18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Erasmusy

nienonicniema • 2013-10-31, 21:43
Obrazek mówi sam za siebie, jak to nasze piękne dziewczyny się jarają każdym obiektem maści średnio-wiadomej.

Jak było to brzeszczot erasmusom w dupala.

Bo_Tak

2013-10-31, 22:17
Nie bronie kobiet które jebią się z ciapatymi bo to zwykłe szmatławce które powinny być wydalone z RP w p*zdu ale z tego co da się zaobserwować to znaczna ilość facetów leci na zagraniczne ciapate szmaty bo "mulatki" takie fajniusie nie? Ja tam wolę białe mięso

606

2013-10-31, 23:41
@up każdy normalny człowiek woli białe mięso. Facet też. Jak się któremuś czarna/brudna podoba to równie dobrze powinien się w kaban pie**olnąć. Ostatecznym wyjątkiem są azjatki, naprawdę ostatecznym. W ogóle k***a nie wiem dlaczego, ale jakoś do żółtych czuję sympatię.
Pewnie dlatego, że nie są pie**olonymi nierobami, złodziejami i patologicznym ścierwem. No cóż.

RockyWood

2013-11-01, 01:30
@Bo_Tak

Powiem Ci że grubo się mylisz co do facetów, przynajmniej co do Polaków - można powiedzieć że facet by chciał może RAZ w takiej zamoczyć (ale musiałaby być wybitnie zajebista) ale żyć z taką by już nie chciał a Polki co robią? no kuuuuurrrwa.

Gonczor

2013-11-01, 01:55
No ja tam akurat wolę wołowinę, ale ja to jakiś taki poj***ny jestem.

Byłoby hipokryzją, gdybym w tej chwili napisał, że polskie jest lepsze bo polskie, ale to działa w obie strony-"zagramaniczne" lepsze bo takie? Jak nisko trzeba upaść, żeby Lecieć na czarnego ch*ja, bo jest czarny?

Zarammoth

2013-11-01, 02:13
Ja bym tam latynoski czy azjatki z łóżka nie wygonił, więc nie będę zazdrosnym hipokrytą. Niech każdy r*cha się z kim chce.

Mom and Death

2013-11-01, 02:37
Bo_Tak napisał/a:

Nie bronie kobiet które jebią się z ciapatymi bo to zwykłe szmatławce które powinny być wydalone z RP w p*zdu ale z tego co da się zaobserwować to znaczna ilość facetów leci na zagraniczne ciapate szmaty bo "mulatki" takie fajniusie nie? Ja tam wolę białe mięso



Ile można pie**olić to samo prawie słowo w słowo w każdym podobnym temacie ? I tak nikt wam nie wierzy :mrgreen:

Co do kobiet innych ras to ja bym j***ł każdą, byle by była ładna albo chociaż średnia ;-)

Pszszemek

2013-11-01, 02:44
Oj oj świętoszki. Żaden z was pewnie nie fapał przy zajebistych murzynkach na necie ;D :D

Pajoresko

2013-11-01, 02:53
jakie to prawdziwe i smutne : /

evilmatt

2013-11-01, 03:17
Pszszemek napisał/a:

Oj oj świętoszki. Żaden z was pewnie nie fapał przy zajebistych murzynkach na necie ;D :D


Fuj, przecież to podpada pod zoofilię, a ja aż tak poj***ny nie jestem :amused:

Masterof

2013-11-01, 03:19
Bo_Tak napisał/a:

Nie bronie kobiet które jebią się z ciapatymi bo to zwykłe szmatławce które powinny być wydalone z RP w p*zdu ale z tego co da się zaobserwować to znaczna ilość facetów leci na zagraniczne ciapate szmaty bo "mulatki" takie fajniusie nie? Ja tam wolę białe mięso



Dałbym Ci do pyska za to.

UBcjaPOLSKA

2013-11-01, 09:08
@Pszszemek, ja nigdy nie fapałem przy murzynkach. Co Azjatek, to czasami ujdą, bo mają śnieżnobiałą cerę dżaponki niektóre. Może to makiash, ale na ekranie hard to say, wygląda jak biała, w h*j biała.

job_twaju_mać

2013-11-01, 09:13
W przypadku mężczyzn ochota na azjatkę, czarnulkę wynika z tego, że mają uwarunkowaną genetycznie "potrzebę" mieszania genów z innymi rasami, dlatego tak bardzo podobają się nam japonki, koreanki itd.

psiwytrysk

2013-11-01, 09:18
Dlatego ten program nazywany jest Orgazmusem. Sam r*chałem Ukrainki z Orgazmusa, ech to były czasy...

Tassadar

2013-11-01, 09:49
Za erasmusy ja już raz dostałem ostrzeżenie. Z tym że to w sumie nie za sam fakt ale źle wklejony film.