18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ewakuacja z trzeciego piętra

phrontch • 2023-10-16, 07:39
11-latek podpalił sofę, po tym, gdy zakazano mu zabawy telefonem. W wyniku pożaru 53=latek oraz 70-letnia stara baba, musieli skakać z okna. Akcja w Patos de Minas, w stanie Minas Gerais




Cipczan

2023-10-16, 07:52
Tacy sąsiedzi to skarb. U nas tylko komórki by trzymali w łapach. I to k***a w pionie.

flejtuch

2023-10-16, 09:25
Cipczan napisał/a:

Tacy sąsiedzi to skarb. U nas tylko komórki by trzymali w łapach. I to k***a w pionie.



I jeszcze by gadali, że dobrze temu sk***ysynowi..

Anal_Intruder_69

2023-10-16, 10:06
Cipczan napisał/a:

Tacy sąsiedzi to skarb. U nas tylko komórki by trzymali w łapach. I to k***a w pionie.


Co ty bredzisz? Nie wiem w jakiej miejscowości mieszkasz, ale widocznie w jakiejś klitce w bloku jako anonimowy lokator, który nie wie kto mieszka 2 piętra pod nim...
Ja mieszkam w domu jednorodzinnym i z sąsiadami żyjemy jak rodzina. Pomagamy sobie w sumie w każdej dziedzinie: jak potrzeba podwózki - zawsze ktoś znajdzie czas, jeden sąsiad zakłada klimę - pyk, płacisz tylko za materiał i to w cenie hurtowej, bo ma zniżki, inny sąsiad zajmuje się informatyką - możesz w każdej chwili liczyć na fachową pomoc, kolejny ma sprzęt i uprawnienia do wycinki drzew - zawsze fachowo i za przysłowiowe piwo. Można by tak wymieniać, bo takich zwykłych, ludzkich przejawów sympatii jest mnóstwo: zrobienie zakupów starszej sąsiadce, pomoc w układaniu kostki przed domem, nawet prozaiczne zapukanie o 01:00 w nocy do sąsiada, jak ma się imprezę i zabrakło flaszki. Można zostawić otwarte okna i drzwi na tydzień i masz pewność, że nikt cię nie okradnie. Przykład z tego roku: miałem dzień urlopu, więc w środku tygodnia w południe byłem w domu. Nagle słyszę rozmowy pod oknem, na początku lekko podniesione głosy, potem spokojniejsze. Wyszedłem zobaczyć o co chodzi - okazało się, że gościu chodził spisywać liczniki, a sąsiedzi zobaczyli, że jakiś obcy chłop włazi na moją posesję gdy nikogo nie ma w domu (tak myśleli) i zareagowali.
I piszę to po to, bo wk***ia mnie stereotyp Polaka Janusza wąsacza, który gada tylko na innych, o mało się nie zesra z radochy, jak "somsiadowi" pójdzie uszczelka pod głowicą w golfie, albo czerwienieje z zazdrości jak ktoś kupi sobie lepszego fona. Żyję już parę ładnych lat na tym świecie, więc pozwolę sobie nie zgodzić się z Twoim komentarzem.

ZagrzybialySandal

2023-10-16, 10:49
Anal_Intruder_69 napisał/a:

z sąsiadami żyjemy jak rodzina



babami swoimi tez sie wymieniacie jak ktoras glowa boli??

~Velture

2023-10-16, 10:52
ZagrzybialySandal napisał/a:

babami swoimi tez sie wymieniacie jak ktoras glowa boli??



Wtedy jeden z nich idzie w czynie społecznym dać dupy drugiemu :krejzi:

Siriuz

2023-10-16, 11:40
Anal_Intruder_69 napisał/a:

I piszę to po to, bo wk***ia mnie stereotyp Polaka Janusza wąsacza



Wstępne wyniki wyborów jednak nie zostawiają wiele nadziei, że coś się zmieniło

Wojownik12

2023-10-16, 12:06
Kompleksy się wylewają czytając was

Orbitalasd

2023-10-16, 12:46
Dobra k***a, h*j z sąsiadami.... Oddali mu ten telefon czy nie?

Andrzejas

2023-10-16, 13:38
Siriuz napisał/a:

Wstępne wyniki wyborów jednak nie zostawiają wiele nadziei, że coś się zmieniło



Wyniki wyborów pokazują, że na czterech polaków trzech poszło na wybory, i jeden z nich głosował za reżimem. Więc połowa polaków jest dokładnie przeciwieństwem tego, co opisuje wyżej Anal_Intruder_69.

Siriuz

2023-10-16, 15:05
Andrzejas napisał/a:

Wyniki wyborów pokazują, że na czterech polaków trzech poszło na wybory, i jeden z nich głosował za reżimem. Więc połowa polaków jest dokładnie przeciwieństwem tego, co opisuje wyżej Anal_Intruder_69.



Czy sugerujesz, że tylko ci od PiSu to ludzie popierający reżim? Jesteś więc częścią problemu i zobrazowaniem dlaczego 80% ludzi u nas to kretyni, którzy nie potrafią zrozumieć co się dzieje, i wciąż tylko pie**olą jak to jest źle. Co wybory... od k***a co najmniej 20 lat. Każdy kto daje mandat politykowi, który już rządził i się nie sprawdził to debil.

qaz123edc

2023-10-16, 15:08
Siriuz napisał/a:

Wstępne wyniki wyborów jednak nie zostawiają wiele nadziei, że coś się zmieniło



Nadzieja umiera jako ostatnia. Wyobrażasz sobie co to za gówniana banda złodziei, nieudaczników, przewalaczy i niedouczonych karierowiczów musiała być z tego gówna pisowskiego żeby przegrać z taką opozycją? :D Przecież to się w głowie nie mieści

kawior2007

2023-10-16, 15:50
Rozumiem, że gówniarz został na sofie

viking19

2023-10-16, 21:00
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Co ty bredzisz? Nie wiem w jakiej miejscowości mieszkasz, ale widocznie w jakiejś klitce w bloku jako anonimowy lokator, który nie wie kto mieszka 2 piętra pod nim...



no właśnie on pisze o sytuacji w bloku jakbyś nie zauważył, a ty się zesrałeś bo koniecznie chciałeś się pochwalić że mieszkasz w domu jednorodzinnym a on jest biedakiem z bloku. xD
też mieszkam w takim domku, i też mam takie sąsiedztwo, od ponad 30 lat.
ale do głowy mi nie przyszło przypie**alać się do ziomka, takie tyrady wypisując.
o jedno bym się przypie**olił, o uwagę nt filmowania w pionie.
akurat w przypadku samobójów i skoków z okna/mostu, to jest pożądane, no chyba sadolowi tego tłumaczyć nie trzeba? xD