18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ewolucja mężczyzn według Samsunga

sa...........wi • 2013-05-29, 19:58
Kontrowersyjna i zabawna reklama przedstawiająca ewolucje mężczyzn według firmy Samsung.


Ps. nikogo nie pozdrawiam

GrzesMk4

2013-05-30, 10:24
zajebiste, dam piwo :)

lisek94

2013-05-30, 22:29
Panowie ! Mozemy sie burzyc, gniewaz, atakowac ! Ale po co ? Niech mi tylko ktos powie ze mu takie zycie przeszkadza. Kanapa , tv, jedzenie , piwko, zona wszystko przynosi ! God Bless Samsung !

Gruby Brzuch

2013-05-31, 09:28
Cytat:

Panowie ! Mozemy sie burzyc, gniewaz, atakowac ! Ale po co ? Niech mi tylko ktos powie ze mu takie zycie przeszkadza. Kanapa , tv, jedzenie , piwko, zona wszystko przynosi ! God Bless Samsung !



Jeśli dla Ciebie sensem życia jest siedzieć na kanapie, oglądać tv,
które ogląda Ciebie, jeść śmieciowe żarcie, popijać piwo bez chmielu,
to nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć miłego dnia.

sa...........wi

2013-05-31, 20:59
Up. Macie po piwie chłopaki za dobrę chęci. Najlepiej to se jebnać w łeb z desert eagle .

lisek94

2013-06-29, 12:12
Gruby Brzuch napisał/a:



Jeśli dla Ciebie sensem życia jest siedzieć na kanapie, oglądać tv,
które ogląda Ciebie, jeść śmieciowe żarcie, popijać piwo bez chmielu,
to nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć miłego dnia.



Nie wiem czy zauważyłeś, ale dom nie wygląda zaniedbanie, ma sprzęt takiej wartości, której ty pewnie nigdy nie zarobisz, wiec dlaczego ma mi to przeszkadzać? Ja osobiście chciał bym żyć jak on , ale jeśli ty wolisz zapie**alać całe życie i w wakacje wyjechać na w góry na tydzień bo na nic innego nie będzie Cie stać, to nie pozostaje mi nic innego jak udanych wakacji !

PS: Oczywistym jest też to, że porządny człowiek nie doprowadził by się do "takiego" stanu, i podsumowując to jest reklama, więc jeśli chcesz porozmawiać na temat "rozwoju mężczyzny" zapraszam na jakieś inne forum. :badyl: