18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Esencja religii miłości i pokoju...

Halman • 2022-04-15, 05:12

a mógł wpaść z karabinem tudzież ładunkiem...

nowynick

2022-04-15, 09:33
w Kaczystanie Ziobro za taki czyn (przerwanie obrządku religijnego) proponuje 3 lata pierdla... ale to oni są ekstremistami religijnymi? Ciekawe...

xXx5226

2022-04-15, 09:43
Weź się chociaż jednego naucz. Ciapaty pała miłością jedynie do kozy no i czasami osła ale do nikogo więcej niczego.

baronturbina

2022-04-15, 09:56
Najważniejsze ze na dywan bez butów weszli.

croyna

2022-04-15, 10:51
halman napisał/a:

Esencja religii miłości i pokoju...



nowynick napisał/a:

w Kaczystanie Ziobro za taki czyn (przerwanie obrządku religijnego) proponuje 3 lata pierdla... ale to oni są ekstremistami religijnymi? Ciekawe...



taa bo ludzie innych wyznań ani ateiści się nie kłócą i nie biją. sami jesteście ekstremistami antyreligijymi jak ci, z którymi "walczycie"

nowynick

2022-04-15, 12:39
:roll:

z nikim nie walczę a mój ateizm w przestrzeni publicznej jest non stop atakowany krzyżami :-P

to...........10

2022-04-15, 13:05
nowynick napisał/a:

w Kaczystanie Ziobro za taki czyn (przerwanie obrządku religijnego) proponuje 3 lata pierdla... ale to oni są ekstremistami religijnymi? Ciekawe...



Katoszariat staje się coraz bardziej bezwzględny.

croyna

2022-04-15, 13:13
nowynick napisał/a:

z nikim nie walczę a mój ateizm w przestrzeni publicznej jest non stop atakowany krzyżami



normalny ateista ma w dupie krzyże. jak np ja. jeśli Ty masz na ich punkcie paranoję, to potrzebujesz psychiatry albo egzorcysty

baronturbina

2022-04-15, 14:31
croyna napisał/a:

normalny ateista ma w dupie krzyże. jak np ja. jeśli Ty masz na ich punkcie paranoję, to potrzebujesz psychiatry albo egzorcysty


Owszem. Patrz w jakim kraju żyjemy. Katole karaja za obrazę bozi. Ludzie czczą Wojtyłę i dziwisza, zakaz aborcji, religia na sile niedługo. A w wielki piątek nie ma dnia wolnego jak np w Republice Czeskiej gdzie kościół ma ch*ja do gadaniaz

Quassar

2022-04-15, 15:37
croyna napisał/a:

normalny ateista ma w dupie krzyże. jak np ja. jeśli Ty masz na ich punkcie paranoję, to potrzebujesz psychiatry albo egzorcysty



Dokładnie najbardziej mnie śmieszył ból dupy świętojebliwych na sadolu jak ludzie toczyli piane jak jakiś gościu ścinał piłą krzyż, a sami na sadolu cieszą sie z czyjej śmierci bardzo katolickie alto bardzo xD

Proszę - znalazłem wątek :D
https://www.sadistic.pl/postepowa-zielona-gora-vt547956.htm

Tutaj przynajmniej starał sie wyciągnąć typa na zewnątrz aby innym nie przeszkadzać katol by robił dymy tam gdzie stoi -,-

burunduk

2022-04-15, 17:01
nowynick napisał/a:

w Kaczystanie Ziobro za taki czyn (przerwanie obrządku religijnego) proponuje 3 lata pierdla... ale to oni są ekstremistami religijnymi? Ciekawe...



Jestem ateistą i nie chodzę do kościoła ale nie pie**ol głupot lewacki szczurze ponieważ kościół katolicki na każdym kroku jest obrażany w Polsce i nikt z tym nic nie robi. Szkoda że jesteś zbyt głupi i zapatrzony w swoją wiarę lewacką.