18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Epic Rap Battles of History

An...........ta • 2014-03-24, 17:47
Szukałem po tagach ale nie znalazłem więc albo nie było albo ktoś jest frajer i nie potrafi tagować :D


Nie wszyscy lubimy rap (w tym ja), wielu go nienawidzi. Ale jest coś co warto przedstawić, mianowicie - Epic Rap Battles of History!

Projekt powstał w głowach dwóch jutuberów - Nice Peter i EpicLLOYD. Pomysł jest prosty - w każdym odcinku-bitwie występują dwie postacie hisoryczne lub fikcyjne, zazwyczaj odgrywane przez twórców projektu ale często pojawiają się też bardziej i mniej znani goście (np. Snoop Doog jako Mojżesz).



Oprawa audio-wizualna stoi na bardzo wysokim poziomie, bity lepsze niż u większości profesjonalnych raperów. Charakteryzacja również zasługuje na uznanie :D

Czasami w jednym odcinku występują więcej niż dwie postaci, np w finale drugiego sezonu pojawiają się aż cztery



A tutaj moja ulubiona bitwa



Na koniec chciałem dać link do ich oficjalnej strony ale że nie mam 20 postów to nie moge podawać linków więc wpiszcie sobie sami w Google albo YT :D

Bankracy

2014-03-26, 10:32
@up a od kiedy to na sadola wrzucamy tylko rzeczy z krańców internetu?

Elalex

2014-03-26, 10:40
Najlepsza bitwa z tej serii to Hitler vs Darth Vader obie części :)

Huuudy_z_Mafii

2014-03-26, 11:24
I znowu klepiecie te same tematy z muzyką... Brakuje jeszcze, żeby ktoś wtrącił wątek Dubstepu (mnie to pie**oli czy to dla was muzyka czy nie).

A może każdy po prostu ma inny gust?

Tak, obecny rap/h&h jest w większości nie warty NIC. Muzyka nagrywana głównie pod publikę i bez żadnego przekazu. Z tym się zgodzę, ale wystarczy zajrzeć kilka lat wstecz żeby znaleźć nawet polskie przykłady rapu 'o czymś'. Żeby nie być gołosłownym dam przykład



Co do pozostałych gatunków, których jest już niezliczona ilość - niech każdy słucha tego co lubi. Nie ogarniam, co wam z tej pie**olonej wojny że:
- dubstep i wszelkie electro to nie muzyka,
- rap - bieda, murzyny, gówno,
- metal - brudasy, glany,
i masa przykładów. Możecie nie lubić, ale to nie znaczy że musicie być ch*jami i obrażać wszystko co wam nie pasuje..

PS.

Elalex napisał/a:

Najlepsza bitwa z tej serii to Hitler vs Darth Vader obie części :)



Jest 3 część. Vader wreszcie rozj***ł Hitlera!

Ar...........an

2014-03-26, 11:46
Jobs przegrał z rakiem to co dopiero z Gatesem

meier

2014-03-26, 11:59
Tego nie może zabraknąć :)


Skyperian

2014-03-26, 12:05
Filmiki konkretnie śmieszne, jak dla mnie rządzi Hitler vs Vader 2, ale i 3 w trzecim sezonie daje czadu, dla fanów info jeżeli są tu jacyś, najnowsze erboh'y zaczną się od maja bodajże 5tego.

Pawel27

2014-03-26, 12:20
Zawsze jak widzę na tym portalu temat związany z rapem to jest jakaś spina. Ci którzy ten gatunek muzyczny mieszają z błotem zazwyczaj opierają swoje mądrości o jakichś gówno wartych raperów. To prawda, że teraz większość rapu nie ma do przekazania nic konkretnego, a całość nie trzyma się kupy, ale wystarczy się tylko trochę zagłębić w temacie i można znaleźć naprawdę dobre kawałki. Osobiście polecam Trzeci Wymiar. Chłopaki z tego składu nagrywają do dziś, a ich poziom tylko i wyłącznie pnie się ku górze.
Rozpie**alają technicznie, a ich teksty są głębokie i dają do myślenia. Jest więcej wartościowych raperów w naszych czasach, wystarczy poszukać...

