18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eksploracja działki

fourtown • 2014-04-08, 19:48
Podczas eksploracji działki po zimie przydarzyła nam się owa sytuacja. :mrgreen:


Jungl3

2014-04-08, 21:47
Zgadzam sie z przedmowca - p*zda nie arachnofobia :P

Kazisqrwiel

2014-04-08, 21:51
Dobrze że papier masz na miejscu-Możesz od razu się podetrzeć, p*zdo!

kazektr

2014-04-08, 21:51
Tak cyganie krzyczą jak zauważą mydło.

NIemc

2014-04-08, 21:59
k***a jak można się tak bać takiego pajączka. Ty jesteś facetem czy p*zdą.

Jacek86s

2014-04-08, 21:59
wszyscy jacy twardziele, tez bym ryknął taki odruch

Kopcio

2014-04-08, 22:00
Eksploracja działki to taki urban explorer dla dzieci? Szukacie otwartych działek i patrzycie co tam jest? Może szukacie stolców zostawionych przez lokatorów? Co to k***a ma być?

adagioo

2014-04-08, 22:00
Dobrze, że każdy z was jest takim bad ass'em i niczego się nie boi... Jak coś wypie**ala z zaskoczenia to zawsze można "podskoczyć". Oglądałem w ch*j filmów, które straszyły tylko w momentach, gdy coś wyskakiwało znienacka, co nie znaczy, że bałem się samego filmu...

Marllix

2014-04-08, 22:04
xts napisał/a:

a ja zawsze się staram córkę nauczyć miłości do tych stawonogów. Są piękne, nie można się ich bać.


No i prawidłowo,ja ogólnie to się nie boję powiedzmy,takiego średniego to na rękę spokojnie wezmę,ale jak widzę dużego to czuje jakiś wstręt,i jeśli znajdę takiego w domu albo gdzieś gdzie mi przeszkadza,to zwabiam go na gazetę i za drzwi,niech se szuka gdzie indziej domu 8-)

Erni90

2014-04-08, 22:18
co wy się tak kurna wszyscy boicie pająków? On się bardziej boi was niż wy jego

an...........81

2014-04-08, 22:22
hmm jak to jest materiał na sadola to ja zaczynam powątpiewać czy aby nie przypadkiem zamieniamy się w kwejka

ch...........ox

2014-04-08, 22:27
k***a tak kątnika się przestraszyć.... Co za goście... Ja będąc małym dzieckiem zaspokajałem swoje sadystyczne zapędy wrzucając muchy/drobne pająki/osy z opalonymi skrzydłami w sieci pająka i przyglądałem się jak później obezwładnia i pożera swoje ofiary :szczerbaty:
Hodowałem skakuny w słoikach w szafie, dokarmiałem kątniki, krzyżaki. Teraz na stare lata mam terraria z ptasznikami i żyję z pająkami za pan brat.
Cholernie pożyteczne stworzonka, które darzę takim samym szacunkiem jak nietoperze: dla mnie wszystko co wpie**ala latające ścierwo (w szczególności komary) zasługuje na pełne uznanie oraz wsparcie.

Sick_Stick

2014-04-08, 22:28
xts napisał/a:

to nie arachnofobia

raz swoją babę tak opie**oliłem, że poszła się wypłakać do kibla.

Bo wpaja córcę negatywy odnośnie pająków. Jak zobaczy jednego to podnosi raban "ojeje pająk, uważaj", a ja zawsze się staram córkę nauczyć miłości do tych stawonogów. Są piękne, nie można się ich bać.

z pokolenia na pokolenie pie**olone baby uczą dzieci, że pająki są straszne ot taka arachnofobia u p*zd



To zamiast do roboty do zostań z bachorami i sam je wychowuj. Wtedy nie będą bały się niczego. :roll:

iMarcos

2014-04-08, 22:29
może i są piękne ale jakby mi wyskoczył niespodziewanie na rękę to też bym się prawdopodobnie posrał w pierwszej chwili.

Szmelc

2014-04-08, 22:38
parę razy kilka takich pająków wyszło z piwnicy tylko były 2x większe i nie było sytuacji że któryś z domowników tak reagował. A tak w temacie pająków to jak ostatnio przekopywałem ziemię w szklarni to było ( i jest dalej) tyle pająków że można garściami zbierać jak ktoś chce to mogę zdjęcia zrobić(cegłą lub kamieniem)