18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eksplozje nuklearne- kompilacja

~krzys.toxic • 2012-03-31, 23:07
Wybuchy broni jądrowej. Przepiękne widoki :kloc:





"Track : Extremis, featuring Gillian Anderson"

w miedzyczasie znalazłem jeszcze takie cosik



Dorzucam jeszcze przebieg wszystkich wybuchów


TheRudeBoy

2012-04-01, 14:33
świetny rozdmuchiwacz chmur

guru90

2012-04-01, 15:42
bardzo pięknie pokazane jakim człowiek jest sk***ysynem, teraz tylko czekać na jedno wielkie pie**olnięcie i po sprawie.
dla mnie bomba :amused:

stery_srh

2012-04-01, 16:08
Pleso93 napisał/a:

Odnośnie trzeciego filmiku:
Informacja: Południowa Ameryka i Zachodnia Europa nigdy nie robiły bum na swoim kontynencie.

Przecież Południowa Ameryka nie robiła bum. Ja tam widzę Chiny, USA, Ruskich, Indie, Francję i Anglików więc o co chodzi?

Poza tym gdzie w Europie można zdetonować atomówkę bez ofiar? Tutaj nie ma miejsca.


No i co z tego? Myślisz, że skutki takich zabaw będą występowały lokalnie, tylko tam gdzie były wykonywane? Odnotowano ponad 2000 prób. Oficjalnie oczywiście. Przeprowadzane były jako napowietrzne, naziemne, podziemne i podwodne. Więc syf zarówno woda jak i powietrze poźniej powoli roznoszą po całym świecie. Natomiast skutki podziemnych eksplozji (które miały miesce na różnych głębokościach, choć z reguły w granicach 2km pod ziemią) również mogą wywoływać skutki na terenach odległych nawet o parę tysięcy kilometrów od miejsca detonacji. Trzeba też pamiętać o tym, że raczej nie będą one widoczne od razu. Skorupa ziemska to nie domek z kart i w tej układance nic nie dzieje się za szybko. Ale skutki detonacji takich ładunków, mogą nieco przyśpieszyć, wzmocnić, lub nawet zainicjować ruchy płyt tektonicznych. Tyle w temacie.
Swoją drogą, w Europie też dałoby się coś potestować, ale raczej tylko jako próby podziemne i stosunkowo małych ładunków.

skitek

2012-04-01, 16:34
Co to za muzyka w tym 2gim filmie? Bo pierwszy raz słysze. . . :/

~krzys.toxic

2012-04-01, 16:56
@up jakiś remix Requiem for a dream

Pleso93

2012-04-01, 19:01
stery_srh,
No to mówię, że nie ma miejsca.
Poza tym skoro w materiale pojawia się jeden błąd ZNACZNY, ponieważ po pierwsze P. Ameryka nie ma bomby atomowej (oficjalnie), a po drugie nie można uogólnić kontynentu P. Ameryki do "Południowej Ameryki", bo tam jest 12 krajów, to daje do myślenia (przynajmniej mi - wymagającemu odbiorcy, który nie zadowoli się zlepioną w jeden materiał papką), że materiał jest po prostu DO DUPY, bo może zawierać więcej błędów.

Co do skutków 2000+ detonacji atomówek nie wypowiem się, bo się najzwyczajniej w świecie nie znam. Jednak skoro detonacje na taką skalę sprawiałyby jakieś niebezpieczeństwo dla ludzi to prowadzący eksperymenty mieliby świadomość, że zagrażałoby to również im i ich rodzinom więc wątpię w ewentualne skutki uboczne na większą skalę. To, że zdechnie kilka (albo kilka tysięcy) rybek, skorpionów, mrówek, ptaszków najzwyczajniej w świecie ludzi wali.

kajako

2012-04-01, 19:27
Czym oni to kręcą, że kamery nie trafia szlag?

so whaat

2012-04-01, 20:03
wybuch w 3.36 - gdzie to jest? zawsze ciekawiło mnie gdzie wybuchła ta bomba, bo to chyba najbardziej znana i najpiękniejsza scena eksplozji nuklearnej? specjaliści z sadola, czekam!

~krzys.toxic

2012-04-01, 20:23
@Papifyj- Pewnie jakąś niezniszczalną wersji IShita...

proszę :( a czym mogli kręcić 50 lat temu jak nie jakąś prostą analogową kamerą bez elektroniki :|

pisk64

2012-04-01, 22:10
0:11

przed lakiernikiem wypiaskowany na cycuś

flodack

2012-04-01, 22:22
te wybuchy z początku w Szatańskich wersetach były :D

makabrax

2012-04-02, 15:26
i ten komentarz ze RPA rozbroiła się nuklearnie w 1989 roku na rzecz pokoju... taaa jak ja lubie takie pitolenie... poprostu nikt nie był na tyle głupi żeby murzynom atom zostawiać...

fishu199

2012-04-12, 21:35
A w Indjach jebnęli raz i za dużo osób sobie pozabijali że więcej nie próbowali !! (3 film)