18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Enodo - pokazówka możliwości Cry Engine 3

Dz...........ak • 2013-04-24, 10:38


Potężna technologia. :-)

WhoCaresAboutNik

2013-04-25, 22:33
@szron
Wole zabawiac sie z tania dz**ka niz napie**alac w gre na Cry Engine 3 z jakimis golymi laskami. Chyba jeszcze ze mna jest ok ^^.

Szron

2013-04-25, 22:49
WhoCaresAboutNick, Aby Ci grzyb na maczudze nie wyrósł za skąpstwo :)
Wiesz promocje są przereklamowane :)

MówMiAndrzej

2013-04-26, 01:02
Co z tego, że grafa lepsza skoro grywalność i SI leży? Zero wyborów moralnych i tym podobnych w tych nowych grach. Są same efekty i to cieszy oko przez godzinę, a później Uninstall. Dlatego o wiele lepsze są gry niezależne albo stare. A grafa nie jest bardzo ważna.

zyziowaty

2013-04-26, 01:11
I nad czym tu się spuszczać, zero "0" - dla dyslektyków - bo mamy ich ponoć 30% w miastach, urodzonych debili... Grafika jak grafika - póki pomysł nie trafi w mój umysł, każda produkcja nie wnosząca nic nowego do świata gier, poza grafiką, dla mnie - osobiście - się nie liczy. Pamiętam czasy CGA, zajebiste pomysły - zero grafiki. Teraz - zajebista grafika - null pomysłów, albo powielanie klasyki.... Chyba się zestarzałem...

lobo206

2013-04-26, 01:16
jest jeszcze roznica miedzy gameplay'em a trailerem .. gra , animacja , film ... nigdy nie bedzie tak "ladna" jak trailer promocyjny

oc...........an

2013-04-26, 01:26
Jak zwykle pokazówki, a jak co przychodzi do czego, to 95% kompów nie jest w stanie udźwignąć Crysisa 2 lub GTA IV, które nie mają nawet ułamka tu pokazanego wodotrysku. To co oni pokazują jest pewnie puszczane na jakichś dual SLI Asusów Mars, 50 GB RAM i czterech ośmiordzeniowych prockach chłodzonych azotem.

Prawda jest taka, że mamy jeszcze z 10-15 lat zanim w końcu grafika w grach będzie równie idealnie opanowana jak inne aspekty gier.

raper900

2013-04-26, 01:54
Dobra gra musi mieć to coś. Ta poniżej zdecydowanie to coś ma:

Fisz_

2013-04-26, 02:50
Tak to niestety bywa - w dobrej, naprawdę dobrej grze grafika schodzi na wyjątkowo dalszy plan.. bo i kto się nią przejmuje, jak gierka przyciąga uwagę i potrafi wiele godzin czasu pochłonąć na dobrej zabawie.. :D

Dla mnie taką zawsze były Wormsy - siedziało się w kilku i obrzucało k***ami, jak z głośnika popłynęło AAAAALLELUJA..! :D No i stare, dobre Total Annihilation (z Supreme Commanderem jako nowszą kontynuacją) :)

oc...........an

2013-04-26, 04:39
@up Sama prawda! Przykładem może być Fallout, w którego można napie**alać dekadami na milion sposobów i się nie nudzi, Arcanum (kto jeszcze pamięta tą grę?) lub np BioShock: Infinite, który ma "umowną" grafikę w porównaniu do Crysisa 3, ale w porównaniu do Crysisa, granie sprawia ogromną frajdę, a historia przyprawia o opad szczeny (choć nie tak jak w BioShock'u 2007 ;) ). No i ten screen - kto grał, ten doceni miodność tego małego-wielkiego obrazka ;)


markross

2013-04-26, 04:59
@up up i up, popieram :) Każdy ma inne gusta i obecne gry też potrafią nieźle bawić ale coraz mniej prawdziwych perełek.
Co do prezentacji to od czasów pokazówki możliwości systemu PhysX nic mnie już nie zachwyca, dodają 2x więcej szczegółów i zwiększają wymagania x4. Cieszę się że urodziłem się w 87 i trafiłem na początki rozwoju konsol i sprzętu w naszych domach :) zajebiście było mieć czarno-biały tv, czytać click! i jarać się każdym artem, grać w tetrisa na "gierce", grać z kumplami w mortala na amidze, grać w nfs od 1-3, gta 1 i 2, tekkena 3 na wagarach, avp i quake ]I[ z 8 kumplami w czasie świetlicy, pokemony i mario na pożyczonym gb, ściągać dzwonki na nokie 3510i po 1zł za 100kb... Fajnie się wspomina... Dzięki za okazje :D

Kaszysz

2013-04-26, 07:59
aktualnie jedynym ogranicznikiem wzrostu jakości gier pod względem grafiki są konsole.

froqer

2013-04-26, 08:11
Crysis 2 też pracuje na CE3 i co? gówno, nie ma szału ni fajerwerków.

Un_Nem

2013-04-26, 08:39
crysis to shit. nic nadzwyczajnego + grafika zbyt kosmiczna
slonce swieci jak popie**olone
odbicie mozna zobaczyc nawet w lisciach drzew
i nie da sie grac.
juz lepsza fabule mial quake 1 albo duke nukem

PilotOdTelewizora

2013-04-26, 08:57
Wydaje mi się że jednak że frostbite 3 potrafi trochę więcej i na pewno stanowi lepszą podstawę do gier na PC :>