18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Enodo - pokazówka możliwości Cry Engine 3

Dz...........ak • 2013-04-24, 10:38


Potężna technologia. :-)

szpakms

2013-04-26, 09:30
Aeon śmieszny jestes ja mam
amd phenoma x4 965
radeon hd6870
4 gb ramu itd.... i crysis 3 na ultra mi idzie z palcem w dupie mam 45+ fps -_-' tak czy siak gra nudna i do dupu zreszta jak 99% gier które teraz wychodzą wole czasem mojego pegazusa albo w gry przed 2000 rokiem pograc ;)

mare30ks

2013-04-26, 09:35
grafa robi sie przezajebista - widze w tym szanse zeby skonczyly sie ery popie**olonych gwiazd dostajacych za film 200 mln $, wszystko beda napie**alac na kompie i dobrze

sz...........r9

2013-04-26, 10:16
Grywalność jest najważniejsza. Grafika mało mnie interesuje. Wole w starych heroes`ów pograć niż w 90% nowych gierek.

Hu...........ia

2013-04-26, 10:26
Fabuła owszem, ale jeszcze jest coś takiego jak klimat. Do tej pory nie mogę odejść od gry S.T.A.L.K.E.R., rozległe tereny, robiący wrażenie system A-Life, questy i ten postsowiecki klimat opuszczonych laboratoriów. To jedna z tych gier, do której powstało w ch*j modów, czekać tylko na ten zaj***ny Lost Alpha, niestety płatny na Steamie.

AH1N1ns

2013-04-26, 11:25
Aeon napisał/a:

Naturalną koleją rzeczy jest, że grafika jest i będzie coraz lepsza. Niestety problemem jest optymalizacja gier/kart pod PC. Żeby pograć na max detalach w np. crysis 3 musisz mieć 2x 690 ( każda po 4k PLN ) by pograć w 60fps.


Gówno prawda. Wystarczy Radek HD 7700(330zł) żeby chodził na max detalach.
Gry dzisiaj mają duże wymagania przez to że są optymalizowane pod konsole nie pod PC. Gry robione pod PC działają znacznie lepiej z ówczesną technologią. (Przykłady: Source engine, Portal2, Q3)
Dzisiejsze gry są w większości robione pod kątem konsoli, nie PC.

Plecionkarz

2013-04-26, 11:35
Co można powiedzieć o takich grach. Pograsz kilka godzin pooglądasz widoczki i jebniesz w kąt bo się znudziła.

Brzydki09

2013-04-26, 11:58
:D a ja mam MSI N570GTX Twin Frozr IIIPE/OC :D i wszystko idzie :D na full Puki co xD

dodii

2013-04-26, 12:24
bobrełę napisał/a:

j***ć grafikę!
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Przecież te gry które wymieniłeś w swoich czasach były najlepiej wyglądającymi grami na rynku. Wasza nostalgia jest do tych gier bo to one rządziły kiedyś, ale taka prawda, że było to spowodowane super grafiką dostępna w tamtych czasach a nie samą fabułą. Zawsze się śmieje gdy ktoś mówi, że dla niego stare gry były lepsze bo miały wszystko lepsze oprócz grafiki i dlatego grafika jest nie ważna. Gówno prawda. Dla osób młodszych taki Far Cry 3 lub GTA 4 jest najlepsze i za 10 lat gdy grafika w grach pójdzie mocno w górę też pewnie powiedzą, że grafika nie jest ważna. Śmiech na sali. Macie ludziska błędne przekonania.

@wolicie w starych hirołsów grać bo to była wtedy gra exlusive na rynku, zachwycała swoją grafą i szybkością działania, dzisiaj już nie powiecie, że nowy herosi są lepsi bo gry strategiczne mają niestety zubożałą grafikę biorąc pod uwagę np. gry FPS. Przykładu nie trzeba dużo szukać, story Starcraft był grą kultową, wręcz legendarną, tyle lat supportu, imprez esportowych, wyszedł SII, i został przyjęty bardzo bardzo dobrze, a co Blizzard w nim zmienił(bo resztę zostawił wręcz nietkniętą razem z muzyką)? Grafikę.

A co do filmiku to Endo jest programem dla Architektów a nie do robienia gier.

ZQooS

2013-04-26, 12:27
To takie prawdziwe, że można pomylić z prawdziwością ...

szpakms

2013-04-26, 12:46
dodii napisał/a:



Przecież te gry które wymieniłeś w swoich czasach były najlepiej wyglądającymi grami na rynku. Wasza nostalgia jest do tych gier bo to one rządziły kiedyś, ale taka prawda, że było to spowodowane super grafiką dostępna w tamtych czasach a nie samą fabułą. Zawsze się śmieje gdy ktoś mówi, że dla niego stare gry były lepsze bo miały wszystko lepsze oprócz grafiki i dlatego grafika jest nie ważna. Gówno prawda. Dla osób młodszych taki Far Cry 3 lub GTA 4 jest najlepsze i za 10 lat gdy grafika w grach pójdzie mocno w górę też pewnie powiedzą, że grafika nie jest ważna. Śmiech na sali. Macie ludziska błędne przekonania.

@wolicie w starych hirołsów grać bo to była wtedy gra exlusive na rynku, zachwycała swoją grafą i szybkością działania, dzisiaj już nie powiecie, że nowy herosi są lepsi bo gry strategiczne mają niestety zubożałą grafikę biorąc pod uwagę np. gry FPS. Przykładu nie trzeba dużo szukać, story Starcraft był grą kultową, wręcz legendarną, tyle lat supportu, imprez esportowych, wyszedł SII, i został przyjęty bardzo bardzo dobrze, a co Blizzard w nim zmienił(bo resztę zostawił wręcz nietkniętą razem z muzyką)? Grafikę.

A co do filmiku to Endo jest programem dla Architektów a nie do robienia gier.



1)te gry miały fabułe
2)widac ze sie gówno znasz starcraft 1 i 2 różnia sie nie tylko grafika ale tez całym systemem działania jednostkami i mozna tak wymieniac jeszcze długo .. a i tak sadze ze 1 była znacznie lepsza to samo sie tyczy diablo (1-miała klimat 2 - to było cos nowego innego ciekawego 3- nuda gra na 1 dzień zabawy szkoda mi tych 160 zł wydanych na ta gre... blizzard schodzi na psy tylko nabijanie kasy tak samo jak i inne produkcje po 2000 roku nie pamietam zebym w jakas z tych gier grał dłuzej niz 1 dzien far cry 3 crysis assasin dark siders 2 prototype 2 heroes 5 a GTA to juz najgorsze dno to wszystko nudne gówna mozna tak wymieniac w nieskonczoność.
3) nowe gry to marne podróbki tego co było wszystko teraz jest nastawione na zysk a nie na przyjemność uzytkownika .

dodii

2013-04-26, 13:00
szpakms napisał/a:



1)te gry miały fabułe
2)widac ze sie gówno znasz starcraft 1 i 2 różnia sie nie tylko grafika ale tez całym systemem działania jednostkami i mozna tak wymieniac jeszcze długo .. a i tak sadze ze 1 była znacznie lepsza to samo sie tyczy diablo (1-miała klimat 2 - to było cos nowego innego ciekawego 3- nuda gra na 1 dzień zabawy szkoda mi tych 160 zł wydanych na ta gre... blizzard schodzi na psy tylko nabijanie kasy tak samo jak i inne produkcje po 2000 roku nie pamietam zebym w jakas z tych gier grał dłuzej niz 1 dzien far cry 3 crysis assasin dark siders 2 prototype 2 heroes 5 a GTA to juz najgorsze dno to wszystko nudne gówna mozna tak wymieniac w nieskonczoność.
3) nowe gry to marne podróbki tego co było wszystko teraz jest nastawione na zysk a nie na przyjemność uzytkownika .



W tym momencie mogę wymienić ci 10 gier które przyjdą mi do głowy a zostały zrobione w ostatnich 3 latach i mają o wiele wiele bardziej wciągającą fabułę niż stare diablo czy baldurs gatey. Sami najwierniejsi fani(+kitajce) mówią, że nowy S2 jest starym z kilkoma usprawnieniami i lepsza grafą. k***a mać, te gry miały fabułe, ale NIGDY byś w nie zagrał gdyby nie miały wyj***nej w kosmos grafiki w tamtych czasach. Co, ty może myślisz, że przed 2000 rokiem było paręnaście gier? Było ich w p*zdu i jeszcze więcej, ale znasz tylko te które zachwyciły wszystkich grafiką bo to wtedy o to chodziło, mam ci zrobić skany starych gazet gdzie 9 na 10 artykułów było pisanych o grafice w grach? Masz chorą nostalgię, i dla ciebie obecne gry to gówno a dla dzieciaka gry z 2000 to gówno, trudno pojąć czy mam ci to jeszcze prościej wytłumaczyć?

http://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/all/pc?sort=desc masz niedowiarku, mam nadzieję, że wiesz co to jest za strona i jak należy interpretować oceny

przemas1234

2013-04-26, 16:28
h*j z grafą skoro gry wychądzą tak pie**olnięte że nudzą sie po 20 min

Fisz_

2013-04-26, 17:39
Ja tylko się podczepię do kolegi Hurtownia - STALKER był grą, która zaszczepiła we mnie niemal od zera całkowicie inny światopogląd, wiele pasji i zainteresowań.. Grafika była niezła, ale to właśnie świat, klimat, fabuła i rozwiązania ciągną do tej gry całe rzesze ludzi.. Aż szkoda, że dwójka została jako projekt zamrożona.. :(

mieszalniapasz

2013-04-26, 18:52
WhoCaresAboutNick napisał/a:


Wole zabawiac sie z tania dz**ka niz napie**alac w gre na Cry Engine 3 z jakimis golymi laskami. Chyba jeszcze ze mna jest ok ^^.



No i jeszcze musisz być hetero...

dooniu

2013-04-26, 20:33
Gothic I (1) dz**ki!!: