18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eksmisja...

~DMT • 2022-07-29, 16:55
Bezdomni w Karolinie Południowej, zostają "poproszeni" o opuszczenie zajmowanego terenu...




Quassar

2022-07-30, 07:36
Maniecky napisał/a:

Niby okrutne a konieczne ....maja wybor, zamienic sie w Kalifornie, gdzie bezdomni sa tak bezczelni ze atakuja ludzi i sraja gdze chca, albo wyslac im komunikat..."nie tu k***y....wracac do lewackich stanow"



Dokładnie sie zgadzam to jest pie**olony rak społeczny. ch*ja za życia robił to potem jeszcze innym przeszkadzają potem.
To potem jeszcze po wszystkim będą sie czegoś domagać jak by sobie zasłużyli, a ch*ja... gówno a nie zasłużyli.

Maniecky napisał/a:

Niby okrutne a konieczne ....maja wybor, zamienic sie w Kalifornie, gdzie bezdomni sa tak bezczelni ze atakuja ludzi i sraja gdze chca, albo wyslac im komunikat..."nie tu k***y....wracac do lewackich stanow"



W Polsce też mamy już takie miasta gdzie bezdomni srają na cmentarzu na czyjeś groby.. pie**olone pasożyty..

PsikutaBezS

2022-07-30, 09:18
kopanie leżącego = szmata i p*zda - ever

JanJankowski

2022-07-30, 09:40
Na Księżyc nie idzie tego wystrzelić to trzeba napie**alac to

Silverface

2022-07-30, 11:14
burunduk napisał/a:

Proponuję usunąć konto i przejść na kwejki czy inne gówna, admin powinien dodać w regulaminie że zachowania podobne do Twojego powinny być natychmiastowo banowane permanentnie aby nie zaśmiecały tego portalu od osób pokroju Twojego, może kiedyś dorośniesz i zrozumiesz na czym świat polega i takie jakie życie prowadzisz to że żyjesz w bańce gdzie uważasz że każde zachowanie agresywne jest ustosunkowane złym działaniem, a życie polega na tym by bronić swoich rzeczy materialnych jak i swojego nazwiska. No ale niestety coraz więcej takich osób jest na sadisticu jak Ty więc sadistic zamienia się w gówno takie jak Ty ale miejmy nadzieje że kiedyś admin pomyśli o banowaniu osób takich jak Ty, by osoby które są dojrzałe nie musiały tracić czasu na patrzenie z pogardą na komentarze Twojego pokroju a jeśli posiadasz ponad 25 lat i uważasz że bronienie swojego majątku NAWET SIŁĄ jest niezgodne bo komuś stanie się krzywda to raczej zbyt dużo w życiu nie osiągniesz bo prawo w które wierzysz bardzo rzadko działa.



Hmm, a ja tylko napisałem, że atak w kilku na jednego, to jest słabe, a ty piszesz taki elaborat na tematy, których nawet nie poruszyłem.
Boli ciebie że mówię źle na murzynów, to proponuje wyjazd do Afryki i zlepienie sobie domku z gówna, znalezieniu męża albo dwóch i kozy na dokładkę i jakoś sobie życie ułożysz. :bambo:

Mors_Nigra napisał/a:

pie**olisz takie kocopoły tylko dla tego, że nie masz do czynienia z plagą takich ludzi w swoim rejonie. Czego Ci nie życzę, bo twoi sąsiedzi ni zasługują na nią tylko dla tego, że TY jesteś idiotą.



A ja współczują twoim sąsiadom takiego kretyna, mającego iq marchewki, który nie czyta ze zrozumieniem, wracaj pod budkę z piwem na ławeczkę i tam zostań albo dołącz do kolegi burunduk i się z sobą pozabawiacie w waszej lepiance z gówna.

Weglowodan

2022-07-30, 11:18
pAwko7 napisał/a:

ć czasu



Czytałeś? To co napisałeś?

ProVVe

2022-07-30, 13:02
Dzik5150 napisał/a:

Rozumiem że nieraz nie skutkują słowa więc trzeba użyć mocniejszych argumentów, ale napie**alanie w paru jednego gościa to ch*j nie wyczyn jak goście chcą się wyżyć to niech pie**olna baranka w ścianę z przytupem.




Tez tak uważam... Lepszy byłby kanister i zapałka... Tak złapią jakiegoś syfa od tego ćpuńskiego ścierwa leniwego. Bo k***a NIE MA takiej możliwości i jeszcze raz podkreślę NIE MA opcji, żeby nie poszukać jakiejkolwiek pracy... Te namiotowe odpady są takimi samymi bambusami jak inne blmy... Socjale, żebractwo cyganskie... Kanister i szczodrze oblać, a gwarantuje ze biegłby nawet aż do piekła jak iskierka

KrólOrtalionu

2022-07-30, 14:01
Maniecky napisał/a:

Niby okrutne a konieczne ....maja wybor, zamienic sie w Kalifornie, gdzie bezdomni sa tak bezczelni ze atakuja ludzi i sraja gdze chca, albo wyslac im komunikat..."nie tu k***y....wracac do lewackich stanow"



No bohaterzy w hui żule siedzą z dala od ludzi w lesie., nikomu nie wadzą a tu j***ne cioty chcą się powyżywać na bezbronnych. Jeba* tych cwe*i.
Niech wystartują do równych sobie, gardzę takimi śmieciami.

Carti

2022-07-30, 14:42
KrólOrtalionu napisał/a:

żule siedzą z dala od ludzi w lesie., nikomu nie wadzą



co ty pie**olisz, oni pewnie siedzą w lesie blisko jakiegoś miasta
ludzie też chodzą do lasu na spacery z dziećmi, psami itd.

~Velture

2022-07-30, 17:49
Albo ja już głuchy się robię albo drą mordę do tego typa w środku namiotu pytając gdzie jest kasa.
Średnio mi to wygląda na cokolwiek innego od zwykłej napaści i próby ewentualnej kradzieży.

Co innego bezdomny co sra na chodniku w centrum miasta a co innego bezdomny co mieszka gdzieś sobie k***a w lesie i nikomu nie wadzi.
Jacyś specjalnie brudni też nie byli ani naj***ni.

petru23

2022-07-31, 09:46
Pamiętam filmik, jak ruskie radzili sobie z bezdomnymi. Łopata przez prsez łeb, kilof w czaszkę...
Ktoś podrzuci materiał? Nie mogę znaleźć, a był na hardzie

CzarnyAdolf

2022-07-31, 17:57
Ikonowicza tam wysłać

Siriuz

2022-08-01, 02:27
Poczytajcie historie Terry A. Davisa od TempleOS. Rodzina go z domu wyrzucila i zyl na przedmiesciach w namiocie.

to...........10

2022-08-02, 17:08
W Polsce właściciele musieliby utrzymywać nierobów, wyremontować nieruchomość i zapłacić za media.