18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Epic Rap Battles of History

An...........ta • 2014-03-24, 17:47
Szukałem po tagach ale nie znalazłem więc albo nie było albo ktoś jest frajer i nie potrafi tagować :D


Nie wszyscy lubimy rap (w tym ja), wielu go nienawidzi. Ale jest coś co warto przedstawić, mianowicie - Epic Rap Battles of History!

Projekt powstał w głowach dwóch jutuberów - Nice Peter i EpicLLOYD. Pomysł jest prosty - w każdym odcinku-bitwie występują dwie postacie hisoryczne lub fikcyjne, zazwyczaj odgrywane przez twórców projektu ale często pojawiają się też bardziej i mniej znani goście (np. Snoop Doog jako Mojżesz).



Oprawa audio-wizualna stoi na bardzo wysokim poziomie, bity lepsze niż u większości profesjonalnych raperów. Charakteryzacja również zasługuje na uznanie :D

Czasami w jednym odcinku występują więcej niż dwie postaci, np w finale drugiego sezonu pojawiają się aż cztery



A tutaj moja ulubiona bitwa



Na koniec chciałem dać link do ich oficjalnej strony ale że nie mam 20 postów to nie moge podawać linków więc wpiszcie sobie sami w Google albo YT :D

Dalione

2014-03-24, 18:06
Lubię do tego wracać więc piwo :) . A panu wyżej proponuję popularną maść, bo widzę że zabrakło :)

skasowane

2014-03-24, 18:08
Rap - muzyka hehehe... muzyka dla plebsu, ludzi którzy ciągle dostają w piździec od życia, gloryfikacja biedy i brudu. Tyle w temacie...

SoLUffka

2014-03-24, 18:19
Idzcie sluchac swojego sabatonu stalowe brudasy hehehehehehe

KrisCFC

2014-03-24, 18:36
ERBOF jest zajebiste :)

Miałem nadzieję, że nikt nie wpadnie na to by to tu wrzucić...a jednak... :/

_lP0

2014-03-24, 20:41
Rap to muzyka dla patologicznej masy. Wezmę na przykład byle jaki utwór. I co widzę? Zero wartościowych rzeczy, godnych kontynuowania egzystencji. Same przekleństwa, wzmianki o używkach. Patrzę na tych pseudo raperów pokroju Bonusa AGD i zastanawiam się, po co właściwie żyje człowiek? :-x

lipa0000

2014-03-24, 21:13
macie racje lepiej być j***nym brudasem i walić gruche do gitary albo A C D C bo to takie cool i wgl to jest prawdziwa muzyka a jak ktoś słucha innej to poprostu nie rozumie waszej przesiaknietej inteligencja subkultury,a po za tymzachwycacie sie pojebami co lubia w dupe i do tego nosza skóry (tak kochane gimby wiekszość waszych wspaniałych idoli to pedały albo jakieś inne pok***ieńce),wgl to macie k***a naj***ne strasznie i 95% z tych których poznałem to własnie typowe brudasy ale zgrywaja wielkich inteligentów i wgl co to nie oni bo oni Slasha słuchajo a nie jak głupia reszta społeczeństwa która gardza :D k***a ale sie spisałem.... to teraz bd krótko h*j wam w te przemądrzałe ryje j***ne kuce.

An...........ta

2014-03-24, 21:15
Ja pie**ole, zapomniałem wrzucając ten temat że tu praktycznie same zjeby. :trzesieee:

Loky3

2014-03-24, 22:45
Mi sie najbardziej podobala bitwa Hitlera z Vaderem ;D To powinienes jako 1 tam umiescic ;)

RustyRat

2014-03-24, 22:55
Analny_Despota napisał/a:

Ja pie**ole, zapomniałem wrzucając ten temat że tu praktycznie same zjeby. :trzesieee:



powiedział analny despota ;]

rai87

2014-03-25, 00:12
toż to ma z dwa lata i było tutaj milion razy.. sam wrzucałem kiedyś bitkę Hawkinga z Einsteinem

Sz...........an

2014-03-25, 01:44
Oj tam, cudze chwalicie swego nie znacie ;)


An...........or

2014-03-25, 10:14
Jak dobrze,że autor wrzucił coś tak niszowego i niepopularnego na youtube jak epic rab battles, bo sam bym nigdy tego nie znalazł.
Dziekuję ci autorze :facepalm: