18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eksploracja działki

fourtown • 2014-04-08, 19:48
Podczas eksploracji działki po zimie przydarzyła nam się owa sytuacja. :mrgreen:


mi...........dz

2014-04-08, 22:53
Nie no ok rozumiem pierwszą reakcję organizmu że upuścił to na ziemię ale k***a darcia mordy nie pojmuję :O

xts

2014-04-08, 22:56
quanticox napisał/a:

k***a tak kątnika się przestraszyć.... Co za goście... Ja będąc małym dzieckiem zaspokajałem swoje sadystyczne zapędy wrzucając muchy/drobne pająki/osy z opalonymi skrzydłami w sieci pająk



ja do tej pory to robie :D pasikoniki do krzyżaków wrzucam na działeczce, rozkosz

Templariusz Mariusz

2014-04-08, 23:50
To nie arachnofobia, tylko ewolucja. Pierwsi ludzie którzy nie bali się rozmaitych pająków, zazwyczaj nie zdążali się rozmnażać :roll:

Ra...........py

2014-04-09, 00:00
Kątownik, pewnie bał się bardziej niż ten koleś. Sam trzymam pod łóżkiem jakiegoś pająka i drugiego na suficie, wpie**alają sobie dziadostwo co wlatuje do chałupy, ot taka symbioza.

qwerq221

2014-04-09, 01:03
"to nie arachnofobia

raz swoją babę tak opie**oliłem, że poszła się wypłakać do kibla.

Bo wpaja córcę negatywy odnośnie pająków. Jak zobaczy jednego to podnosi raban "ojeje pająk, uważaj", a ja zawsze się staram córkę nauczyć miłości do tych stawonogów. Są piękne, nie można się ich bać.

z pokolenia na pokolenie pie**olone baby uczą dzieci, że pająki są straszne ot taka arachnofobia u p*zd"

Dałem piwo, ale sam też sram po nogawkach jak widzę wielkiego pająka, ale nie tylko o pająki w moim przypadku chodzi tylko o wszystkie ohydne owady, robaki czy inne ch*jostwo wielkich pająków po prostu się boje a inne paskudne kurestwo to bardziej mnie brzydzi i nienawidzę wszystkiego z tym związanego jak jasny ch*j no i k***a źle się czuję ze świadomością, że jestem p*zdą :-< ble k***a fu.

GrenAcid

2014-04-09, 01:42
Bo strach przed pajakai to atawizm drodzy sadole i sadolki, kiedys nasz przodek dzieki temu przezywal bo sp***alal przed tym albo zabijal.......w 21 wieku w polskich miastach nie ma nic czego mozna bylo by sie bac, na wsi....to troche inna sytulacja....kiedys w biesach mnie jakis uj***l w kostke i spuchla tak ze 3 dni mialem wylaczone z wakacji, ale nie nie zabijam, w domu sie przydaja bo wpie**alaja komary i inne takie wiec same plusy.

~żułw

2014-04-09, 07:03
kocie napisał/a:

@xts

Masz rację. Jesli jednak o mnie chodzi, to kiedyś zwyczajnie nie wchodziłam sobie z pająkami w drogę. Jest, niech jest. Aż jeden mnie ugryzł (bronił się, nie zauważyłam go i przygniotłam kolanem.) Od tamtego wydarzenia panicznie reaguję na widok nawet tych szczupłych, co się bujają. Co prawda nic mi nie zgniło i nie odpadło (ot, jakiś zwykły tłuścioch mnie użarł) ale ból był o wiele gorszy od użądlenia osy. Zabić nie zabiję, ale nastresuję się zawsze.


a potrafisz teraz strzelać pajęczyną z rąk?

brandon

2014-04-09, 14:01
Pajaki sa ch*jowe a nie piekne. obrzydliwe sk***ysyny

ko...........ie

2014-04-09, 16:12
@żułw Haha, no pewnie! :D Do tego uwielbiam się spuszczac z dachu. ;)

autsajder_

2014-04-09, 16:28
pająki to obrzydliwe maszkaryi wysłannicy szatana mam od dziecka arachnofobie

Skowu

2014-04-09, 16:42
xts napisał/a:

to nie arachnofobia

raz swoją babę tak opie**oliłem, że poszła się wypłakać do kibla.

Bo wpaja córcę negatywy odnośnie pająków. Jak zobaczy jednego to podnosi raban "ojeje pająk, uważaj", a ja zawsze się staram córkę nauczyć miłości do tych stawonogów. Są piękne, nie można się ich bać.

z pokolenia na pokolenie pie**olone baby uczą dzieci, że pająki są straszne ot taka arachnofobia u p*zd




właśnie, GŁUPOTA i wpajanie idiotyzmu od dziecka, nie ARACHNOFOBIA... apropo to zapraszam do moich pajączków :)
facebook.pl/skowupt :)

~żułw

2014-04-09, 17:36
kocie napisał/a:

@żułw Haha, no pewnie! :D Do tego uwielbiam się spuszczac z dachu. ;)

ja też sie lubie spuszczać


:trollencjusz:

mua

2014-04-09, 20:27
Dlaczego nikt niedał klapka Kubota ?

TheByQ

2014-04-10, 13:31
Się k***a znaleźli obrońcy ch*jostwa. Chcecie to hodujcie, każdy ma jakieś fetysze, moim hobby jest je smażyć zapalniczką i jakimś sprayem.