18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Elana Toruń ludzie bez honoru

Syn_Milionera • 2023-04-15, 00:23
Pobicie chłopaka w 5, wcześniej spsikując go gazem, następnie skopanie leżącego.


Budrys2000

2023-04-15, 08:59
Czy na koniec zabaw ten najagresywniejszy dokonał wytrysku na twarz kochanka?

;-)

nowycrteam

2023-04-15, 09:05
Jak tam Denis? Buk chonor ojczyzn? Zasadowi chłopcy? Petunie

PentagramOdDiabła

2023-04-15, 09:30
DMT napisał/a:

Chciałem tylko zwrócić uwagę, na dość istotną kwestię, iż sądząc po "rozmowie" w tym samym dialekcie, młodzieńcy z filmiku się znają, rozumieją, oraz łączy ich wspólna pasja - kibicowanie drużynom piłkarskim. Tu nie ma przypadkowych osób. Pan Mateusz nie wracał z korepetycji przed ważnym egzaminem, czy od dziewczyny, jak normalny, biały człowiek. Pan Mateusz źle wybrał i poniósł tej decyzji konsekwencje. Żaden człowiek nie ucierpiał, niech się między sobą napie**alają ile wlezie, wyj***ne mam na to po całości...
Co innego, gdyby "dla sportu" takie akcje przeprowadzali na losowych osobach, to wtedy kula w łeb na miejscu...
Frajerstwo, to frajerstwo i należy je tępić zawsze i wszędzie, ponad podziałami. Tu jestem tolerancyjny w ch*j...



Nie drużynom piłkarskim tylko żużla. Apator i Elana to chyba najwięksi wrogowie. Denis Bad boy Załęcki jest z Elany.. ten śmieszny freakfighter. Może ktoś kojarzy pajaca.

Brzęczyszczykiewicz

2023-04-15, 09:32
Czytając komcie, widać, że wszystko idzie znakomicie, ale nie nam. Ten jest ch*jowy, bo zielony, a tamten zj***ny, bo czerwony, każdy skłócony z każdym, jeden uważa się za lepszego od drugiego chociaż w tym samym błotku się tapla. Idealne społeczeństwo baranów do rządzenia.

marianer7

2023-04-15, 09:49
typowe poliniaki tu skopia lezacego a zachwile ukralom po palcu do dupy wleza kosztem soim i dzieci bo jp2 tak kazal

Korcipała

2023-04-15, 09:49
marcintutbxl napisał/a:

Kazdy z nich do utylizacji bez dyskusji zabic i zakopac .Glupie k***y mysla ze psy ich nie trzasna po tym filmie przyglupy j***ne .Dlatego kupilem sobie czaro prochowca i nosze jak wychodze wieczorami ch*j zabije to zabije ale byle smiec nic mi nie zrobi .



Po co zabijać wystarczy zakopać

;-)

Wiewór

2023-04-15, 09:51
Siriuz napisał/a:

Debile co pod podobnymi filmami z Rosji pie**olą coś o poborowych i sp***olonym narodzie pod takimi materiałami siedzą cicho Sk***iałe nacjonalistyczne zjeby



Tylko ze w Rosji takie zachowania to norma a u nas to odsetek nacjonalistycznych, kibolskich lub pisowskich jaskiniowców.

Bardzo miło z ich strony ze ułatwili policji prace i nagrali dowody we własnej sprawie usiłowania zabójstwa.

kosioraldo

2023-04-15, 09:54
Wiewór napisał/a:

Tylko ze w Rosji takie zachowania to norma a u nas to odsetek nacjonalistycznych, kibolskich lub pisowskich jaskiniowców.
Bardzo miło z ich strony ze ułatwili policji prace i nagrali dowody we własnej sprawie usiłowania zabójstwa.



Lepiej wpuscić tu bydło z Afryki i okolic co nie ? nasi źli ale tamci odreagowywuja setki lat niewolnictwa buhhahah szkoda mi Ciebie lewaku, mam nadzieje że w Polsce nigdy lewactwo nie dojdzie do władzy ha tfu pedale

docent69

2023-04-15, 10:07
Co za pojeby. Nie toruńskie, nie z Konfederacji, jak piszecie. W każdej grupie społecznej są śmiecie i ścierwa. To są śmiecie i ścierwa. Jako dobry lekarz każdemu przypisałbym po 1 rundzie 3 minutowej z deontayem wilderem. No, tak, żeby dobrze się przyjął lek to może 1 runda 5 minutowa :)

danielusx25

2023-04-15, 10:10
gdzies mi siie obiło ktos to gadał ze juz 3 typów namierzyli to że są w maskach o niczym nie świadczy także juz są wp*zdzie i posiedzą sobie wpierdlach za to takich podludzi powinno sie izolowac pie**olone małpy będą grać kozaków przy prokuraturze jak miło jak takie ameby nagrywają dowody i puszczają do sieci już niedlugo to w tv pokażą kolejni do odstrzału

m10bp

2023-04-15, 10:42
Dostęp do broni powinien być mocno rozszerzony. Do gnojów trzeba po prostu strzelać

russian-roulette

2023-04-15, 11:10
Ajot napisał/a:

Elektorat PiS-u i Konfederacji, obrońcy JP2.



j***ć wojtyłe j***nego pedofilskiego śmiecia

bogujawleński

2023-04-15, 11:21
na Ukrainie by się chłopcy mogli wykazać, a jakby nie chcieli jechać, to każdy na minę powinien stanąć.