Afoo

2014-03-26, 12:21
Rasputin vs Stalin totalny rozpie**ol :D

Mistrinic

2014-03-26, 12:23
Osobiście najbardziej podoba mi się ten kawałek. Nie pochodzi nawet od rap battles.


Dalione

2014-03-26, 12:25
Huuudy_z_Mafii napisał/a:


Tak, obecny rap/h&h jest w większości nie warty NIC. Muzyka nagrywana głównie pod publikę i bez żadnego przekazu.


Ale pie**olisz głupoty, aż żal oczu. Jak szukasz gówna to cudów się nie spodziewaj. Osobiście opieram się na starej szkole która co jakiś czas coś wypuści, na przykład CBM, więc nie pie**ol mi że wszyscy lecą pod publikę, bo jak słyszę coraz więcej nowych ksywek, a za ch*j nie słyszałem żadnego kawałka bo wiem czego się tam spodziewać, to po prostu nie słucham. Zamknąłem się w pewnym gronie raperów którzy nie wyginęli w Polsce i dalej tworzą, Tobie polecam to samo zamiast pie**olić takie głupoty, bo przez to między innymi robią się stereotypy o rapie.

A co do Vadera i Hitlera, dla mnie dwójka rozj***ła system, szczególnie z podróżą pociągiem ;-)

Catacombe

2014-03-26, 14:14
_lP0 napisał/a:

Rap to muzyka dla patologicznej masy. Wezmę na przykład byle jaki utwór. I co widzę? Zero wartościowych rzeczy, godnych kontynuowania egzystencji. Same przekleństwa, wzmianki o używkach. Patrzę na tych pseudo raperów pokroju Bonusa AGD i zastanawiam się, po co właściwie żyje człowiek? :-x





Ah te pie**olenie o ćpaniu, r*chaniu i chlaniu. Jak jedyny twój kontakt z rapem to wysłuchanie RPK czy jakieś ch*jowej Firmy to zamknij dupe.


Co do ERB to polecam wpisać na yt ERB2, czyli to samo, tyle że z polskimi napisami. Obecnie z tego co pamietam jest przetłumaczony 3 sezon.

Deemx

2014-03-26, 15:04
k***a, nie wiem jak można krytykować ludzi słuchających inny rodzaj muzyki? Sam słucham rapu, lecz obracam się w towarzystwie gdzie większość słucha rocka, metalu. Nigdy w życiu nie zdarzyło mi się by rodzaj muzyki wpłynął na moje kontakty, ba nawet często przy piwku w drodze żartu leci; - jak tam, jedziesz na brudstock w tym roku się w błocie potarzać? - pewnie, a ty z dresiarnią pomachać łapą? po czym stukamy się piwkiem, śmiejemy i siedzimy sobie dalej. Tutaj przykład na to, że rap to sama patologia :||

Kr...........13

2014-03-26, 16:06
Jakie tu przesiadują zjeby momentami, naprawdę. Od razu pojawia się rap to od razu bul dópy o to, że muzyka dla dresów w temacie. Miotły pie**olone

abcdefgz

2014-03-26, 16:22
Polecam walke Moses (Snoop Dogg) vs Santa Claus, Snoop rozj***ł :-D

uwazajBysNieOdpadl

2014-03-26, 16:56
_lP0 napisał/a:

Rap to muzyka dla patologicznej masy. Wezmę na przykład byle jaki utwór. I co widzę? Zero wartościowych rzeczy, godnych kontynuowania egzystencji. Same przekleństwa, wzmianki o używkach. Patrzę na tych pseudo raperów pokroju Bonusa AGD i zastanawiam się, po co właściwie żyje człowiek? :-x



Zrozumcie w końcu sadolowe brudasy, że bonus agd, sreja i reszta patoly to nie rap.