18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ewakuacja z trzeciego piętra

phrontch • 2023-10-16, 07:39
11-latek podpalił sofę, po tym, gdy zakazano mu zabawy telefonem. W wyniku pożaru 53=latek oraz 70-letnia stara baba, musieli skakać z okna. Akcja w Patos de Minas, w stanie Minas Gerais




Andrzejas

2023-10-17, 13:38
Siriuz napisał/a:

Czy sugerujesz, że tylko ci od PiSu to ludzie popierający reżim? Jesteś więc częścią problemu i zobrazowaniem dlaczego 80% ludzi u nas to kretyni, którzy nie potrafią zrozumieć co się dzieje, i wciąż tylko pie**olą jak to jest źle. Co wybory... od k***a co najmniej 20 lat. Każdy kto daje mandat politykowi, który już rządził i się nie sprawdził to debil.



Nie. Napisałem, że ci od PiSu i ci obojętni są za reżimem. Gdzie wyczytałeś to swoje "tylko"?
Przecież świat nie jest zero-jedynkowy i nie można powiedzieć, że wszyscy przeciwnicy PiSu to zacni ludzie, których warto poprzeć. Wśród nich są przecież ekstremiści, którzy są na przeciwnym biegunie poglądów, a żaden ekstremizm nie jest dobry. Tak, jak w religiach. Nie każdy katolik, to katol, nie każdy muzułmanin to bojownik srallaha. Ja tylko napisałem, że wcale nasi rodacy tacy fajni nie są, jak pisał mój przedmówca. Co najmniej 50% z nich to zjeby, które przeginają w którąś ze stron i dlatego ostatnio "polska" i "polacy" zacząłem pisać małą literą, bo oni po prostu lubią się nawzajem opluwać i podejrzewać o wszystko, zamiast budować silne więzi społeczne, które są podstawą zdrowego, zamożnego, niezależnego narodu. Bez tego jesteśmy tylko uszczelką między zachodem a swoloczą. Do tego kiepską... :-/