18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Erasmusy

nienonicniema • 2013-10-31, 21:43
Obrazek mówi sam za siebie, jak to nasze piękne dziewczyny się jarają każdym obiektem maści średnio-wiadomej.

Jak było to brzeszczot erasmusom w dupala.

Aragon1988

2013-11-02, 02:00
Fajfusy skończcie z tą modą obwiniania ciapatych o r*chanie naszych lasek. To, że żadna was nie chce wynika z tego że jesteście żałośni a nie oni zajebiści. :amused:

Bo_Tak

2013-11-02, 11:51
Masterof napisał/a:



Dałbym Ci do pyska za to.



Domyślam się że byś chciał, ale niestety, rudym do pyska nie biorę, także pozostaje Ci trzepanie do fotek z internetów

606

2013-11-02, 19:37
@naczelny - tak. Każdy, kto r*cha czarną, nawet jak sam jest czarny, powinien pie**olnąć się w kaban. W ogóle każdy kto ma odmienne zdanie ode mnie, ponieważ jestem najmądrzejszy i wszystko wiem lepiej.

@perki - tak. Jak się tasuję to do białych kobiet.

Jeśli "Polki" się k***ią z brudasami, ich problem, ja w taką wsadzać bym nie chciał i tyle. Jest wystarczająco dużo takich, które się z brudasami nie jebią.

Co ciekawe, np. panny u mnie w pracy wyr*chałyby np. hiszpana czy włocha, ale żadna nie chciałaby się j***ć z turasem, czyli ogólnie muzułmaninem. Więc podbijam do panny, która jest wyraźną, jawną i wybitną k***Ą i nawet tego nie ukrywa. W zasadzie jest z tego dumna. Pytam jej, bo wiem, że jest szczera, a po drugie była niedawno na wakacjach w Turcji i ciekawy jestem co tam robiła z miejscowymi.
"j***łam się z jakimś kolesiem, który przyleciał z Rosji, bo na brudasów patrzeć się nie da". k***a co za piękna postawa.