciu treningu, lecz uznałem, że mam za małe jaja do tego sportu

TOFAN

2012-10-26, 20:08
vass napisał/a:

Ja nie mówię, że to sport dla p*zdeczek, ale nudny w ch*j, 90% czasu gry bez gry, co chwilę przerwy.
Sport fajny, ale dla graczy, w piłce nożnej efektywny czas gry 60-70% lepiej się to ogląda.



Jak oglądasz Super Bowl na żywo to się nie dziw, że to długo trwa. Ktoś płaci, by to długo trwało... Na Eurosporcie puszczają ligę uniwersytecką i tam akcja jest ciągle... Równie dobrze można mówić tak o tenisie, czy koszykówce- przerwy są co chwilę...

Shi

2012-10-26, 20:09
Muzyka - pierwszy soundtrack : Audiomachine - Akkadian Empire, gdyby ktoś chciał.

wandal1990

2012-10-26, 20:12
Nie no, faceci w ledżnisach.... W ch*j męskie :kac: :kupa:

rml87

2012-10-26, 20:26
Prawie same murzyny tam grają, a komu ich szkoda :D

Garbatyx

2012-10-26, 20:33
Wpuścić do nich na boisko C. Ronaldo czy Alvesa :D

placek666

2012-10-26, 20:35
Temat ogólnie jak z dupy banda napompowanych kebabów którym nie staje nie ma jak gała kopana

Magnus

2012-10-26, 20:37
wandal1990, nie żeby mieli obcisłe spodnie dlatego, żeby ciężej ich było złapać... :roll:


Od jakiegoś czasu trenuję futbol i nie ma lekko, sporo jest też taktyki i techniki oczywiście, sama siła i wbijanie na k***ie to jednak nie wszystko ;-)