18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Elana Toruń ludzie bez honoru

Syn_Milionera • 2023-04-15, 00:23
Pobicie chłopaka w 5, wcześniej spsikując go gazem, następnie skopanie leżącego.


~Velture

2023-04-15, 11:52
Gimbo-kibole się napie**alają a wy pie**olicie k***a o polityce, rosji, lgbt, ukrainie...

Di...........ls

2023-04-15, 12:22
Sram kupe frontalnie na ich .

RedBlueManieK

2023-04-15, 12:25
Jaka Elana Toruń? Przecież ich śmieszny klubik zgasł pod koniec 2021 roku xd

PR0boszcz

2023-04-15, 12:26
Ajot napisał/a:

Elektorat PiS-u i Konfederacji, obrońcy JP2.



Dostrzegłeś tam swojego ojca ?


Stolar900

2023-04-15, 14:47
Co za śmierdzące ścierwa. Zidentyfikować i zutylizować.

kodi22

2023-04-15, 15:54
bardziej wyraźnie mowi ten skopany typ niz to gowno w dresach>
Co oni se jaja powsadzali do mord ?
Wujek Adolf sie w grobie przewraca...

mit2

2023-04-15, 16:56
Niby biali, a jednak czarni.

goryl875

2023-04-15, 17:02
marcintutbxl napisał/a:

Kazdy z nich do utylizacji bez dyskusji zabic i zakopac .Glupie k***y mysla ze psy ich nie trzasna po tym filmie przyglupy j***ne .Dlatego kupilem sobie czaro prochowca i nosze jak wychodze wieczorami ch*j zabije to zabije ale byle smiec nic mi nie zrobi .



Żeby uniknąć konsekwencji prawnych możesz skorzystać z mojego sposobu. Do bębna czarnoprochowca ładuję 2 kule gumowe i 3 ołowiane (1 komora zostaje pusta dla bezpieczniejszego noszenia broni załadowanej {iglica nie spoczywa na kapiszonie}). Mam rewolwer kaliber 44, w internecie są dostępne kule gumowe do pistoletów gazowych o kalibrze 43, jeśli dodasz warstwę papieru kula dobrze trzyma się w bębnie. Nie jest to najcelniejsza amunicja ale z bliskiej odległości powinieneś trafić napastnika i go powalić . A jeśli gumowe kule nie wystarczą pozostają 3 ołowiane.


sebbar1991

2023-04-15, 17:30
Bardzo dobrze niech się te klubowe k***y wykończą. Gardzę wszystkimi klubami polskimi i ich kibolami.

ColinFarelka

2023-04-15, 18:54
Ajot napisał/a:

Elektorat PiS-u i Konfederacji, obrońcy JP2.



Idź na robaki z czosnkiem Rafałem

Szary_Jeleń

2023-04-15, 19:40
Bicie leżącego nie pozostawia niczego do dodania... chociaż z drugiej strony ch*j wie co to ten "pokrzywdzony" odj***ł wcześniej.

Wiewór

2023-04-15, 20:01
goryl875 napisał/a:

Żeby uniknąć konsekwencji prawnych możesz skorzystać z mojego sposobu. Do bębna czarnoprochowca ładuję 2 kule gumowe i 3 ołowiane (1 komora zostaje pusta dla bezpieczniejszego noszenia broni załadowanej {iglica nie spoczywa na kapiszonie}). Mam rewolwer kaliber 44, w internecie są dostępne kule gumowe do pistoletów gazowych o kalibrze 43, jeśli dodasz warstwę papieru kula dobrze trzyma się w bębnie. Nie jest to najcelniejsza amunicja ale z bliskiej odległości powinieneś trafić napastnika i go powalić . A jeśli gumowe kule nie wystarczą pozostają 3 ołowiane.



Żeby powalić typa to się ładuje pociski bojowy conical a nie kule. Dla lepszego efektu nacina się na krzyż.

kosioraldo napisał/a:

Lepiej wpuscić tu bydło z Afryki i okolic co nie ? nasi źli ale tamci odreagowywuja setki lat niewolnictwa buhhahah szkoda mi Ciebie lewaku, mam nadzieje że w Polsce nigdy lewactwo nie dojdzie do władzy ha tfu pedale



Kolejny pisowski debil. Jestem przeciwko PiS to chce wpuszczać imigrantów. Kwintesencja pisowskiego neandertala

outline

2023-04-15, 20:35
atroxxx napisał/a:

prosze uprzejmie o namiary tych cwanikkow



i co im k***a zrobisz internetowy wojowniku. Daj swój adres dokładny, to może sami zawitają. Ja pie**olę, te komentarze "silniejszych"

Kaczanga

2023-04-15, 21:20
Syn_Milionera napisał/a:

Leki weź.



Najlepiej eutanazol.