18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ewolucja mężczyzn według Samsunga

sa...........wi • 2013-05-29, 19:58
Kontrowersyjna i zabawna reklama przedstawiająca ewolucje mężczyzn według firmy Samsung.


Ps. nikogo nie pozdrawiam

xts

2013-05-29, 20:08
jakby pokazali babe jak zapie**ala w kuchni to powstało by 1000 fanpage'y na fejsie, że dyskryminacja.

a my dumni faceci mamy po prostu wyj***ne max

maxvolumePL

2013-05-29, 21:43
Laska przypomina Shazze, jak jeszcze była fajna dupa.

Gruby Brzuch

2013-05-29, 22:10
Samsung, firma (jak wiele innych), która podgląda Cię poprzez kamerę w Twoim TV,
oraz magazynuje WSZYSTKIE dane na "pendrivie", który wkładasz do TV,
żeby obejrzeć sobie z niego film.
A najgorsze jest to, że widocznie ludzie chcą być podglądani,
skoro wieszają sobie w salonach TV z kamerą.

Dowód?
watch?v=KhPyMwxZ8ok

Irenvelle

2013-05-29, 22:19
Tyle mam w odpowiedzi dla ryzowpie**alaczy z samsunga

ooip

2013-05-29, 23:37
j***na nie dosc ze straszna to jeszcze mysli ze w kuchni ktos za nia bedzie zapie**alal

Dobrutro

2013-05-30, 00:05
To nie jest ewolucja, tylko niewolnictwo. Z uśmiechem na twarzy zapie**alasz jak robot. :P

teken

2013-05-30, 00:12
xts napisał/a:

jakby pokazali babe jak zapie**ala w kuchni to powstało by 1000 fanpage'y na fejsie, że dyskryminacja.

a my dumni faceci mamy po prostu wyj***ne max

Widzisz, bo to pokazuje, że jaki pro kobiecy filmik by nie był, to i tak pokazuje ich niespełnione marzenia :D

qtacz

2013-05-30, 00:37
k***a to ma byc facetnie hprzestanie ubierac sie jak pedal i ruszac normalnei zacznie a jak wstawial jakiseg uwno do piekarnika to bobasa noga kolysal ja bym stompnoł na tego bobasa zmiazydzyl go a potem mu z pionhy w morde jeszcze doj***l a potem zabil rzone wziol na rence zaczol krcic rozj***l rzyrandol iw yrzucil pszes okno na jakoms dz**ke

Pater patriae

2013-05-30, 00:48
qtacz napisał/a:

k***a to ma byc facetnie hprzestanie ubierac sie jak pedal i ruszac normalnei zacznie a jak wstawial jakiseg uwno do piekarnika to bobasa noga kolysal ja bym stompnoł na tego bobasa zmiazydzyl go a potem mu z pionhy w morde jeszcze doj***l a potem zabil rzone wziol na rence zaczol krcic rozj***l rzyrandol iw yrzucil pszes okno na jakoms dz**ke



Aha :kupa: .

Komandzio

2013-05-30, 01:16
Aż też sobie bąka jebłem na koniec.

Splifcior

2013-05-30, 02:56
@Gruby Brzuch nie rozumiem o co chodzi w tym filmiku. Jakieś wyjaśnienie? Nie chce mi sie wierzyć, że orwel miał jednak racje

Gruby Brzuch

2013-05-30, 09:52
@Splifcior: Koleś włamuje się do smart tv samsunga online, przejmuje kontrolę nad urządzeniem tv,
oraz odkrywa, że pliki które miał na "penie" (nie pliki video) są zmagazynowane w pamięci tv.

sa...........wi

2013-05-30, 10:22
Gruby Brzuch napisał/a:

Samsung, firma (jak wiele innych), która podgląda Cię poprzez kamerę w Twoim TV,
oraz magazynuje WSZYSTKIE dane na "pendrivie", który wkładasz do TV,
żeby obejrzeć sobie z niego film.
A najgorsze jest to, że widocznie ludzie chcą być podglądani,
skoro wieszają sobie w salonach TV z kamerą.

Dowód?
watch?v=KhPyMwxZ8ok



Heh a wyobraź sobie jaką muszą mieć brechę goście z MS jak by przypadkiem cały obrazł z kinecta wracał sobie z powrotem do nich. Miliony osób płaci im pieniądze za konsole, live, gry itp. A na końcu w dodatku jeszcze dla nich tańczą na kamerkach albo robbią głupie miny.