18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eksplozje nuklearne- kompilacja

~krzys.toxic • 2012-03-31, 23:07
Wybuchy broni jądrowej. Przepiękne widoki :kloc:





"Track : Extremis, featuring Gillian Anderson"

w miedzyczasie znalazłem jeszcze takie cosik



Dorzucam jeszcze przebieg wszystkich wybuchów


Manian

2012-03-31, 23:51
coś najpiękniejszego co ludzkość stworzyła ! :shock:

stery_srh

2012-04-01, 00:55
Taaa, piękne - a później mamy na świecie wzmożoną aktywość sejsmiczną skorupy ziemskiej - trzęsienia ziemi, tsunami... Nie można zapomnieć też o tym, ile syfu idzie w atmosferę (radioaktywnego i nie tylko). A ludzie się dziwią, dlaczego na przestrzeni ostatnich kilku dekad, ludzie i zwierzęta częściej rodzą się z jakimiś defektami - mniejszymi, lub większymi... Oczywiście "mądrzy" tego świata przekonując nas, że powinniśmy być ekologiczni, oszczędni - nie opalać węglęm kamiennym, oszczędzać energię elektryczną, kupować najnowsze "ekologiczne" samochody... Wszysztko dla dobra środowiska naturalnego. ;-) Nic nie wspominając oczywiście o tym, jakie baty dają planecie poprzez swoje "zabawy". To śmieszne...

Massivee

2012-04-01, 01:11
stery_srh napisał/a:

Taaa, piękne - a później mamy na świecie wzmożoną aktywość sejsmiczną skorupy ziemskiej - trzęsienia ziemi, tsunami... Nie można zapomnieć też o tym, ile syfu idzie w atmosferę (radioaktywnego i nie tylko). A ludzie się dziwią, dlaczego na przestrzeni ostatnich kilku dekad, ludzie i zwierzęta częściej rodzą się z jakimiś defektami - mniejszymi, lub większymi... Oczywiście "mądrzy" tego świata przekonując nas, że powinniśmy być ekologiczni, oszczędni - nie opalać węglęm kamiennym, oszczędzać energię elektryczną, kupować najnowsze "ekologiczne" samochody... Wszysztko dla dobra środowiska naturalnego. ;-) Nic nie wspominając oczywiście o tym, jakie baty dają planecie poprzez swoje "zabawy". To śmieszne...




stery_srh

2012-04-01, 01:22
Massivee napisał/a:



Obrazek


Brawo, górnolotna odpowiedź - wyraz głebokiego przemyślenia tematu. Godna człowieka, który sam tu czasami próbuje napisać coś na poważnie... ;-)

push3k

2012-04-01, 01:59

Strapping Young Lad - Love?

ru_ziolo

2012-04-01, 10:34
Chciałbym takie grzybki nad izraelem poogladac.
ehhh marzenia

kietong

2012-04-01, 12:03
A kim ty k***a jesteś, żeby to miało jakikolwiek wpływ na twoje życie. Uświadom sobie, że jesteś zwykłym pionkiem

vajron

2012-04-01, 13:06
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego jeszcze przed nadejściem fali uderzeniowej, z budynków podnosi się pył? Czy to wysoko naładowane cząstki, które wyprzedzają fale uderzeniową mogą to robić? Niech się wypowie specjalista bo serio się nad tym zastanawiam :D

Pleso93

2012-04-01, 13:13
Odnośnie trzeciego filmiku:
Informacja: Południowa Ameryka i Zachodnia Europa nigdy nie robiły bum na swoim kontynencie.

Przecież Południowa Ameryka nie robiła bum. Ja tam widzę Chiny, USA, Ruskich, Indie, Francję i Anglików więc o co chodzi?

Poza tym gdzie w Europie można zdetonować atomówkę bez ofiar? Tutaj nie ma miejsca.

l__s2

2012-04-01, 13:45
piwo dla kamerzysty

Leti

2012-04-01, 14:06
vajron napisał/a:

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego jeszcze przed nadejściem fali uderzeniowej, z budynków podnosi się pył? Czy to wysoko naładowane cząstki, które wyprzedzają fale uderzeniową mogą to robić? Niech się wypowie specjalista bo serio się nad tym zastanawiam :D



To nie tyle pył, co spalające się elementy .... najpierw leci ogromna temperatura , a potem dopiero sama fala uderzeniowa. I w między czasie promieniowanie przenikliwe, ale go samego już nie odczuwamy stricte fizycznie.

kapi145

2012-04-01, 14:07
krzys.toxic napisał/a:

Wybuchy broni jądrowej. Przepiękne widoki :kloc:









dziękuję dobranoc.

dback

2012-04-01, 14:23
Trzeci filmik wart oglądania. Najwięcej daje do myślenia.